Dramë
HD The Normal Heart (2014) 2014 7.9
The Normal Heart (2014)
The Normal Heart (2014)

The Normal Heart (2014)

Biografi Dramë Histori  2014 Shiko tani
Vlersimi: 7.9
The Normal Heart (2014)
HD
IMDb: 7.9
132 min

Historia e fillimit të krizës së HIV-AIDS në qytetin e Nju Jorkut në fillim të viteve 1980, duke hedhur një vështrim të palëkundur në politikën seksuale të vendit ndërsa aktivistët…

Country:
Chehre (2021)
HD
IMDb: 6.5
139 min

Një ekzekutiv reklamash strehoet në shtëpinë e disa pleqve në male për shkak të një stuhie bore, por shpejt e gjen veten të zënë në kurth pa rrugëdalje kur i…

Country:
HD Are You Here (2013) 2013 5.3
Are You Here (2013)
Are You Here (2013)

Are You Here (2013)

Dramë Komedi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Are You Here (2013)
HD
IMDb: 5.3
114 min

Dy miq fëmijërie nisin një udhëtim për në qytetin e tyre të lindjes pasi njëri prej tyre mëson se ka trashëguar një shumë të madhe parash nga babai i tij…

Country:
Genre: Dramë, Komedi
HD God Bless America (2011) 2011 7.2
God Bless America (2011)
God Bless America (2011)

God Bless America (2011)

Dramë Komedi Krim  2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
God Bless America (2011)
HD
IMDb: 7.2
105 min

Në një mision për të hequr qafe njerëzit më të neveritshëm të shoqërisë, Frenku njihet me një vajzë 16 vjeçare jo si gjithë të tjerat.

Country:
Genre: Dramë, Komedi, Krim
HD The Strange Thing About the Johnsons (2011) 2011 7.2
The Strange Thing About the Johnsons (2011)
The Strange Thing About the Johnsons (2011)

The Strange Thing About the Johnsons (2011)

Dramë Horror Short  2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
The Strange Thing About the Johnsons (2011)
HD
IMDb: 7.2
28 min

Billy Mayo, Brandon Greenhouse, and Angela Bullock luajnë rolet e anëtarëve të një familjeje urbane në të cilën djali është i përfshirë në një lidhje abuzive inçesti me babanë e…

Country:
Genre: Dramë, Horror, Short
FULL HD Night Teeth (2021) 2021 5.6
Night Teeth (2021)
Night Teeth (2021)

Night Teeth (2021)

Aksion Dramë Krim  2021 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Night Teeth (2021)
FULL HD
IMDb: 5.6
107 min

Një student kolegji punon si shofer një natë për dy gra misterioze për një festë në të gjithë Los Angeles-in. Gjithsesi kur ai zbulon qëllimet e tyre gjakatare duhet të…

Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD 10 Years (2011) 2011 6.1
10 Years (2011)
10 Years (2011)

10 Years (2011)

Dramë Komedi Romancë  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
10 Years (2011)
HD
IMDb: 6.1
100 min

Një natë para ribashkimit që nga shkolla e mesme, një grup shokësh kuptojnë se ata nuk ishin rritur aq sa duhej në disa koncepte.

Country:
FULL HD After We Fell (2021) 2021 5.0
After We Fell (2021)
After We Fell (2021)

After We Fell (2021)

Dramë  2021 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
After We Fell (2021)
FULL HD
IMDb: 5.0
99 min

Tessa merr një vendim për tu zhvendosur në Siatëll dhe kjo rrezikon marrëdhënien e saj me Hardin, ndërkohë që detaje nga e kaluara e Hardin dalin gjithashtu në dritë.

Genre: Dramë
FULL HD Kiss of the Dragon (2001) 2001 6.6
Kiss of the Dragon (2001)
Kiss of the Dragon (2001)

Kiss of the Dragon (2001)

Aksion Dramë Krim  2001 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Kiss of the Dragon (2001)
FULL HD
IMDb: 6.6
98 min

Nje agjent kinez arrin në Paris për të kapur një kriminel droge dhe bashkëpuntorin e tij. Por gjërat shkojnë keq dhe ai futet ne kurth për vrasje E vetmja gjë…

Genre: Aksion, Dramë, Krim
Dune (2021)
FULL HD
IMDb: 8.4
155 min

Paul Atreides, një djalosh brilant i lindur ne nje fat përtej kuptimit të tij, duhet të udhëtojë në planetin më të rrezikshëm në univers për të siguruar të ardhmen e…

HD Madras Cafe (2013) 2013 7.7
Madras Cafe (2013)
Madras Cafe (2013)

Madras Cafe (2013)

Aksion Dramë Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Madras Cafe (2013)
HD
IMDb: 7.7
130 min

Një agjent indian i Inteligjencës udhëton drejt një ishulli bregdetar për të mposhtur një grup rebelesh ku po zhvillohej një luftë masakruese…

Country:
HD Body of Lies (2008) 2008 7.1
Body of Lies (2008)
Body of Lies (2008)

Body of Lies (2008)

Aksion Dramë Thriller  2008 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Body of Lies (2008)
HD
IMDb: 7.1
128 min

Agjenti i CIA-s Roger Ferris zbulon një lider të madh e cila do ta çojë në një terrorist të dyshuar qe mund të jetë operativi nga Jordania, por ndërsa ai…

Country: ,
HD Byzantium (2012) 2012 6.5
Byzantium (2012)
Byzantium (2012)

Byzantium (2012)

Dramë Fantazi Horror  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Byzantium (2012)
HD
IMDb: 6.5
118 min

Kjo është historia e dy motrave të cilat për të mbijetuar duhet patjetër të ruajnë një sekret, madje edhe të vrasin nëse do ishte nevoja. Noel, një burrë i cili…

Dinosaur (2000)
FULL HD
IMDb: 6.5
82 min

Një dinosaur jetim i rritur nga lemurët bashkohet me tufën një udhëtim të vështirë drejt një vendi të shenjtë, pasi një shi meteoritësh shkatërroi shtëpinë e familjes së tij.

Country:
HD The Fugitive (1993) 1993 7.8
The Fugitive (1993)
The Fugitive (1993)

The Fugitive (1993)

Aksion Dramë Krim  1993 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
The Fugitive (1993)
HD
IMDb: 7.8
130 min

Dr. Riçard Kimbëll, i akuzuar padrejtësisht se ka vrarë të shoqen, duhet të zbulojë vrasësin e vërtetë ndërkohë që është në kërkim anembanë vendit nga një marshall me shumë përvojë.

Country:
Genre: Aksion, Dramë, Krim
FULL HD Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch (2005) 2005 6.3
Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch (2005)
Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch (2005)

Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch (2005)

Animuar Dramë Dublime Komedi  2005 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch (2005)
FULL HD
IMDb: 6.3
68 min

Lilo dhe Stich rikthehen në një aventurë të re mbi besnikerinë, miqësinë dhe familjen. Me muzikën e mrekullueshme të Elvis Preslit, ndiqni karakteret e parezistueshme në aventurën e tyre më…

Country:

e re1

Mindhunter 2017
Mindhunter
Eps1
Mindhunter

Mindhunter

Dramë Krim Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi:
Mindhunter
TMDb: 8.6
50 min

E vendosur në fund të viteve 1970, dy agjentë të FBI -së kanë për detyrë të intervistojnë vrasësit serialë për të zgjidhur rastet e hapura.

Status: Ended
Genre: Dramë, Krim, Thriller
FULL HD The Hole in the Ground (2019) 2019 5.7
The Hole in the Ground (2019)
The Hole in the Ground (2019)

The Hole in the Ground (2019)

Dramë Horror Mister  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
The Hole in the Ground (2019)
FULL HD
IMDb: 5.7
90 min

Një mama e ve zhvendoset në një fshat irlandez me djalin e saj. Ajo fillon të dyshojë se ai nuk mund të jetë djali i saj i vertetë dhe frika…

Genre: Dramë, Horror, Mister
Squid Game
TMDb: 8.3
54 min

Gjithçka bazohet në një lojë të vjetër Koreane, qindra persona marrin një ftesë të çuditshme për të luajtur një lojë e cila mbart një çmim tepër të lartë “46 billion…

Status: Ended
Intrusion (2021)
FULL HD
IMDb: 5.1
92 min

Kur një burrë me gruan e tij shpërngulen në një qytet të vogël, një lëvizje e papritur në shtëpi e lë gruan të traumatizuar dhe me dyshime se ata përreth…

Country:
Genre: Dramë, Thriller