Animuar

e re1

Naruto Shippuden 2007
Naruto Shippuden
Eps1
Naruto Shippuden

Naruto Shippuden

Aksion Animuar Aventurë  2007 Shiko tani
Vlersimi:
Naruto Shippuden
TMDb: 8.7
25 min

Naruto Shippuden është vazhdimi i serialit të parë “Naruto me 220 episode”. Tani Naruto është rritur dhe është më i pjekur, ai është në kërkimin për të shpëtuar shokun e…

Status: Ended

e re1

Attack on Titan 2013
Attack on Titan
Eps1
Attack on Titan

Attack on Titan

Aksion Animuar Aventurë  2013 Shiko tani
Vlersimi:
Attack on Titan
TMDb: 8.9
25 min

Pasi qyteti ku ai kishte lindur është shkatërruar dhe nëna e tij u vra, i riu Eren Yeager betohet se do marrë hak ndaj Titanëve gjigandë të cilët e kanë…

Status: Returning Series
HD Magic Arch 2020 5.3
Magic Arch
Magic Arch

Magic Arch

Animuar Familjar  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Magic Arch
HD
IMDb: 5.3
82 min

Një delfin i vogël me një imagjinatë të fortë, shpëton qytetin e peshqve” nga kërcënimi i ngjalave Morejs dhe arrin të bashkohet me babanë e tij pas zbulimit të harkut…

Country: , ,
Genre: Animuar, Familjar
HD Tangled 2010 7.7
Tangled
Tangled

Tangled

Animuar Aventurë Dublime Komedi  2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Tangled
HD
IMDb: 7.7
100 min

Flokëgjata Rapunzel ka kaluar tërë jetën e saj në një kullë, por tani që një hajdut i arratisur e ka gjetur atë, ajo është gati për t’a zbuluar botën për…

Country:
HD The Donkey King 2018 6.4
The Donkey King
The Donkey King

The Donkey King

Animuar Familjar Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
The Donkey King
HD
IMDb: 6.4
85 min

Pasi udhëheqësi i qytetit Azadi papritur largohet nga froni, një gomar fatlum për-zgjidhet dhe kurorëzohet si mbreti gomar…

Country:
HD The Little Mermaid 1989 7.6
The Little Mermaid
The Little Mermaid

The Little Mermaid

Animuar Dublime Familjar Fantazi  1989 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
The Little Mermaid
HD
IMDb: 7.6
83 min

Një princeshë, sirenë deti bën një ujdi Faustiane në një përpjekje për t’u bërë njerëzore dhe për të fituar dashurinë e një princi…

Country:
HD Peter Pan 1953 7.3
Peter Pan
Peter Pan

Peter Pan

Animuar Aventurë Dublime Familjar  1953 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Peter Pan
HD
IMDb: 7.3
77 min

Uendi dhe vëllezërit e saj janë larguar drejt botës magjike të Neverland me heroin e tregimeve të tyre, Peter Pan.

Country:
HD Batman: Soul of the Dragon 2021 5.9
Batman: Soul of the Dragon
Batman: Soul of the Dragon

Batman: Soul of the Dragon

Aksion Animuar Aventurë  2021 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Batman: Soul of the Dragon
HD
IMDb: 5.9
83 min

Bruce Wayne përballet me një kërcënim vdekjeprurës nga e kaluara e tij, me ndihmën e tre ish-shokëve të klasës: artistëve ushtarakë me famë botërore Richard Dragon, Ben Turner dhe Lady…

Country:
HD Anastasia 1997 7.2
Anastasia
Anastasia

Anastasia

Animuar Aventurë Dublime Familjar  1997 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Anastasia
HD
IMDb: 7.2
94 min

Magjistari i lig Rasputin bën një magji mbi mbretërinë Romanovs dhe Anastasia e vogël zhduket kur pallati i tyre po pushtohet. Vite më vonë, Dukesha e Madhe ofron një shpërblim…

Country:
HD One Hundred and One Dalmatians 1961 7.3
One Hundred and One Dalmatians
One Hundred and One Dalmatians

One Hundred and One Dalmatians

Animuar Aventurë Dublime Familjar  1961 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
One Hundred and One Dalmatians
HD
IMDb: 7.3
79 min

Kur këlyshët e racës dalmat rrëmbehen nga miqtë e Cruella De Vil, prindërit e tyre duhet ti gjejnë ata para se të përdoren për një deklaratë të modës djallëzore.

Country:
HD Naruto Shippuden: Sunny Side Battle! 2014 6.6
Naruto Shippuden: Sunny Side Battle!
Naruto Shippuden: Sunny Side Battle!

Naruto Shippuden: Sunny Side Battle!

Aksion Animuar Aventurë Short  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Naruto Shippuden: Sunny Side Battle!
HD
IMDb: 6.6
11 min

Itachi përgatit mëngjesin për Sasuken, në shtëpinë e tyre të vjetër.

Country:
HD Aladdin 1992 8.0
Aladdin
Aladdin

Aladdin

Animuar Aventurë Dublime Familjar  1992 Shiko tani
Vlersimi: 8.0
Aladdin
HD
IMDb: 8.0
90 min

Aladdin është një film fantastik muzikor i animuar Amerikan i vitit 1992 i prodhuar nga Walt Disney Feature Animation dhe lëshuar nga Walt Disney Pictures.

Country:
HD The Sword in the Stone 1963 7.2
The Sword in the Stone
The Sword in the Stone

The Sword in the Stone

Animuar Aventurë Dublime Familjar  1963 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
The Sword in the Stone
HD
IMDb: 7.2
79 min

Arturi është një djalosh i vogël i cili dëshiron të bëhet një kalorës i madh, gjatë një aventure gjuetie ai e gjen veten përballë Merlinit, një magjistar i fuqishëm por amnezik…

Country:
HD Soul 2020 8.2
Soul
Soul

Soul

Animuar Aventurë Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 8.2
Soul
HD
IMDb: 8.2
100 min

Pasi ka humbur dëshirën për profesjonin e tij, një ndodhet para një aventurë të çuditshme në një moment shumë të rëndësishëm në jetën e tij. E vetmja mënyrë për t’iu…

Country:
HD The Croods: A New Age 2020 7.1
The Croods: A New Age
The Croods: A New Age

The Croods: A New Age

Animuar Aventurë Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
The Croods: A New Age
HD
IMDb: 7.1
135 min

Familja para-historike Croods sfidohet nga një familje rivale Bettermans, të cilët pretendojnë se janë më të zgjuar dhe më të evoluar.

Country:
HD The Snowman 1982 8.2
The Snowman
The Snowman

The Snowman

Animuar Familjar Short  1982 Shiko tani
Vlersimi: 8.2
The Snowman
HD
IMDb: 8.2
26 min

Në prag të Krishtlindjes, një djalosh i vogël ndërton një njeri dëbore i cili mund të fluturoje,  ai e çon djaloshin në Polin e Veriut për të takuar babagjyshin e…

Country:
HD Wolfwalkers 2020 8.2
Wolfwalkers
Wolfwalkers

Wolfwalkers

Animuar Aventurë Familjar  2020 Shiko tani
Vlersimi: 8.2
Wolfwalkers
HD
IMDb: 8.2
103 min

Wolfwalkers: Një gjuetare e re dhe babai i saj udhëtojnë për në ‘Irlandë’ për të ndihmuar në zhdukjen e tufës së fundit të ujqve. Por gjithçka ndryshon kur ajo miqësohet…

Rick and Morty 2013
Rick and Morty
Rick and Morty

Rick and Morty

Animuar Aventurë Komedi  2013 Shiko tani
Vlersimi:
Rick and Morty
TMDb: 9.2
22 min

Një shkencëtar dhe shpikës i çuditshëm, “gjeni” zhvendoset në shtëpinë e vajzës së tij dhe familjes së saj dhe fillon të ndikojë fuqimisht tek nipi i tij.

Status: Returning Series