Fantazi
The Originals 2013
The Originals
The Originals

The Originals

Dramë Fantazi Horror  2013 Shiko tani
Vlersimi:
The Originals
TMDb: 8.3
45,42 min

Një familje origjinale vampirësh mijëra vjeçarë të uritur për pushtet, kërkojnë të marrin përsëri në dorë qytetin që ata dikur ndërtuan dhe ti sundojnë të gjithë ata që ju kthyen…

Status: Ended
HD Monster Hunter 2020 5.3
Monster Hunter
Monster Hunter

Monster Hunter

Aksion Aventurë Fantazi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Monster Hunter
HD
IMDb: 5.3
N/A

Kur nënkoloneli Artemis dhe ushtarët e saj besnikë transportohen në një botë të re, ata përfshihen në një betejë të dëshpëruar për mbijetesë kundër disa përbindeshave të lig me fuqi…

Country: , , ,
HD The Hobbit: The Desolation of Smaug 2013 7.8
The Hobbit: The Desolation of Smaug
The Hobbit: The Desolation of Smaug

The Hobbit: The Desolation of Smaug

Aksion Aventurë Fantazi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
The Hobbit: The Desolation of Smaug
HD
IMDb: 7.8
161 min

Xhuxhët, së bashku me Bilbo Begins dhe Gandalf Gri-në, vazhdojnë kërkimin e tyre për të rifituar Ereborin, atdheun e tyre, nga Smaug. Bilbo Begins zotëron një unazë misterioze dhe magjike.

Country: ,
HD The Hobbit: An Unexpected Journey 2012 7.8
The Hobbit: An Unexpected Journey
The Hobbit: An Unexpected Journey

The Hobbit: An Unexpected Journey

Aventurë Fantazi  2012 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
The Hobbit: An Unexpected Journey
HD
IMDb: 7.8
169 min

Bilbo Bagings është një djalosh i ri Hobit, të cilit i kërkohet të braktisë shtëpinë e tij dhe të jetojë aventurën më të madhe të jetës së tij. Duke kërkuar…

Country: ,
HD The Little Mermaid 1989 7.6
The Little Mermaid
The Little Mermaid

The Little Mermaid

Animuar Dublime Familjar Fantazi  1989 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
The Little Mermaid
HD
IMDb: 7.6
83 min

Një princeshë, sirenë deti bën një ujdi Faustiane në një përpjekje për t’u bërë njerëzore dhe për të fituar dashurinë e një princi…

Country:
HD Alice in Wonderland 2010 6.4
Alice in Wonderland
Alice in Wonderland

Alice in Wonderland

Aventurë Familjar Fantazi  2010 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Alice in Wonderland
HD
IMDb: 6.4
108 min

Liza është tashmë 19 vjeç, kur rikthehet në Botën e Çudirave, në të cilën ka kaluar aventurën e saj më të jashtëzakonshme të fëmijërisë. Aty, ajo takohet sërish me miqtë…

Country: ,
HD Ghost Rider: Spirit of Vengeance 2011 4.3
Ghost Rider: Spirit of Vengeance
Ghost Rider: Spirit of Vengeance

Ghost Rider: Spirit of Vengeance

Aksion Fantazi Thriller  2011 Shiko tani
Vlersimi: 4.3
Ghost Rider: Spirit of Vengeance
HD
IMDb: 4.3
96 min

Pasi Xhon Blejz fshihet në Europen Lindore, ai theërritet për të ndaluar djallin i cili do të marreë formën njerëzore…

HD Ninja Apocalypse 2014 3.2
Ninja Apocalypse
Ninja Apocalypse

Ninja Apocalypse

Aksion Fantazi Horror  2014 Shiko tani
Vlersimi: 3.2
Ninja Apocalypse
HD
IMDb: 3.2
84 min

I përshtatur për vrasjen e Mjeshtrit të Madh, disa ninxha nga Klani i Humbur duhet të luftojnë sipas mënyrës së tyre në një bunker bërthamor nëntokësor, të mbushur me hordhitë…

Country:
HD Siberia 2020 5.3
Siberia
Siberia

Siberia

Dramë Fantazi Horror  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Siberia
HD
IMDb: 5.3
92 min

Klint është një njeri pothuajse i vdekur që jeton i vetëm në një tundër të ngrirë. Sidoqoftë, ky izolim nuk mund të sjellë as evazion, as paqe. Një natë, ai…

FHD Wonder Woman 1984 2020 5.6
Wonder Woman 1984
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

Aksion Aventurë Fantazi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Wonder Woman 1984
FHD
IMDb: 5.6
151 min

Në vitet 1980, aventura e rradhës e gjen Wonder Woman përballë dy armiqve të rinj: Max Lord dhe Cheetah.

Country: , ,
HD Sister Sister 2019 6.3
Sister Sister
Sister Sister

Sister Sister

Aksion Dramë Fantazi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Sister Sister
HD
IMDb: 6.3
104 min

Veena dhe Mora kanë jetuar me babanë e tyre që kur nëna e tyre, një gjahtare demonësh, vdiq. Veena duhet të kujdeset për motrën e saj të vogël e cila…

Country:
HD Click 2006 6.4
Click
Click

Click

Dramë Fantazi Komedi  2006 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Click
HD
IMDb: 6.4
107 min

Një arkitekt i dhënë pas punës gjen një telekomandë universale që i lejon të përshpetojë kohën dhe ta rikthejë në pjesë të ndryshme të jetës së tij. Ngatërresat fillojnë kur…

Country:
HD Undine 2020 6.4
Undine
Undine

Undine

Dramë Fantazi Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Undine
HD
IMDb: 6.4
91 min

Undine punon si historiane dhe ligjëron mbi zhvillimin urban të Berlinit. Por kur burri që dashuron e tradhëton ajo vepron sipas mitit të lashtë. Undine duhet të vrasë njeriun që…

Country: ,
HD Broil 2020 5.3
Broil
Broil

Broil

Fantazi Horror Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Broil
HD
IMDb: 5.3
90 min

Broil ndjek një familje jofunksionale që garon për të kontrolluar të ardhmen e pasurisë së tjerve.

Country:
HD Godmothered 2020 6.2
Godmothered
Godmothered

Godmothered

Familjar Fantazi Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Godmothered
HD
IMDb: 6.2
110 min

Një ndrikull e re zanash e papërvojë niset për të treguar aftësitë e saja, pasi gjen një vajzë, kërkesa e së cilës për ndihmë i’u mohua…

Country:
HD The Dark Tower 2017 5.6
The Dark Tower
The Dark Tower

The Dark Tower

Aksion Aventurë Fantazi  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
The Dark Tower
HD
IMDb: 5.6
95 min

“Gunslinger” i fundit Roland Deschain, endet në kërkim të Njeriut në të Zeza, në tablonë e Perëndimit të vjetër ku bota është “shpërngulur”. Gjithashtu, ai është në kërkim të Kullës…

Country:
HD 1408 2007 6.8
1408
1408

1408

Fantazi Horror Mister  2007 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
1408
HD
IMDb: 6.8
104 min

Një njeri i specializuar në demaskimin e dukurive paranormale vendoset në dhomën 1408 ne hotelin Dolphin në Nju Jork. Menjëherë pasi vendoset ai përballet me një terror të pa imagjinueshëm.

Country:
HD The Christmas Chronicles 2018 7.1
The Christmas Chronicles
The Christmas Chronicles

The Christmas Chronicles

Aventurë Familjar Fantazi Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
The Christmas Chronicles
HD
IMDb: 7.1
104 min

Keti dhe Tedi Pirs duan të kapin Santa Klausin në kamera teksa shpërndan dhuratat dhe kjo dëshirë u kthehet në një aventurë sa të bukur aq të rrezikshme. Nëse ndonjëherë…

Country: