Romancë
HD L’ultimo paradiso 2021 5.5
L’ultimo paradiso
L’ultimo paradiso

L’ultimo paradiso

Dramë Romancë  2021 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
L’ultimo paradiso
HD
IMDb: 5.5
107 min

Gjatë viteve 1950 në “Itali”, një frymë e lirë dhe entuziaste ëndërron dashurinë, drejtësinë dhe një jetë më të mirë, derisa një marrëdhënie e ndaluar të kërcënojë të gjitha ëndrrat…

Country:
Genre: Dramë, Romancë
HD Shamikuqja 1977 8.7
Shamikuqja
Shamikuqja

Shamikuqja

Dramë Romancë Turk  1977 Shiko tani
Vlersimi: 8.7
Shamikuqja
HD
IMDb: 8.7
90 min

Iliazi është një shofer kamjoni nga Stambolli që vjen në një fshat të largët për të punuar. Rastësisht takohet me Asian, vajzën e çuditshme me një shamikuqe mbi kokë, ata…

Country:
Genre: Dramë, Romancë, Turk
HD Bliss 2021 5.2
Bliss
Bliss

Bliss

Dramë Romancë Sci-fi  2021 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Bliss
HD
IMDb: 5.2
N/A

Një histori dashurie e Gregut, i cili pasi u divorcua së fundmi dhe u pushua nga puna, takon Isabelen misterioze, një grua që jeton rrugëve dhe mendon se bota është…

Country:
HD The Lucky One 2012 6.5
The Lucky One
The Lucky One

The Lucky One

Dramë Mister Romancë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
The Lucky One
HD
IMDb: 6.5
101 min

Kapteri i trupave të marinës, kthehet nga ushtria e tij e tretë me të vetmen gjë që e mbajti gjallë, fotografinë e një gruaje të panjohur për të që gjeti…

Country:
HD Being Charlie 2015 6.2
Being Charlie
Being Charlie

Being Charlie

Dramë Romancë  2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Being Charlie
HD
IMDb: 6.2
97 min

Një djalosh i ri i varur nga droga arratiset nga klinika e rehabilitimit, ku ndërmerr një rrugë të gjatë dhe përballet me dashurinë e pamundur dhe me pridërit e tij…

Country:
Genre: Dramë, Romancë
HD Fading Gigolo 2013 6.2
Fading Gigolo
Fading Gigolo

Fading Gigolo

Komedi Romancë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Fading Gigolo
HD
IMDb: 6.2
90 min

Fioravante vendos të bëhet Don Zhuan profesionist që të fitojë para për të ndihmuar mikun e tij të varfër, Murrein. Me Murrein që sillet si “menaxheri” i tij, dyshja, shumë…

Country:
Genre: Komedi, Romancë
HD The Little Rascals 1994 6.3
The Little Rascals
The Little Rascals

The Little Rascals

Familjar Komedi Romancë  1994 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
The Little Rascals
HD
IMDb: 6.3
82 min

Disa djem të vegjël batakçinj kanë krijuar grupin e tyre “Djemtë që urrejnë vajzat”. Ata do të përpiqen t’i prishin punë mikut të tyre që dashurohet me Darlën. Klubin e…

Country:
HD Undine 2020 6.4
Undine
Undine

Undine

Dramë Fantazi Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Undine
HD
IMDb: 6.4
91 min

Undine punon si historiane dhe ligjëron mbi zhvillimin urban të Berlinit. Por kur burri që dashuron e tradhëton ajo vepron sipas mitit të lashtë. Undine duhet të vrasë njeriun që…

Country: ,
HD Anna Karenina 2012 6.6
Anna Karenina
Anna Karenina

Anna Karenina

Dramë Romancë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Anna Karenina
HD
IMDb: 6.6
129 min

E bllokuar në një martesë pa dashuri, aristokratja Anna Karenina ndër-hyn në një çështje që i ndryshon jetën me kontin e pasur Vronsky.

Country:
Genre: Dramë, Romancë
HD A Taste of Christmas 2020 5.7
A Taste of Christmas
A Taste of Christmas

A Taste of Christmas

Komedi Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
A Taste of Christmas
HD
IMDb: 5.7
131 min

Kur mëson se kushërira e saj Olivia vendos të anulojë hapjen e restorantit të saj Italian në prag të Krishtlindjes, Natali vendos që t’a ndihmojë që hapja e këtij restoranti…

Country:
Genre: Komedi, Romancë
HD Happiest Season 2020 6.8
Happiest Season
Happiest Season

Happiest Season

Dramë Komedi Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Happiest Season
HD
IMDb: 6.8
102 min

Pasi planifikon t’i propozojë të dashurës, në darkën vjetore të Krishtlindjeve të familjes së saj. Ebi mëson se Harperi e ka mbajtur të fshehtë lidhjen e tyre nga familja e…

Country: ,
HD Operation Christmas Drop 2020 5.8
Operation Christmas Drop
Operation Christmas Drop

Operation Christmas Drop

Familjar Komedi Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Operation Christmas Drop
HD
IMDb: 5.8
95 min

Ndërsa mblidhte prova për të mbështetur mbylljen e një baze tropikale të Forcave Ajrore të Sh.B.A, Erica njihet me kapitenin e bazës që ka në plan t’a mbyllë, por gjërat…

Country:
HD Chemical Hearts 2020 6.2
Chemical Hearts
Chemical Hearts

Chemical Hearts

Dramë Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Chemical Hearts
HD
IMDb: 6.2
93 min

Pasi transferohet në shkollën e re, një studente krijon ndjenja për një shok misterioz të klasës, kjo gjë i vë ata të dy në një udhëtim të papritur që u…

Country:
Genre: Dramë, Romancë
HD Ride Your Wave 2019 6.8
Ride Your Wave
Ride Your Wave

Ride Your Wave

Animuar Dramë Romancë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Ride Your Wave
HD
IMDb: 6.8
95 min

Hinako është një studente e pasionuar pas surfit, e cila sapo është zhvendosur në një qytet të vogël bregdetar. Kur një zjarr i papritur shpërthen në ndërtesën e saj të…

Country:
HD The Railway Man 2013 7.1
The Railway Man
The Railway Man

The Railway Man

Biografi Dramë Romancë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
The Railway Man
HD
IMDb: 7.1
116 min

Një ish oficer i ushtrisë britanike, i cili ishte torturuar si një i burgosur lufte në një kamp japonez gjatë Luftës së Dytë Botërore, zbulon se njeriu që i shkaktoi…

HD After We Collided 2020 5.4
After We Collided
After We Collided

After We Collided

Dramë Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
After We Collided
HD
IMDb: 5.4
105 min

Bazuar në romanin e 2014-tës “After We Collided”,  ky film tregon për jetën e dy adoleshentëve të dashuruar.

Country:
Genre: Dramë, Romancë
HD To the Wonder 2012 5.9
To the Wonder
To the Wonder

To the Wonder

Dramë Romancë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
To the Wonder
HD
IMDb: 5.9
112 min

Neil (Ben Affleck) është një amerikan që udhëton nëpër Evropë i cili takon dhe bie në dashuri me Marinën (Olga Kurylenko), një ukrainase e divorcuar e cila po rrit vajzën…

Country:
Genre: Dramë, Romancë
HD Holidate 2020 6.1
Holidate
Holidate

Holidate

Komedi Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Holidate
HD
IMDb: 6.1
143 min

Sloana dhe Xheksoni e urrejnë që festat e fund vitit ti gjejnë ata beqarë, pasi paragjykohen shume nga familjarët e tyre. Kur këta të dy njihen me njëri tjetrin, betohen…

Country:
Genre: Komedi, Romancë