Komedi
HD Dishoom 2016 5.1
Dishoom
Dishoom

Dishoom

Aksion Aventurë Komedi  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Dishoom
HD
IMDb: 5.1
124 min

Kur lojtari i kriketit indian Viraj Sharma humbet në lindjen e mesme , dy policë Kabir Shergill dhe Junaid Ansari duhet të bashkohen për një sulm 36 orësh para se…

Country:
HD Singam 2010 6.8
Singam
Singam

Singam

Aksion Komedi Thriller  2010 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Singam
HD
IMDb: 6.8
160 min

Nje polic i ndershëm Durai Singam përplaset me kriminelin e rrezikshëm Mayil Vaaganam.

Country:
HD Tangled 2010 7.7
Tangled
Tangled

Tangled

Animuar Aventurë Dublime Komedi  2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Tangled
HD
IMDb: 7.7
100 min

Flokëgjata Rapunzel ka kaluar tërë jetën e saj në një kullë, por tani që një hajdut i arratisur e ka gjetur atë, ajo është gati për t’a zbuluar botën për…

Country:
HD The Donkey King 2018 6.4
The Donkey King
The Donkey King

The Donkey King

Animuar Familjar Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
The Donkey King
HD
IMDb: 6.4
85 min

Pasi udhëheqësi i qytetit Azadi papritur largohet nga froni, një gomar fatlum për-zgjidhet dhe kurorëzohet si mbreti gomar…

Country:
WandaVision 2021
WandaVision
WandaVision

WandaVision

Aksion Aventurë Komedi  2021 Shiko tani
Vlersimi:
WandaVision
TMDb: 7.6
29,36 min

Wanda dhe Visioni, dy qenie super të fuqishme që jetojnë jetë të idealizuara periferike, fillojnë të dyshojnë se gjithçka nuk është ashtu siç duket.

Status: Returning Series
The New Legends of Monkey 2018
The New Legends of Monkey
The New Legends of Monkey

The New Legends of Monkey

Aksion Aventurë Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi:
The New Legends of Monkey
TMDb: 6.5
23 min

Nj botë e magjishme ku perënditë ekzistonin, dhe kishte paqe, por ç’do gjë ndryshoi kur demonët morën pushtetin në dorë, një vajzë e re mendon se ka akoma shpresë dhe…

Status: Returning Series
HD Finding ‘Ohana 2021 6.2
Finding ‘Ohana
Finding ‘Ohana

Finding ‘Ohana

Aksion Aventurë Komedi  2021 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Finding ‘Ohana
HD
IMDb: 6.2
123 min

Jeta e dy vëllezërve nga Bruklin do të marrë një kthesë emocionuese pasi një libër i vjetër u tregon atyre për një thesar i cili ndodhet diku larg, kështu ata…

Country:
HD Fermo posta Tinto Brass 1995 5.2
Fermo posta Tinto Brass
Fermo posta Tinto Brass

Fermo posta Tinto Brass

Komedi  1995 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Fermo posta Tinto Brass
HD
IMDb: 5.2
81 min

Ky film këshillohet të shikohet vetëm nga persona të rritur pasi përmban pamje erotike +18.

Country:
Genre: Komedi
HD Matchstick Men 2003 7.3
Matchstick Men
Matchstick Men

Matchstick Men

Dramë Komedi Krim  2003 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Matchstick Men
HD
IMDb: 7.3
116 min

Një artist fobik i mashtrimeve dhe partneri i tij janë në prag të mashtrimit më fitimprurës, kur një vajzë adoleshente hyn papritur në lojën e tyre.

Country: ,
Genre: Dramë, Komedi, Krim
HD Kung Fu League 2018 5.0
Kung Fu League
Kung Fu League

Kung Fu League

Aksion Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
Kung Fu League
HD
IMDb: 5.0
102 min

Fei Jingxiong, një artist karikaturash është në një rivalitet me menaxherin e kompanisë se tij për të fituar zemrën e Baoer-it. Ai do te kërkoje ndihmen e 4 mjeshtresh legjendare…

Country:
Genre: Aksion, Komedi
HD The Family Fang 2015 6.1
The Family Fang
The Family Fang

The Family Fang

Dramë Komedi Mister  2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
The Family Fang
HD
IMDb: 6.1
105 min

Një vëlla bashkë me motrën e tij ri-kthehen në shtëpinë e tyre familjare në kërkim të prindërve të tyre me famë botërore të cilët janë zhdukur.

Country:
Genre: Dramë, Komedi, Mister
HD Fading Gigolo 2013 6.2
Fading Gigolo
Fading Gigolo

Fading Gigolo

Komedi Romancë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Fading Gigolo
HD
IMDb: 6.2
90 min

Fioravante vendos të bëhet Don Zhuan profesionist që të fitojë para për të ndihmuar mikun e tij të varfër, Murrein. Me Murrein që sillet si “menaxheri” i tij, dyshja, shumë…

Country:
Genre: Komedi, Romancë
HD Black Bear 2020 6.6
Black Bear
Black Bear

Black Bear

Dramë Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Black Bear
HD
IMDb: 6.6
104 min

Në një shtëpi pushimi larg, në Malet Adirondack, një çift pret dhe argëton një mysafir nga jashtë qytetit duke kërkuar frymëzim në filmin e saj. Grupi bie shpejt në një…

Country:
Genre: Dramë, Komedi
HD Death to 2020 2020 6.9
Death to 2020
Death to 2020

Death to 2020

Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Death to 2020
HD
IMDb: 6.9
N/A

Një vështrim mbi vitin 2020, si viti më i keq i të gjitha kohërave…

Country:
Genre: Komedi
HD Soul 2020 8.2
Soul
Soul

Soul

Animuar Aventurë Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 8.2
Soul
HD
IMDb: 8.2
100 min

Pasi ka humbur dëshirën për profesjonin e tij, një ndodhet para një aventurë të çuditshme në një moment shumë të rëndësishëm në jetën e tij. E vetmja mënyrë për t’iu…

Country:
HD Dead Snow 2: Red vs. Dead 2014 6.9
Dead Snow 2: Red vs. Dead
Dead Snow 2: Red vs. Dead

Dead Snow 2: Red vs. Dead

Aksion Horror Komedi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Dead Snow 2: Red vs. Dead
HD
IMDb: 6.9
100 min

Nëse dita më e keqe e jetës tuaj do të përbëhej nga një vrasje aksidentale e të dashurës tuaj me një sëpatë, me një rrethore prej zinxhiri rreth krahut tuaj,…

Country: , , ,
Genre: Aksion, Horror, Komedi
HD Click 2006 6.4
Click
Click

Click

Dramë Fantazi Komedi  2006 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Click
HD
IMDb: 6.4
107 min

Një arkitekt i dhënë pas punës gjen një telekomandë universale që i lejon të përshpetojë kohën dhe ta rikthejë në pjesë të ndryshme të jetës së tij. Ngatërresat fillojnë kur…

Country:
HD Home Alone 2: Lost in New York 1992 6.8
Home Alone 2: Lost in New York
Home Alone 2: Lost in New York

Home Alone 2: Lost in New York

Aventurë Familjar Komedi  1992 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Home Alone 2: Lost in New York
HD
IMDb: 6.8
120 min

Një vit pasi Kevinin e harruan në shtëpi dhe i’u desh të përballej me dy hajdutë, aksidentalisht ai e gjen veten në qytetin e Nju Jorkut dhe takon disa “fytyra…

Country: