Familjar
HD Magic Arch 2020 5.3
Magic Arch
Magic Arch

Magic Arch

Animuar Familjar  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Magic Arch
HD
IMDb: 5.3
82 min

Një delfin i vogël me një imagjinatë të fortë, shpëton qytetin e peshqve” nga kërcënimi i ngjalave Morejs dhe arrin të bashkohet me babanë e tij pas zbulimit të harkut…

Country: , ,
Genre: Animuar, Familjar
HD The Donkey King 2018 6.4
The Donkey King
The Donkey King

The Donkey King

Animuar Familjar Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
The Donkey King
HD
IMDb: 6.4
85 min

Pasi udhëheqësi i qytetit Azadi papritur largohet nga froni, një gomar fatlum për-zgjidhet dhe kurorëzohet si mbreti gomar…

Country:
HD The Little Mermaid 1989 7.6
The Little Mermaid
The Little Mermaid

The Little Mermaid

Animuar Dublime Familjar Fantazi  1989 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
The Little Mermaid
HD
IMDb: 7.6
83 min

Një princeshë, sirenë deti bën një ujdi Faustiane në një përpjekje për t’u bërë njerëzore dhe për të fituar dashurinë e një princi…

Country:
HD Peter Pan 1953 7.3
Peter Pan
Peter Pan

Peter Pan

Animuar Aventurë Dublime Familjar  1953 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Peter Pan
HD
IMDb: 7.3
77 min

Uendi dhe vëllezërit e saj janë larguar drejt botës magjike të Neverland me heroin e tregimeve të tyre, Peter Pan.

Country:
HD Anastasia 1997 7.2
Anastasia
Anastasia

Anastasia

Animuar Aventurë Dublime Familjar  1997 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Anastasia
HD
IMDb: 7.2
94 min

Magjistari i lig Rasputin bën një magji mbi mbretërinë Romanovs dhe Anastasia e vogël zhduket kur pallati i tyre po pushtohet. Vite më vonë, Dukesha e Madhe ofron një shpërblim…

Country:
HD One Hundred and One Dalmatians 1961 7.3
One Hundred and One Dalmatians
One Hundred and One Dalmatians

One Hundred and One Dalmatians

Animuar Aventurë Dublime Familjar  1961 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
One Hundred and One Dalmatians
HD
IMDb: 7.3
79 min

Kur këlyshët e racës dalmat rrëmbehen nga miqtë e Cruella De Vil, prindërit e tyre duhet ti gjejnë ata para se të përdoren për një deklaratë të modës djallëzore.

Country:
HD Alice in Wonderland 2010 6.4
Alice in Wonderland
Alice in Wonderland

Alice in Wonderland

Aventurë Familjar Fantazi  2010 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Alice in Wonderland
HD
IMDb: 6.4
108 min

Liza është tashmë 19 vjeç, kur rikthehet në Botën e Çudirave, në të cilën ka kaluar aventurën e saj më të jashtëzakonshme të fëmijërisë. Aty, ajo takohet sërish me miqtë…

Country: ,
HD Aladdin 1992 8.0
Aladdin
Aladdin

Aladdin

Animuar Aventurë Dublime Familjar  1992 Shiko tani
Vlersimi: 8.0
Aladdin
HD
IMDb: 8.0
90 min

Aladdin është një film fantastik muzikor i animuar Amerikan i vitit 1992 i prodhuar nga Walt Disney Feature Animation dhe lëshuar nga Walt Disney Pictures.

Country:
HD The Sword in the Stone 1963 7.2
The Sword in the Stone
The Sword in the Stone

The Sword in the Stone

Animuar Aventurë Dublime Familjar  1963 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
The Sword in the Stone
HD
IMDb: 7.2
79 min

Arturi është një djalosh i vogël i cili dëshiron të bëhet një kalorës i madh, gjatë një aventure gjuetie ai e gjen veten përballë Merlinit, një magjistar i fuqishëm por amnezik…

Country:
HD Home Alone 2: Lost in New York 1992 6.8
Home Alone 2: Lost in New York
Home Alone 2: Lost in New York

Home Alone 2: Lost in New York

Aventurë Familjar Komedi  1992 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Home Alone 2: Lost in New York
HD
IMDb: 6.8
120 min

Një vit pasi Kevinin e harruan në shtëpi dhe i’u desh të përballej me dy hajdutë, aksidentalisht ai e gjen veten në qytetin e Nju Jorkut dhe takon disa “fytyra…

Country:
HD Home Alone 1990 7.6
Home Alone
Home Alone

Home Alone

Familjar  1990 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Home Alone
HD
IMDb: 7.6
103 min

Një 8-vjeçar, i cili është harruar aksidentalisht në shtëpi, ndërsa familja e tij fluturon në Francë për Krishtlindje, duhet të mbrojë shtëpinë e tij nga dy hajdutë idiota…

Country:
Genre: Familjar
HD The Little Rascals 1994 6.3
The Little Rascals
The Little Rascals

The Little Rascals

Familjar Komedi Romancë  1994 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
The Little Rascals
HD
IMDb: 6.3
82 min

Disa djem të vegjël batakçinj kanë krijuar grupin e tyre “Djemtë që urrejnë vajzat”. Ata do të përpiqen t’i prishin punë mikut të tyre që dashurohet me Darlën. Klubin e…

Country:
HD Black Beauty 2020 6.3
Black Beauty
Black Beauty

Black Beauty

Dramë Familjar  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Black Beauty
HD
IMDb: 6.3
N/A

Një kal i egër dhe një adoleshente krijojnë një lidhje të pathyeshme me njëri-tjetrin e cila i bën ata të pandashëm…

Genre: Dramë, Familjar
HD The Snowman 1982 8.2
The Snowman
The Snowman

The Snowman

Animuar Familjar Short  1982 Shiko tani
Vlersimi: 8.2
The Snowman
HD
IMDb: 8.2
26 min

Në prag të Krishtlindjes, një djalosh i vogël ndërton një njeri dëbore i cili mund të fluturoje,  ai e çon djaloshin në Polin e Veriut për të takuar babagjyshin e…

Country:
HD Wolfwalkers 2020 8.2
Wolfwalkers
Wolfwalkers

Wolfwalkers

Animuar Aventurë Familjar  2020 Shiko tani
Vlersimi: 8.2
Wolfwalkers
HD
IMDb: 8.2
103 min

Wolfwalkers: Një gjuetare e re dhe babai i saj udhëtojnë për në ‘Irlandë’ për të ndihmuar në zhdukjen e tufës së fundit të ujqve. Por gjithçka ndryshon kur ajo miqësohet…

HD Godmothered 2020 6.2
Godmothered
Godmothered

Godmothered

Familjar Fantazi Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Godmothered
HD
IMDb: 6.2
110 min

Një ndrikull e re zanash e papërvojë niset për të treguar aftësitë e saja, pasi gjen një vajzë, kërkesa e së cilës për ndihmë i’u mohua…

Country:
HD Operation Christmas Drop 2020 5.8
Operation Christmas Drop
Operation Christmas Drop

Operation Christmas Drop

Familjar Komedi Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Operation Christmas Drop
HD
IMDb: 5.8
95 min

Ndërsa mblidhte prova për të mbështetur mbylljen e një baze tropikale të Forcave Ajrore të Sh.B.A, Erica njihet me kapitenin e bazës që ka në plan t’a mbyllë, por gjërat…

Country:
HD A Princess for Christmas 2011 6.5
A Princess for Christmas
A Princess for Christmas

A Princess for Christmas

Dramë Familjar Komedi  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
A Princess for Christmas
HD
IMDb: 6.5
91 min

Pasi ftohet nga një i afërm, një grua e re udhëton me mbesën dhe nipin e saj në një kështjellë në Evropë për Krishtlindje, ku atje ajo padashur dashurohet me…

Country: