Hindi
HD Chaman Bahar 2020 7.3
Chaman Bahar
Chaman Bahar

Chaman Bahar

Dramë Hindi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Chaman Bahar
HD
IMDb: 7.3
111 min

Një djalë i një qyteti të vogël bie në dashuri me një nxënëse shkolle që jeton përballë dyqanit të tij. Ai përjeton dashuri, xhelozi dhe tradhëti pa e takuar atë…

Country:
Genre: Dramë, Hindi
Love Mocktail
HD
IMDb: 8.6
153 min

Pasi shpëton një grua, Adi kujton jetën e tij të dashurisë dhe i tregon asaj për të gjitha goditjet në zemër që kaloi në përpjekje për të gjetur dashurinë e…

Country:
HD Tanhaji: The Unsung Warrior (2020) 2020 7.7
Tanhaji: The Unsung Warrior (2020)
Tanhaji: The Unsung Warrior (2020)

Tanhaji: The Unsung Warrior (2020)

Aksion Dramë Hindi Histori  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Tanhaji: The Unsung Warrior (2020)
HD
IMDb: 7.7
135 min

Tanhaji Malusare, drejtuesi i ushtrisë të Marathas, udhëheq misionin për pushtimin e fortesës Kondhana e cila mbrohet nga ushtria e Udaybhan Rathod.

Country:
HD Chak De! India (2007) 2007 8.2
Chak De! India (2007)
Chak De! India (2007)

Chak De! India (2007)

Dramë Familjar Hindi  2007 Shiko tani
Vlersimi: 8.2
Chak De! India (2007)
HD
IMDb: 8.2
153 min

Kabir Khan është trajneri i Ekipit Kombëtar të Hokejit Indian të femrave dhe ëndrra e tij është të bëjë që ekipi i vajzave të fitojë kupën e botës kundër të…

Country:
HD Love Aaj Kal (2020) 2020 5.0
Love Aaj Kal (2020)
Love Aaj Kal (2020)

Love Aaj Kal (2020)

Dramë Hindi Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
Love Aaj Kal (2020)
HD
IMDb: 5.0
142 min

Dy individë të ndryshëm në rrugëtimin e dashurisë, humbjes dhe jetës.

Country:
HD Yeh Saali Aashiqui (2019) 2019 7.9
Yeh Saali Aashiqui (2019)
Yeh Saali Aashiqui (2019)

Yeh Saali Aashiqui (2019)

Hindi Romancë Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.9
Yeh Saali Aashiqui (2019)
HD
IMDb: 7.9
137 min

Kur Sahili takoi Mitteen në shkollën e menaxhimit të hoteleve, ishte për të dy dashuri me shikim të parë. Dashuria e tyre ishte gjithçka: perfekte dhe pa asnjë difekt. Por…

Country:
HD Panga (2020) 2020 7.0
Panga (2020)
Panga (2020)

Panga (2020)

Hindi Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Panga (2020)
HD
IMDb: 7.0
131 min

Panga frymëzohet nga jeta reale e nje sportisteje “Kabadie”, e cila ke qenë ylli i skuadrës kombëtare Indiane në këtë sport. Rrugëtimi kalon përmes triumfit, luftës dhe tejkalimit të stereotipeve….

Country:
Genre: Hindi, Romancë
Good Newwz (2019)
HD
IMDb: 7.0
134 min

Dy çifte me të njëjtin mbiemër vendosin t’i nënshtrohen fekondimit in vitro dhe presin fëmijët e tyre të ardhshëm. Problemet nisin pasi zbulojnë se spermat e secilit çift janë ngatërruar…

Country:
Virus (2019)
HD
IMDb: 8.1
152 min

Filmi bazohet në ngjarjet e vërteta gjatë shpërthimit të virusit Nipah në Kerala, në vitin 2018. Ngjarjet ndjekin fazat e ndryshme të epidemisë, që nga identifikimi e deri në çrrënjosjen…

Country:
HD Mere Pyare Prime Minister (2018) 2018 6.8
Mere Pyare Prime Minister (2018)
Mere Pyare Prime Minister (2018)

Mere Pyare Prime Minister (2018)

Dramë Hindi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Mere Pyare Prime Minister (2018)
HD
IMDb: 6.8
104 min

Një histori për 4 fëmijë që jetojnë në një lagje të varfër të Mumbait të Indi. Kanu, 8 vjeç, i shkruan një letër Kryeministrit pas një incidenti dramatik që i…

Country:
Genre: Dramë, Hindi
Lucifer (2019)
HD
IMDb: 7.5
175 min

Një politikan i fuqishëm, i cili drejtonte “vendin e vetë Zotit”, vdes dhe shumë hajdutë të maskuar si politikanë marrin pushtetin. Kur lindin pyetje mbi zëvendësimin e “Zotit”, vetëm një…

Country:
Badla (2019)
HD
IMDb: 7.9
118 min

Një sipërmarrëse e re dhe e zonja e gjen veten të mbyllur në një dhomë hoteli me kufomën e të dashurit të saj brenda. Punëson një avokat të famshëm për…

Country:
HD Dassehra (2018) 2018 3.8
Dassehra (2018)
Dassehra (2018)

Dassehra (2018)

Hindi Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 3.8
Dassehra (2018)
HD
IMDb: 3.8
131 min

Kjo është historia e një polici të ndershëm i cili është i rrethuar nga rrethana të pafavorshme. Është një film emocionues i drejtuar nga krimi dhe politika. Filmi sillet rreth…

Country:
Genre: Hindi, Thriller
HD Satyameva Jayate (2018) 2018 5.7
Satyameva Jayate (2018)
Satyameva Jayate (2018)

Satyameva Jayate (2018)

Aksion Hindi Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Satyameva Jayate (2018)
HD
IMDb: 5.7
140 min

Detektiv Shivanshit i është ngarkuar detyra të kapë Virin, njeriun që fshihet pas vrasjeve të policëve në qytet. Eventualisht, të dy kanë një armik të përbashkët por i ndan diçka…

Country:
HD Hichki (2018) 2018 7.5
Hichki (2018)
Hichki (2018)

Hichki (2018)

Dramë Hindi Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Hichki (2018)
HD
IMDb: 7.5
116 min

Një film i kinematografisë së re indiane, prodhim i denjë për Hollivud. Pas shumë intervistave dhe refuzimeve, një grua që vuan nga sindroma e turetit, punësohet si mësuese në një…

Country:
HD Bhoomi (2017) 2017 5.3
Bhoomi (2017)
Bhoomi (2017)

Bhoomi (2017)

Aksion Dramë Hindi  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Bhoomi (2017)
HD
IMDb: 5.3
136 min

Një baba i vetëm përballet me padrejtësitë kur vajza e tij dhunohet dhe fajtorët shpallen të pafajshëm.

Country: