Horror
The Originals 2013
The Originals
The Originals

The Originals

Dramë Fantazi Horror  2013 Shiko tani
Vlersimi:
The Originals
TMDb: 8.3
45,42 min

Një familje origjinale vampirësh mijëra vjeçarë të uritur për pushtet, kërkojnë të marrin përsëri në dorë qytetin që ata dikur ndërtuan dhe ti sundojnë të gjithë ata që ju kthyen…

Status: Ended
HD Wrong Turn 2021 5.5
Wrong Turn
Wrong Turn

Wrong Turn

Horror Thriller  2021 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Wrong Turn
HD
IMDb: 5.5
149 min

Një grup shokësh, nisin ngjitjen e shtegut  Apalakian, ku do përballen me Themeluesit, një komunitet njerëzish që kanë jetuar në male, për shekuj me rradhë…

Country:
Genre: Horror, Thriller
HD Baba Yaga: Terror of the Dark Forest 2020 4.7
Baba Yaga: Terror of the Dark Forest
Baba Yaga: Terror of the Dark Forest

Baba Yaga: Terror of the Dark Forest

Horror  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.7
Baba Yaga: Terror of the Dark Forest
HD
IMDb: 4.7
97 min

Një djalosh dhe shokët e tij duhet të shpëtojnë motrën e tij të vogël nga një shtrigë e ligë e cila ha foshnja…

Country:
Genre: Horror
HD Bloody Hell 2020 6.5
Bloody Hell
Bloody Hell

Bloody Hell

Aksion Horror Mister  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Bloody Hell
HD
IMDb: 6.5
93 min

Një njeri në arrati, mbahet rob në një bodrum misterioz, ai duhet të gjejë një mënyrë për të shpëtuar nga një familje e çmendur dhe e ç’thurur…

Country: ,
Genre: Aksion, Horror, Mister
The Walking Dead 2010
The Walking Dead
The Walking Dead

The Walking Dead

Dramë Horror Thriller  2010 Shiko tani
Vlersimi:
The Walking Dead
TMDb: 8.2
42,60,45 min

Sherifi i zonës Rick Grimes zgjohet nga koma dhe mëson se bota është shkatërruar, njerëzit janë kthyer në zombi vrasës të pamëshirshëm, ai duhet të drejtojë një grup të mbijetuarish…

Status: Returning Series
HD Ninja Apocalypse 2014 3.2
Ninja Apocalypse
Ninja Apocalypse

Ninja Apocalypse

Aksion Fantazi Horror  2014 Shiko tani
Vlersimi: 3.2
Ninja Apocalypse
HD
IMDb: 3.2
84 min

I përshtatur për vrasjen e Mjeshtrit të Madh, disa ninxha nga Klani i Humbur duhet të luftojnë sipas mënyrës së tyre në një bunker bërthamor nëntokësor, të mbushur me hordhitë…

Country:
HD Siberia 2020 5.3
Siberia
Siberia

Siberia

Dramë Fantazi Horror  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Siberia
HD
IMDb: 5.3
92 min

Klint është një njeri pothuajse i vdekur që jeton i vetëm në një tundër të ngrirë. Sidoqoftë, ky izolim nuk mund të sjellë as evazion, as paqe. Një natë, ai…

HD As Above, So Below 2014 6.2
As Above, So Below
As Above, So Below

As Above, So Below

Horror Mister Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
As Above, So Below
HD
IMDb: 6.2
93 min

Kur një ekip eksploruesish guxon të hyjë në katakombet që shtrihen nën rrugët e Parisit, ata zbulojnë sekretin e errët që fshihet në këtë qytet të vdekurish…

Country:
HD Shadow in the Cloud 2020 4.7
Shadow in the Cloud
Shadow in the Cloud

Shadow in the Cloud

Aksion Horror Luftë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.7
Shadow in the Cloud
HD
IMDb: 4.7
83 min

Teksa udhëtonte me një avjon luftarak, një pilote e luftës së dytë botërore, mbart me vete disa dokumente sekrete, rrugës ajo do përballet me disa armiq tepër të rrëzikshëm…

Country: ,
Genre: Aksion, Horror, Luftë
HD A Werewolf in England 2020 5.9
A Werewolf in England
A Werewolf in England

A Werewolf in England

Horror  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
A Werewolf in England
HD
IMDb: 5.9
84 min

Një Këshilltar i Famullisë dhe një kriminel strehohen në një shtëpi në një fshat të largët, pa dijeni se ujqërit e etur për mish banojnë në tokat pyjore përreth dhe…

Country:
Genre: Horror
HD Dead Snow 2: Red vs. Dead 2014 6.9
Dead Snow 2: Red vs. Dead
Dead Snow 2: Red vs. Dead

Dead Snow 2: Red vs. Dead

Aksion Horror Komedi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Dead Snow 2: Red vs. Dead
HD
IMDb: 6.9
100 min

Nëse dita më e keqe e jetës tuaj do të përbëhej nga një vrasje aksidentale e të dashurës tuaj me një sëpatë, me një rrethore prej zinxhiri rreth krahut tuaj,…

Country: , , ,
Genre: Aksion, Horror, Komedi
HD Death of Me 2020 4.3
Death of Me
Death of Me

Death of Me

Horror Mister Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.3
Death of Me
HD
IMDb: 4.3
94 min

Pasi nisen për pushime një çift duhet të zbulojë misterin që mshihet pas një video-je të çuditshme që tregon njërin prej tyre duke vrarë tjetrin.

Country: ,
HD The Legend of Halloween Jack 2018 3.4
The Legend of Halloween Jack
The Legend of Halloween Jack

The Legend of Halloween Jack

Horror Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 3.4
The Legend of Halloween Jack
HD
IMDb: 3.4
90 min

Natën e Halloween-it, një vrasës serial kthehet nga të vdekurit për t’u hakmarrë ndaj vigjilentëve që e vranë atë një vit më parë.

Country:
Genre: Horror, Thriller
HD Broil 2020 5.3
Broil
Broil

Broil

Fantazi Horror Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Broil
HD
IMDb: 5.3
90 min

Broil ndjek një familje jofunksionale që garon për të kontrolluar të ardhmen e pasurisë së tjerve.

Country:
HD Freaky 2020 6.5
Freaky
Freaky

Freaky

Horror Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Freaky
HD
IMDb: 6.5
102 min

Pasi ndërron trupin me një vrasës serial të çmendur, një vajzë e re në shkollën e mesme zbulon se ka më pak se 24 orë para se ndryshimi të bëhet…

Country:
Genre: Horror, Thriller
HD Vampires vs. the Bronx 2020 5.5
Vampires vs. the Bronx
Vampires vs. the Bronx

Vampires vs. the Bronx

Horror Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Vampires vs. the Bronx
HD
IMDb: 5.5
85 min

Një grup të rinjsh luftojnë për të shpëtuar lagjen e tyre i cili është pushtuar nga vampirët.

Country:
Genre: Horror, Komedi
HD Don’t Listen 2020 6.2
Don’t Listen
Don’t Listen

Don’t Listen

Dramë Horror Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Don’t Listen
HD
IMDb: 6.2
97 min

Pas vdekjes së djalit të tij të vogël në shtëpinë e tyre të re, Daniel dëgjon një fantazmë teksa lutet për ndihmë, duke e nxitur atë të kërkojë një ekspert…

Country:
HD 1408 2007 6.8
1408
1408

1408

Fantazi Horror Mister  2007 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
1408
HD
IMDb: 6.8
104 min

Një njeri i specializuar në demaskimin e dukurive paranormale vendoset në dhomën 1408 ne hotelin Dolphin në Nju Jork. Menjëherë pasi vendoset ai përballet me një terror të pa imagjinueshëm.

Country: