Komedi
HD

SOT

The Sitter (2011) 2011 5.7
The Sitter (2011)
The Sitter (2011)

The Sitter (2011)

Komedi  2011 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
The Sitter (2011)
HD
IMDb: 5.7
81 min

Një student kolegji duhet të kujdeset për fëmijët e komshiut edhe pse ai është fare i përgatitur për natën e egër që e pret.

Country:
Genre: Komedi
Sheep & Wolves (2016)
FULL HD
IMDb: 5.8
85 min

Ujku i ri Grei shndërrohet në një dele nga një magjistar i cili i plotësoi atij një dëshirë. Tani ai duhet të fitojë besimin e deleve dhe t’i mbrojë ato…

Country:
HD Cuban Fury (2014) 2014 6.2
Cuban Fury (2014)
Cuban Fury (2014)

Cuban Fury (2014)

Komedi Romancë Sport  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Cuban Fury (2014)
HD
IMDb: 6.2
98 min

Pas pamjes së jashtme të Brus Garret, një mashkull mbipeshë dhe pa vetëbesim, gjendet zemra pasionante e nje mbreti të salsas. Por tani një grua do ta rindezë pasionin e…

HD Only Lovers Left Alive (2013) 2013 7.3
Only Lovers Left Alive (2013)
Only Lovers Left Alive (2013)

Only Lovers Left Alive (2013)

Dramë Fantazi Komedi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Only Lovers Left Alive (2013)
HD
IMDb: 7.3
123 min

Një muzikant në depresion, bashkohet me njëriun e zemrës dhe më pas romanca e tyre do të prishet nga ardhja e motrës më të vogël dhe të papërmbajtshme.

HD Bad Words (2013) 2013 6.6
Bad Words (2013)
Bad Words (2013)

Bad Words (2013)

Dramë Komedi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Bad Words (2013)
HD
IMDb: 6.6
89 min

Një gërmëzues fjalësh gjen një mënyrë për të marrë hak dhe për të fituar një konkurs gërmëzimi për fëmijë.

Country:
Genre: Dramë, Komedi
HD It’s Kind of a Funny Story (2010) 2010 7.1
It’s Kind of a Funny Story (2010)
It’s Kind of a Funny Story (2010)

It’s Kind of a Funny Story (2010)

Comedy Dramë Komedi Romancë  2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
It’s Kind of a Funny Story (2010)
HD
IMDb: 7.1
101 min

Një adoleshent në depresion e shikon jetën me një këndvështrim tjetër pasi shtrohet në një pavijon psikiatrik për të rritur.

Country:
HD Muppets Most Wanted (2014) 2014 6.4
Muppets Most Wanted (2014)
Muppets Most Wanted (2014)

Muppets Most Wanted (2014)

Aventurë Komedi Krim  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Muppets Most Wanted (2014)
HD
IMDb: 6.4
107 min

Gjatë një turneu të madh rreth botës, Mapets e gjejnë veten të përfshirë në një vjedhje europiane bizhuterish të kryesuar nga sozia e Kermit bretkosës dhe ndihmësi i tij i…

HD The Other Woman (2014) 2014 6.0
The Other Woman (2014)
The Other Woman (2014)

The Other Woman (2014)

Komedi Romancë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
The Other Woman (2014)
HD
IMDb: 6.0
109 min

Pasi zbulon se i dashuri i saj është i martuar, Karli takon gruan që ai tradhëton. Dhe kur zbulohet edhe një lidhje tjetër, të treja vajzat bashkohen për të planifikuar…

Country:
FULL HD Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018) 2018 6.3
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)

Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)

Animuar Aventurë Dublime Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)
FULL HD
IMDb: 6.3
97 min

Mavis surprizon Drakulën me një udhëtim familjar në një kroçere luksoze për përbindësha. Sapo udhëtimi nis, lind një romancë kur Drakula takon kapitenen misterioze të kroçeres, Erika. Tani është rradha…

Country: ,
Hotel Transylvania 2 (2015)
HD
IMDb: 6.7
89 min

Kur Vampiri Vlad i stilit shumë shumë shumë të vjetër mbërrin në hotel për një mbledhje familjare të rëndësishme, Hotel Transylvania ndodhet në një përplasje të mbinatyrshme midis stilit të…

Country:
HD Ping Pong Summer (2014) 2014 5.4
Ping Pong Summer (2014)
Ping Pong Summer (2014)

Ping Pong Summer (2014)

Dramë Komedi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Ping Pong Summer (2014)
HD
IMDb: 5.4
92 min

Pushimet familjare gjatë verës së vitit 1985 ndryshojnë gjithçka për një djalë adoleshent të fiksuar me ping pongun.

Country:
Genre: Dramë, Komedi
Cinderella (2021)
HD
IMDb: 4.1
113 min

Hirushja, një vajzë jetime e cila jeton me njerkën e saj të ligë, dhe si ç’do femër tjetër kudo në botë, ka ëndrra të mëdha në sirtar, dhe me ndihmën…

HD Horns (2013) 2013 6.5
Horns (2013)
Horns (2013)

Horns (2013)

Dramë Komedi Krim  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Horns (2013)
HD
IMDb: 6.5
120 min

Pas vdekjes misterioze të së dashurës së tij, një djalë i ri zgjohet me brirë të çuditshëm që i dalin nga tëmthat.

Country: ,
Genre: Dramë, Komedi, Krim
HD Vacation Friends (2021) 2021 6.3
Vacation Friends (2021)
Vacation Friends (2021)

Vacation Friends (2021)

Aventurë Komedi  2021 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Vacation Friends (2021)
HD
IMDb: 6.3
1h 43min

Një çift me pushime takohet me një çift tjetër në Meksikë, kur ata po kthehen në Shtetet e Bashkuara, zbulojnë se çifti i çmendur që takuan në Meksikë i ndoqi…

Country:
HD St. Vincent (2014) 2014 7.2
St. Vincent (2014)
St. Vincent (2014)

St. Vincent (2014)

Dramë Komedi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
St. Vincent (2014)
HD
IMDb: 7.2
102 min

Një djalosh, prindërit e të cilit sapo janë divorcuar, gjen një “këshilltar” dhe një shok të pazakontë te fqinji i tij mizantrop, me sjellje të pahijshme dhe hedonist.

Country:
Genre: Dramë, Komedi
FULL HD Dogs Five-Star Hotel (2012) 2012 4.4
Dogs Five-Star Hotel (2012)
Dogs Five-Star Hotel (2012)

Dogs Five-Star Hotel (2012)

Komedi  2012 Shiko tani
Vlersimi: 4.4
Dogs Five-Star Hotel (2012)
FULL HD
IMDb: 4.4
90 min

Sara dhe Luka janë të dashuruar dhe kanë një plan për të ardhmen e tyre: të hapin hotelin më të mirë në botë për qen. Pa asnjë mundësi tjetër, përveçse…

Country:
Genre: Komedi
HD R.L. Stine’s Monsterville: The Cabinet of Souls (2015) 2015 5.7
R.L. Stine’s Monsterville: The Cabinet of Souls (2015)
R.L. Stine’s Monsterville: The Cabinet of Souls (2015)

R.L. Stine’s Monsterville: The Cabinet of Souls (2015)

Fantazi Horror Komedi  2015 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
R.L. Stine’s Monsterville: The Cabinet of Souls (2015)
HD
IMDb: 5.7
86 min

Disa miq adoleshentë duhet t’i rezistojnë magjisë së zezë të organizuar nga një njeri i keq në qytetin e tyre.

Country:
FULL HD Robin Hood: Men in Tights (1993) 1993 6.7
Robin Hood: Men in Tights (1993)
Robin Hood: Men in Tights (1993)

Robin Hood: Men in Tights (1993)

Aventurë Komedi Muzikë  1993 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Robin Hood: Men in Tights (1993)
FULL HD
IMDb: 6.7
104 min

Një remake klasike e Robin Hood:  Prince of Thieves (1991) e cila ndjek një parodie të mbushur me këngë, humor dhe skena komike…

HD The Bachelor Weekend (2013) 2013 6.1
The Bachelor Weekend (2013)
The Bachelor Weekend (2013)

The Bachelor Weekend (2013)

Dramë Komedi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
The Bachelor Weekend (2013)
HD
IMDb: 6.1
94 min

Një fundjavë festive për beqarët diku në malet e Irlandës merr disa kthesa të papritura.

Country:
Genre: Dramë, Komedi
HD Last Vegas (2013) 2013 6.6
Last Vegas (2013)
Last Vegas (2013)

Last Vegas (2013)

Dramë Komedi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Last Vegas (2013)
HD
IMDb: 6.6
105 min

Katër miq 60-e-ca vjeçarë marrin një pushim nga jeta e tyre e përditshme për të organizuar një festë beqarie në Vegas për mikun e tyre të fundit të pa martuar.

Country:
Genre: Dramë, Komedi