Muzikë
Fyre (2019)
HD
IMDb: 7.2
97 min

Ai ju premtoi supermodele dhe jahte, por ju solli çadra djelli dhe sanduiçe me djathë. Si një njeri organizoi një festival famëkeq.

Country:
HD Ariana Grande: Excuse Me, I Love You (2020) 2020 6.8
Ariana Grande: Excuse Me, I Love You (2020)
Ariana Grande: Excuse Me, I Love You (2020)

Ariana Grande: Excuse Me, I Love You (2020)

Dokumentar Muzikë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Ariana Grande: Excuse Me, I Love You (2020)
HD
IMDb: 6.8
N/A

Një dokumentar interesant rreth këngëtares së njohur Ariana Grande, koncerteve të suksesshme muzikore, por dhe jetën e saj prapa skenave.

Country:
HD Jingle Jangle: A Christmas Journey (2020) 2020 6.6
Jingle Jangle: A Christmas Journey (2020)
Jingle Jangle: A Christmas Journey (2020)

Jingle Jangle: A Christmas Journey (2020)

Familjar Fantazi Muzikë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Jingle Jangle: A Christmas Journey (2020)
HD
IMDb: 6.6
122 min

Shumë kohë pasi nxënësi i tij e la vetëm, një prodhues lodrash dikur i lumtur, krijon një shpresë të re pasi mbesa e tij e talentuar shfaqet në derën e…

Country:
HD Metallica: Through the Never (2013) 2013 7.2
Metallica: Through the Never (2013)
Metallica: Through the Never (2013)

Metallica: Through the Never (2013)

Muzikë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Metallica: Through the Never (2013)
HD
IMDb: 7.2
93 min

Një person i ri i cili kujdeset për pajisjet e bendit Metallica, dërgohet në një mision urgjent gjatë koncertit të Metallica-s. Por, ajo që duket si një detyrë e thjeshtë,…

Country:
Genre: Muzikë
HD High Strung Free Dance (2018) 2018 6.7
High Strung Free Dance (2018)
High Strung Free Dance (2018)

High Strung Free Dance (2018)

Muzikë Romancë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
High Strung Free Dance (2018)
HD
IMDb: 6.7
103 min

Një koreograf i ri bën bashkë një balerinë moderne dhe një pianist inovativ për shfaqjen më të famshme të New York-ut…

Country: ,
HD Bill & Ted Face the Music 2020 6.5
Bill & Ted Face the Music
Bill & Ted Face the Music

Bill & Ted Face the Music

Aventurë Komedi Muzikë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Bill & Ted Face the Music
HD
IMDb: 6.5
91 min

Një person nga e ardhmja u tregon dy miqve të mirë, Billit dhe Tedit, se vetëm një nga këngët e tyre mund të shpëtojë realitetin dhe të sjellë harmoni në…

Country: , ,
Work It
HD
IMDb: 6.2
93 min

Pasi Kuin Akermenit për fakultetin e ëndrrave të saj varet nga performanca në një garë kërcimi, ajo formon me një grup dështakësh për të mundur grupin më të mirë të…

Country:
Genre: Komedi, Muzikë
Frank
HD
IMDb: 7.0
95 min

Xhoni, një djalosh që dëshiron të bëhet muzikant, zbulon se ka marrë përsipër më shumë nga ç’mund të përballojë kur bashkohet me një bandë të çuditshme muzike Pop, të drejtuar…

Country: ,
HD What Happened, Miss Simone? 2015 7.6
What Happened, Miss Simone?
What Happened, Miss Simone?

What Happened, Miss Simone?

Documentary Muzikë  2015 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
What Happened, Miss Simone?
HD
IMDb: 7.6
101 min

Historia e pianistes klasike, ikonës dhe artistes legjendare, Nina Simone, që jetoi një jetë me ndershmëri brutale, me gjenialitet muzikor dhe me melankoli të torturuar.

Country:
Hamilton
HD
IMDb: 8.8
160 min

Jeta e vërtetë e një prej baballarëve themelues më të mëdhenj të Amerikës dhe sekretarit të parë të thesarit, Aleksander Hamilton, e kapur live në Broadway nga Teatri Richard Rodgers…

Country:
Footloose
HD
IMDb: 5.9
113 min

Adoleshenti i ardhur nga qyteti, Ren Makormak, zhvendoset në një rrethinë të vogël ku muzika dhe rrok dhe kërcimi janë të ndaluara, por shpirti i tij rebel e tund mirë…

Country:
Danny Collins
HD
IMDb: 7.0
106 min

Frymëzuar nga një histori e vërtetë. Al Pacino luan rolin e yllit të rokut në vitet ’70, Deni Kollins, i cili nuk hiqte dot dorë nga droga. Por, kur menaxheri…

Country:
HD Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga 2020 6.6
Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga
Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

Komedi Muzikë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga
HD
IMDb: 6.6
123 min

Dy këngëtarë të një qyteti të vogël të Islandës janë në ndjekje të ëndrrës së tyre për të qenë pjesë e Eurovizionit. Gjatë rrugëtimit, plot sfida, ngatërresa dhe keqkuptime vendosin…

Country:
Genre: Komedi, Muzikë
HD Feel the Beat (2020) 2020 6.4
Feel the Beat (2020)
Feel the Beat (2020)

Feel the Beat (2020)

Dramë Komedi Muzikë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Feel the Beat (2020)
HD
IMDb: 6.4
109 min

Pasi shkatërroi karrierën e saj në Broduei, Ejprill, kërcimtarja ego-centrike, vendos të kthehet në qytetin e lindjes. Aty do të përfundojë duke u dhënë mësim një grupi vajzash të vogla…

Country:
Teen Beach Movie (2013)
HD
IMDb: 5.9
110 min

Dy të apasionuar pas sërfit, marrëdhënia e të cilëve është duke përfunduar, e gjejnë veten të përfshirë në një valë dimensionale udhëtimi në kohë që i dërgon ata në një…

Country:
HD Rock the Kasbah (2015) 2015 5.5
Rock the Kasbah (2015)
Rock the Kasbah (2015)

Rock the Kasbah (2015)

Komedi Luftë Muzikë  2015 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Rock the Kasbah (2015)
HD
IMDb: 5.5
106 min

Një menaxher i pafat talentesh muzikore zbulon një vajzë me një zë të mrekullueshëm gjatë një udhëtimi për koncert në Afganistan, dhe e çon atë në një emision talentesh televizive…

Country:
HD Step Up: Year of the Dance (2019) 2019 3.4
Step Up: Year of the Dance (2019)
Step Up: Year of the Dance (2019)

Step Up: Year of the Dance (2019)

Dramë Muzikë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 3.4
Step Up: Year of the Dance (2019)
HD
IMDb: 3.4
100 min

Disa të rinj nga klasa të ndryshme sociale në Pekin bashkohen për të formuar grupin e kërcimit më të mirë në Kinë dhe për të mësuar që familja është gjëja…

Country: ,
Genre: Dramë, Muzikë
HD Nina (2016) 2016 5.4
Nina (2016)
Nina (2016)

Nina (2016)

Dramë Muzikë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Nina (2016)
HD
IMDb: 5.4
90 min

Historia e muzikantes së xhazit dhe pianistes klasike Nina Simone, ngritja e saj në famë dhe marrëdhëniet me menaxherin e saj Klifton Henderson.

Country:
Genre: Dramë, Muzikë
HD Sturgill Simpson Presents Sound & Fury (2019) 2019 6.5
Sturgill Simpson Presents Sound & Fury (2019)
Sturgill Simpson Presents Sound & Fury (2019)

Sturgill Simpson Presents Sound & Fury (2019)

Animuar Muzikë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Sturgill Simpson Presents Sound & Fury (2019)
HD
IMDb: 6.5
41 min

Një shofer misterioz shkon thellë në një skëterrë post-apokaliptike drejt një përballje të egër me dy kundërshtarë monstruozë.

Country:
HD I Still Believe (2020) 2020 6.5
I Still Believe (2020)
I Still Believe (2020)

I Still Believe (2020)

Dramë Muzikë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
I Still Believe (2020)
HD
IMDb: 6.5
116 min

Historia e vërtetë e muzikantit të krishterë Xheremi Kemp dhe udhëtimi i tij i dashurisë dhe humbja që tregon se ka ende shpresë.

Country:
Genre: Dramë, Muzikë