Dramë
HD Goliyon Ki Raasleela Ram-Leela 2013 6.4
Goliyon Ki Raasleela Ram-Leela
Goliyon Ki Raasleela Ram-Leela

Goliyon Ki Raasleela Ram-Leela

Dramë Romancë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Goliyon Ki Raasleela Ram-Leela
HD
IMDb: 6.4
150 min

Rajadët dhe Sanerët janë armiqësi mes veti qysh prej kohësh por rastësisht një Rajad dashurohet në një vajzë Sanere dhe…

Country:
Genre: Dramë, Romancë
HD Blue Is the Warmest Color 2013 7.7
Blue Is the Warmest Color
Blue Is the Warmest Color

Blue Is the Warmest Color

Dramë Romancë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Blue Is the Warmest Color
HD
IMDb: 7.7
180 min

Jeta e Adele-s ndryshon, kur ajo takon Emm-en, një grua e re me flokë ngjyrë blu, e cila do të lejojë atë për të zbuluar dëshirën, për të mbrojtur veten…

Country: , ,
Genre: Dramë, Romancë
HD Cold Comes the Night 2013 5.7
Cold Comes the Night
Cold Comes the Night

Cold Comes the Night

Dramë Krim Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Cold Comes the Night
HD
IMDb: 5.7
90 min

Një pronare moteli dhe vajza e saj janë marrë peng nga një kriminel…

Country:
Genre: Dramë, Krim, Thriller
Enough Said
HD
IMDb: 7.0
93 min

Një grua e divorcuar e cila vendos për të ndjekur ish-burrin e saj dhe te interesohet për të…. takohet me dikë qe ishte ish miku i burrit….

Country:
HD Police Story 2013 2013 6.1
Police Story 2013
Police Story 2013

Police Story 2013

Aksion Dramë Krim Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Police Story 2013
HD
IMDb: 6.1
110 min

Një njeri i cili kerkon hakmarrje pasi ka qenë një kohë të gjatë në burg, merr si peng një oficer të policisë, vajzen e tij, dhe një grup tjerë pengjesh…

Country: ,
HD Jamesy Boy 2014 6.3
Jamesy Boy
Jamesy Boy

Jamesy Boy

Dramë Krim Romancë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Jamesy Boy
HD
IMDb: 6.3
109 min

Një fëmijë i cili, kaloi jeten në burg po sa të lirohet ai deshiron që të kaloi jetën e qetë , po gjithçka shkon ndryshe , kur ai bashkohet me…

Country:
Genre: Dramë, Krim, Romancë
HD Sexy Evil Genius 2013 5.7
Sexy Evil Genius
Sexy Evil Genius

Sexy Evil Genius

Dramë Komedi Mister  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Sexy Evil Genius
HD
IMDb: 5.7
91 min

Një grupi djemsh u kerkohet të takohen në të njëjtin bar në qendër të Los Anxhelos nga nje vajzë të cilën e kanë patur të dashur secili prej tyre.

Country:
Genre: Dramë, Komedi, Mister
HD Siberian Education 2013 6.4
Siberian Education
Siberian Education

Siberian Education

Dramë Krim  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Siberian Education
HD
IMDb: 6.4
110 min

Një dramë e bazuar në një biografi për një anëtar te rritur të një komuniteti Urka në republikën e vogël të Transnistria.

Country:
Genre: Dramë, Krim
HD The Truth About Emanuel 2013 6.0
The Truth About Emanuel
The Truth About Emanuel

The Truth About Emanuel

Dramë Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
The Truth About Emanuel
HD
IMDb: 6.0
95 min

Një vajzë e re me probleme fiksohet me fqinjën e saj misterioze, e cila ka një ngjashmëri të madhe me mamanë e saj të vdekur.

Country: ,
Genre: Dramë, Thriller
HD American Brawler 2013 4.0
American Brawler
American Brawler

American Brawler

Aksion Dramë Krim  2013 Shiko tani
Vlersimi: 4.0
American Brawler
HD
IMDb: 4.0
91 min

Nje instruktor i arteve marciale duhet te hyje ne boten e luftimeve te paligjshme per te shpetuar familjen e tij…

Country:
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD Modigliani 2004 7.4
Modigliani
Modigliani

Modigliani

Biografi Dramë  2004 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Modigliani
HD
IMDb: 7.4
128 min

Historia e rivalitetit të hidhur të Amedeo Modiglianit me Pablo Picasso dhe romancës së tij tragjike me Jeanne Hebuterne.

Genre: Biografi, Dramë
HD Le Chef 2012 6.6
Le Chef
Le Chef

Le Chef

Dramë Komedi  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Le Chef
HD
IMDb: 6.6
84 min

Një kuzhinier përballet me drejtorin e ri të grupit të tij të restorantit, i cili dëshiron që restoranti të humbas një yll nga vlerësimi i tij në mënyrë që të…

Country: ,
Genre: Dramë, Komedi
HD HIT: The First Case 2020 7.8
HIT: The First Case
HIT: The First Case

HIT: The First Case

Aksion Dramë Krim  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
HIT: The First Case
HD
IMDb: 7.8
125 min

Vikrami, një oficer policie i cili vuan nga një tragjedi e së shkuarës, duhet t’i lërë ndjenjat mënjanë dhe të përqendrohet tek çështja e zhdukjes së një vajze të re…

Country:
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD I Met a Girl 2020 6.0
I Met a Girl
I Met a Girl

I Met a Girl

Dramë Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
I Met a Girl
HD
IMDb: 6.0
108 min

Një muzikant ambicioz niset në një udhëtim epik, përtej qytetit për të gjetur vajzën e ëndrrave të tij, e cila mund të jetë pjesë e imagjinatës së tij.

Country:
Genre: Dramë, Romancë
HD Above the Rim 1994 6.6
Above the Rim
Above the Rim

Above the Rim

Dramë Krim  1994 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Above the Rim
HD
IMDb: 6.6
96 min

Historia e një ylli premtues të basketbollit në shkollën e mesme dhe marrëdhëniet e tij me dy vëllezër, një tregtar i drogës dhe tjetri një ish-yll basketbolli që po kalon…

Country:
Genre: Dramë, Krim
Deep Impact
HD
IMDb: 6.2
120 min

Zbulimi i një komete gjigante bën që vendet e botës të bashkëpunojnë për shpëtimin e planetit. Jetët e njerëzve ndërthuren teksa të gjithë besojnë se po jetojnë momentet e fundit…

Country:
Ishulli i Ngjalave 2004
Ishulli i Ngjalave
Ishulli i Ngjalave

Ishulli i Ngjalave

Aventurë Dramë Familjar  2004 Shiko tani
Vlersimi:
Ishulli i Ngjalave
TMDb: 7.8
N/A

Kur Skoti shpërngulet në një shtëpi të re përballë ishullit misterioz të ngjalave, ai mezi pret t’a eksplorojë atë. Dikur ishte shtëpia e gjuetarë të ngjalave, ishulli tani duket tepër…

Country:
Rebelde
TMDb: 7.2
60 min

Rrebelët: Gjashtë adoleshentë nga vende të ndryshme regjistrohen në shkollën private më të njohur në vend, e vetmja gjë që i lidh ata së bashku janë, aventurat dhe pasioni e tyre…

Status: Ended