Dramë
HD Sister Sister 2019 6.3
Sister Sister
Sister Sister

Sister Sister

Aksion Dramë Fantazi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Sister Sister
HD
IMDb: 6.3
104 min

Veena dhe Mora kanë jetuar me babanë e tyre që kur nëna e tyre, një gjahtare demonësh, vdiq. Veena duhet të kujdeset për motrën e saj të vogël e cila…

Country:
Distance
HD
IMDb: 7.2
35 min

Pasi Emil trashëgon shtëpinë e gjyshit të tij të ndjerë, ai zbulon se aty fshihet një portal i cili të çon një një botë magjike. Por kjo magji ka dy…

Click
HD
IMDb: 6.4
107 min

Një arkitekt i dhënë pas punës gjen një telekomandë universale që i lejon të përshpetojë kohën dhe ta rikthejë në pjesë të ndryshme të jetës së tij. Ngatërresat fillojnë kur…

Country:
HD Black Beauty 2020 6.3
Black Beauty
Black Beauty

Black Beauty

Dramë Familjar  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Black Beauty
HD
IMDb: 6.3
N/A

Një kal i egër dhe një adoleshente krijojnë një lidhje të pathyeshme me njëri-tjetrin e cila i bën ata të pandashëm…

Genre: Dramë, Familjar
Undine
HD
IMDb: 6.4
91 min

Undine punon si historiane dhe ligjëron mbi zhvillimin urban të Berlinit. Por kur burri që dashuron e tradhëton ajo vepron sipas mitit të lashtë. Undine duhet të vrasë njeriun që…

Country: ,
HD The Kid Detective 2020 6.8
The Kid Detective
The Kid Detective

The Kid Detective

Dramë Komedi Mister  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
The Kid Detective
HD
IMDb: 6.8
100 min

Një fëmijë, që dikur njihej si detektiv, tani 32 vjeç, vazhdon të zgjidhë të njëjtat mistere të parëndësishme. Derisa një kliente naive i sjell çështjen e tij të parë “për…

Country:
Genre: Dramë, Komedi, Mister
HD Anna Karenina 2012 6.6
Anna Karenina
Anna Karenina

Anna Karenina

Dramë Romancë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Anna Karenina
HD
IMDb: 6.6
129 min

E bllokuar në një martesë pa dashuri, aristokratja Anna Karenina ndër-hyn në një çështje që i ndryshon jetën me kontin e pasur Vronsky.

Country:
Genre: Dramë, Romancë
HD Girl Lost: A Hollywood Story 2020 7.6
Girl Lost: A Hollywood Story
Girl Lost: A Hollywood Story

Girl Lost: A Hollywood Story

Dramë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Girl Lost: A Hollywood Story
HD
IMDb: 7.6
90 min

(+18) Ndërthurja e historive të katër femrave të ndryshme të përfshira në industrinë e p*rnografise, hedh një vështrim të shkurtër mbi anën e errët të Los Angeles dhe mënyrën e…

Country:
Genre: Dramë
Rose Island
HD
IMDb: 6.9
117 min

Një inxhinier idealist ndërton ishullin e tij në brigjet italiane dhe e shpall atë një komb, duke tërhequr kështu vëmendjen e botës. Vlerat e tij testohen kur Qeveria Italiane e…

Country:
HD Uncle Frank 2020 7.2
Uncle Frank
Uncle Frank

Uncle Frank

Dramë Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Uncle Frank
HD
IMDb: 7.2
95 min

Country:
Genre: Dramë, Komedi
HD I’m Your Woman 2020 6.1
I’m Your Woman
I’m Your Woman

I’m Your Woman

Dramë Krim  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
I’m Your Woman
HD
IMDb: 6.1
120 min

Një grua detyrohet të marrë arratinë, pasi burri i saj është në konflikt me partnerët e tij të cilët i ka tradhtuar, duke rrezikuar kështu dhe foshnjën e saj në…

Country:
Genre: Dramë, Krim
HD Cesar Chavez 2014 6.4
Cesar Chavez
Cesar Chavez

Cesar Chavez

Biografi Dramë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Cesar Chavez
HD
IMDb: 6.4
102 min

Biografi e veprimtarit për të drejtat civile dhe organizatorit të punës Cezar Çavez.

Genre: Biografi, Dramë
HD Pride and Glory 2008 6.6
Pride and Glory
Pride and Glory

Pride and Glory

Dramë Krim Thriller  2008 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Pride and Glory
HD
IMDb: 6.6
130 min

Kodi moral i një familje është testuar kur Ray Tierney heton një rast që tregon skandalin e korrupsionit që përfshin vëllain e tij polic. Për Ray e vërteta është befasuese,…

Country: ,
Genre: Dramë, Krim, Thriller
Honest Thief
HD
IMDb: 6.1
99 min

Një grabitës bankash vendos të dorëzohet, sepse ka ndjenja për dikë dhe dëshiron të bëjë një jetë të ndershme… por kur ai kupton se Federalët janë më të korruptuar se…

Country:
HD Lovelace 2013 6.2
Lovelace
Lovelace

Lovelace

Biografi Dramë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Lovelace
HD
IMDb: 6.2
93 min

(+18) Historia e Linda Lovelace, e cila është përdorur dhe abuzuar nga industria e pornografisë nën urdhërin e bashkëshortit të saj shtrëngues, para se të merrte kontrollin e jetës së…

Country:
Genre: Biografi, Dramë
HD Happiest Season 2020 6.8
Happiest Season
Happiest Season

Happiest Season

Dramë Komedi Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Happiest Season
HD
IMDb: 6.8
102 min

Pasi planifikon t’i propozojë të dashurës, në darkën vjetore të Krishtlindjeve të familjes së saj. Ebi mëson se Harperi e ka mbajtur të fshehtë lidhjen e tyre nga familja e…

Country: ,
HD Chhalaang 2020 6.5
Chhalaang
Chhalaang

Chhalaang

Dramë Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Chhalaang
HD
IMDb: 6.5
136 min

Ky film është një udhëtim gazmor, por frymëzues i Montu-s, një mësues një shkollë të financuar nga qeveria, për të cilin mësimi i Edukimit Fizik është thjesht një punë. Kur…

Country:
Genre: Dramë, Komedi
The Way Back
HD
IMDb: 7.3
133 min

Më 1941, 7 të dënuar arratisen nga burgu mizor i siberisë ku ata mbaheshin, dhe kalojnë himalajet duke bërë mbi 4000 km rrugë, me shpresën për të gjetur lirinë. Ky…