Thriller
HD Wrong Turn 2021 5.5
Wrong Turn
Wrong Turn

Wrong Turn

Horror Thriller  2021 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Wrong Turn
HD
IMDb: 5.5
149 min

Një grup shokësh, nisin ngjitjen e shtegut  Apalakian, ku do përballen me Themeluesit, një komunitet njerëzish që kanë jetuar në male, për shekuj me rradhë…

Country:
Genre: Horror, Thriller
Singam
HD
IMDb: 6.8
160 min

Nje polic i ndershëm Durai Singam përplaset me kriminelin e rrezikshëm Mayil Vaaganam.

Country:
HD The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006 6.0
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
The Fast and the Furious: Tokyo Drift

The Fast and the Furious: Tokyo Drift

Aksion Krim Thriller  2006 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
HD
IMDb: 6.0
104 min

Në mënyrë që të shmangte dënimin me burg në Amerikë, Shon Bosuell drejtohet për në Tokio për të jetuar me babanë e tij ushtarak. Edhe pse i ri në qytet,…

Country: , ,
Genre: Aksion, Krim, Thriller
HD 2 Fast 2 Furious 2003 5.9
2 Fast 2 Furious
2 Fast 2 Furious

2 Fast 2 Furious

Aksion Krim Thriller  2003 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
2 Fast 2 Furious
HD
IMDb: 5.9
107 min

Pasi ndihmoi një kriminel t’i arratisej ligjit, tani Brian duhet të bashk-punoje me një koleg të vjetër për të arrestuar një shpërndarës drogë, në këmbim që ti hiqet akuza nga…

Country: ,
Genre: Aksion, Krim, Thriller
San Andreas
HD
IMDb: 6.1
114 min

Si pasojë e një tërmeti të fuqishëm në Kaliforni, një pilot shpëtimi bën një udhëtim të rrezikshëm me ish-gruan e tij permes vendit që të shpëtojë vajzën e tij.

Country:
HD The Fast and the Furious 2001 6.8
The Fast and the Furious
The Fast and the Furious

The Fast and the Furious

Aksion Krim Thriller  2001 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
The Fast and the Furious
HD
IMDb: 6.8
106 min

Polici i Los Angeles Brian O’Connor duhet të vendosë se ku besnikëria e tij e vërtetë gënjen, kur ai dashurohet me botën e garave të rruges pasi ishte dërguar fshehurazi…

Country: ,
Genre: Aksion, Krim, Thriller
The Walking Dead 2010
The Walking Dead
The Walking Dead

The Walking Dead

Dramë Horror Thriller  2010 Shiko tani
Vlersimi:
The Walking Dead
TMDb: 8.2
42,60,45 min

Sherifi i zonës Rick Grimes zgjohet nga koma dhe mëson se bota është shkatërruar, njerëzit janë kthyer në zombi vrasës të pamëshirshëm, ai duhet të drejtojë një grup të mbijetuarish…

Status: Returning Series
HD High Ground 2020 5.8
High Ground
High Ground

High Ground

Aksion Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
High Ground
HD
IMDb: 5.8
104 min

Në një cep të largët të një vendi të egër, luhet një luftë e përgjakshme. Travis është një gjahtar kriminelësh me një shpresë të fundit të shpengimit. Djumbatj është një…

Country:
Genre: Aksion, Thriller
HD Run Hide Fight 2020 7.7
Run Hide Fight
Run Hide Fight

Run Hide Fight

Aksion Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Run Hide Fight
HD
IMDb: 7.7
109 min

17-vjeçarja Zoe Hull përdor zgjuarsinë dhe aftësitë e saj për të mbrojtur veten dhe shokët e saj të klasës, nga disa pengmarrës të pamëshirshëm…

Country:
Genre: Aksion, Thriller
HD Don’t Tell a Soul 2020 5.9
Don’t Tell a Soul
Don’t Tell a Soul

Don’t Tell a Soul

Crime Dramë Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Don’t Tell a Soul
HD
IMDb: 5.9
N/A

Pasi vjedhin një zonjë të moshuar, dy vëllezër ndiqen nga një roje i cili përfundon në një gropë të errët diku në pyll.

Country:
HD Redemption Day 2021 5.5
Redemption Day
Redemption Day

Redemption Day

Aksion Thriller  2021 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Redemption Day
HD
IMDb: 5.5
99 min

Pasi dashuria e jetës së tij rrëmbehet nga terroristët dhe kërkohet një shpërblim për të, një hero i luftës Brad Paxton garon me kohën për t’a shpëtuar atë në një…

Country: ,
Genre: Aksion, Thriller
HD Ninja: Shadow of a Tear 2013 6.2
Ninja: Shadow of a Tear
Ninja: Shadow of a Tear

Ninja: Shadow of a Tear

Aksion Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Ninja: Shadow of a Tear
HD
IMDb: 6.2
95 min

Mjeshtri i Ninjutsu, Casey, kthehet për t’u hakmarrë, kur gruaja e tij shtatzënë vritet.

Country: ,
Genre: Aksion, Thriller
HD Ghost Rider: Spirit of Vengeance 2011 4.3
Ghost Rider: Spirit of Vengeance
Ghost Rider: Spirit of Vengeance

Ghost Rider: Spirit of Vengeance

Aksion Fantazi Thriller  2011 Shiko tani
Vlersimi: 4.3
Ghost Rider: Spirit of Vengeance
HD
IMDb: 4.3
96 min

Pasi Xhon Blejz fshihet në Europen Lindore, ai theërritet për të ndaluar djallin i cili do të marreë formën njerëzore…

HD As Above, So Below 2014 6.2
As Above, So Below
As Above, So Below

As Above, So Below

Horror Mister Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
As Above, So Below
HD
IMDb: 6.2
93 min

Kur një ekip eksploruesish guxon të hyjë në katakombet që shtrihen nën rrugët e Parisit, ata zbulojnë sekretin e errët që fshihet në këtë qytet të vdekurish…

Country:
Death of Me
HD
IMDb: 4.3
94 min

Pasi nisen për pushime një çift duhet të zbulojë misterin që mshihet pas një video-je të çuditshme që tregon njërin prej tyre duke vrarë tjetrin.

Country: ,
HD The Legend of Halloween Jack 2018 3.4
The Legend of Halloween Jack
The Legend of Halloween Jack

The Legend of Halloween Jack

Horror Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 3.4
The Legend of Halloween Jack
HD
IMDb: 3.4
90 min

Natën e Halloween-it, një vrasës serial kthehet nga të vdekurit për t’u hakmarrë ndaj vigjilentëve që e vranë atë një vit më parë.

Country:
Genre: Horror, Thriller
Broil
HD
IMDb: 5.3
90 min

Broil ndjek një familje jofunksionale që garon për të kontrolluar të ardhmen e pasurisë së tjerve.

Country:
HD Wander 2020 5.1
Wander
Wander

Wander

Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Wander
HD
IMDb: 5.1
94 min

Pasi punësohet për të hetuar një vdekje të dyshimtë në qytetin e vogël të Wander, një hetues privat bindet se çështja është e lidhur me të njëjtën ‘fshehje konspirative’ që…

Country: ,
Genre: Thriller