Sci-fi
HD Bliss 2021 5.2
Bliss
Bliss

Bliss

Dramë Romancë Sci-fi  2021 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Bliss
HD
IMDb: 5.2
N/A

Një histori dashurie e Gregut, i cili pasi u divorcua së fundmi dhe u pushua nga puna, takon Isabelen misterioze, një grua që jeton rrugëve dhe mendon se bota është…

Country:
HD The Incredible Hulk 2008 6.7
The Incredible Hulk
The Incredible Hulk

The Incredible Hulk

Aksion Aventurë Sci-fi  2008 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
The Incredible Hulk
HD
IMDb: 6.7
112 min

Brus Bener, një shkencëtar në arrati nga qeveria e Sh.B.A-së, po kërkon një kurë që ta shërojë nga sëmundja që ai ka kur ai inatoset. Por, në të njëjtën kohë,…

Country:
HD The Day After Tomorrow 2004 6.4
The Day After Tomorrow
The Day After Tomorrow

The Day After Tomorrow

Aksion Aventurë Sci-fi  2004 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
The Day After Tomorrow
HD
IMDb: 6.4
124 min

“Dita pas të nesërmes”  është një film Amerikan i katastrofës fantastiko-shkencore amerikane i vitit 2004, bashkë-prodhuar dhe bashkë-shkruar nga Roland Emmerich.

Country:
The Mandalorian 2019
The Mandalorian
The Mandalorian

The Mandalorian

Aksion Aventurë Sci-fi  2019 Shiko tani
Vlersimi:
The Mandalorian
TMDb: 8.4
35,48 min

Udhëtimet e një gjuetari të vetmuar në kufijtë e jashtëm të galaktikës, larg Republikës së re.

Status: Returning Series
HD Skylines 2020 4.6
Skylines
Skylines

Skylines

Aksion Aventurë Sci-fi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.6
Skylines
HD
IMDb: 4.6
113 min

Pasi një virus kërcënon të kthejë hibridët alienë kundër njerëzve, Kapiteni Rose Korlej duhet të drejtojë një ekip mercenarësh drejt një misjoni të largët për të shpëtuar atë pak gjë…

Country:
HD Predator: Dark Ages 2015 6.1
Predator: Dark Ages
Predator: Dark Ages

Predator: Dark Ages

Aksion Sci-fi Short  2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Predator: Dark Ages
HD
IMDb: 6.1
27 min

Ky film ndjek një grup kalorësish Templarë të cilët vihen në provë përballë një përbindëshi të panjohur në Angli. (Një film i pavarur i bërë nga fansat e filmave “Predator”).

Country:
Genre: Aksion, Sci-fi, Short
HD Boss Level 2020 6.2
Boss Level
Boss Level

Boss Level

Aksion Sci-fi Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Boss Level
HD
IMDb: 6.2
100 min

Një oficer i dalë në pension, është bllokuar në një lak kohor që nuk mbaron kurrë, në ditën e tij të vdekjes…

Country:
HD Tenet 2020 7.8
Tenet
Tenet

Tenet

Aksion Sci-fi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
Tenet
HD
IMDb: 7.8
150 min

Një aksion epik rreth spiunazhit ndërkombëtar, udhëtimit në kohë dhe evolucionit. Një burrë përpiqet të parandalojë Luftën e tretë Botërore nëpërmjet udhëtimit në kohë dhe rilindjes…

Country: ,
Genre: Aksion, Sci-fi
HD The Island 2005 6.8
The Island
The Island

The Island

Aksion Sci-fi Thriller  2005 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
The Island
HD
IMDb: 6.8
136 min

Një burrë që jeton në një koloni sterile futuriste fillon të vë në dyshim ekzistencën e tij të kufizuar kur shoku i tij për-zgjidhet të shkojë në Ishull, vend i cili…

Country:
HD Logan 2017 8.1
Logan
Logan

Logan

Aksion Dramë Sci-fi  2017 Shiko tani
Vlersimi: 8.1
Logan
HD
IMDb: 8.1
137 min

Në të ardhmen e afërt, Logan tashmë i plakur kujdeset për Profesorin X të sëmurë, në një strofull në kufirin Meksikan. Por, përpjekjet e Logan për t’u fshehur nga bota…

Country:
Genre: Aksion, Dramë, Sci-fi
HD The Human Race 2013 5.2
The Human Race
The Human Race

The Human Race

Aksion Horror Sci-fi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
The Human Race
HD
IMDb: 5.2
87 min

Në racën njerëzore, një grup prej 80 njerëzve janë grabitur nga jeta e tyre e përditshme dhe të gjithë u ri-shfaqën në një vend të fshehtë. Këta njerëz janë nga…

Country:
Genre: Aksion, Horror, Sci-fi
Raised by Wolves 2020
Raised by Wolves
Raised by Wolves

Raised by Wolves

Dramë Fantazi Sci-fi  2020 Shiko tani
Vlersimi:
Raised by Wolves
TMDb: 7.7
60 min

Pasi Toka është shkatërruar nga luftrat fetare, një ateist dërgon dy nga krijimet e tij, “Androidë” të cilët duhet rrisin fëmijët njerëzorë në një planet misterioz, kolonizimi i të cilit…

Status: Returning Series
HD The New Mutants 2020 5.5
The New Mutants
The New Mutants

The New Mutants

Aksion Horror Sci-fi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
The New Mutants
HD
IMDb: 5.5
94 min

Pesë mutantë të vegjël, zbulojnë aftësitë e tyre ndërsa mbaheshin në një institucion sekret kundër dëshirës së tyre, ata luftojnë për t’i shpëtuar mëkateve të së kaluarës dhe për të…

Country:
Genre: Aksion, Horror, Sci-fi
HD Possessor Uncut 2020 6.5
Possessor Uncut
Possessor Uncut

Possessor Uncut

Horror Sci-fi Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Possessor Uncut
HD
IMDb: 6.5
103 min

Zotëruesi ndjek një agjent i cili punon për një organizatë sekrete që përdor teknologjinë e implantimit të trurit për të banuar në trupat e njerëzve të tjerë – në fund…

Country: ,
HD The Machine 2013 6.1
The Machine
The Machine

The Machine

Aksion Dramë Sci-fi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
The Machine
HD
IMDb: 6.1
91 min

Dy programues kompjuteri bien në dashuri. Ata krijojnë një pjesë të vetëdijësimit të inteligjencës artificiale, që s’është parë kurrë ndonjëherë, dhe që është projektuar për të ndihmuar njerëzimin. Por gjërat…

Country:
Genre: Aksion, Dramë, Sci-fi
HD Black Box 2020 6.0
Black Box
Black Box

Black Box

Horror Mister Sci-fi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Black Box
HD
IMDb: 6.0
100 min

Pasi humbi gruan dhe kujtesën e tij në një aksident me makinë, një baba i vetmuar i nënshtrohet një trajtimi eksperimentues që e vë atë në dyshim se kush është…

Country:
Genre: Horror, Mister, Sci-fi
HD Coherence 2013 7.2
Coherence
Coherence

Coherence

Dramë Sci-fi Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Coherence
HD
IMDb: 7.2
89 min

Natën e një anomalie astronomike, tetë miq në një mbrëmje festive përjetojnë një seri eventesh joreale.

Country: ,
HD Cargo 2019 5.8
Cargo
Cargo

Cargo

Dramë Fantazi Sci-fi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Cargo
HD
IMDb: 5.8
119 min

Një vajzë e re Astronaute, bashkohet me një astronaut profesional në bordin e një anije kozmike, ajo bën të pamundurën në punën e saj teksa ndërvepron me ngarkesa misteriozë që…

Country: