Turk
HD Shamikuqja (1977) 1977 8.7
Shamikuqja (1977)
Shamikuqja (1977)

Shamikuqja (1977)

Dramë Romancë Turk  1977 Shiko tani
Vlersimi: 8.7
Shamikuqja (1977)
HD
IMDb: 8.7
90 min

Iliazi është një shofer kamjoni nga Stambolli që vjen në një fshat të largët për të punuar. Rastësisht takohet me Asian, vajzën e çuditshme me një shamikuqe mbi kokë, ata…

Country:
HD Güzelliğin Portresi (2019) 2019 N/A
Güzelliğin Portresi (2019)
Güzelliğin Portresi (2019)

Güzelliğin Portresi (2019)

Dramë Horror Thriller Turk  2019 Shiko tani
Vlersimi: N/A
Güzelliğin Portresi (2019)
HD
IMDb: N/A
N/A

Nisan lajmërohet nga policia për vdekjen babait të saj, të cilin ajo kishte vite pa e takuar. Rikthimi i saj në shtëpinë e fëmijërisë për zgjidhjen e trashëgimisë, do të…

Country:
HD Sour Apples (2016) 2016 7.1
Sour Apples (2016)
Sour Apples (2016)

Sour Apples (2016)

Dramë Komedi Turk  2016 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Sour Apples (2016)
HD
IMDb: 7.1
114 min

Duke premtuar një festë vizuale të ngjyrave, kostumeve, dritës dhe vendndodhjeve, do t’iu bëjnë të qeshni dhe qani njëkohësisht me shfaqjet e saj të fuqishme të aktrimit, si dhe dialogët…

Country:
Genre: Dramë, Komedi, Turk
Ask Bu Mu? (2018)
HD
IMDb: 4.1
100 min

Një histori e vështirë dashurie midis Umut, hajdut që kur ishte fëmijë dhe Gülüm, një vajzë e re e shkolluar një hap larg ëndrrave të saj. Gjithçka e bukur do…

Country:
HD Çocuklar Sana Emanet (2018) 2018 5.0
Çocuklar Sana Emanet (2018)
Çocuklar Sana Emanet (2018)

Çocuklar Sana Emanet (2018)

Dramë Thriller Turk  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
Çocuklar Sana Emanet (2018)
HD
IMDb: 5.0
105 min

Qerimi punon si arkitekt dhe është martuar me Jezim. Zhgënjimi më i madh i tyre është pamundësia për t’u bërë me fëmijë. Teksa shkojnë në shtëpinë e tyre verore një…

Country:
HD Bir Ask Hikayesi (2013) 2013 7.2
Bir Ask Hikayesi (2013)
Bir Ask Hikayesi (2013)

Bir Ask Hikayesi (2013)

Dramë Romancë Turk  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Bir Ask Hikayesi (2013)
HD
IMDb: 7.2
N/A

Ndërsa kërkon për prindërit e tij biologjikë, Korkuti, një jetim i varfër, takon Xhejlanin, një vajzë e re. Sidoqoftë, kur mëson për stilin e jetës së privilegjuar të familjes së…

Country:
HD The Mountain (2012) 2012 7.8
The Mountain (2012)
The Mountain (2012)

The Mountain (2012)

Aksion Luftë Turk  2012 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
The Mountain (2012)
HD
IMDb: 7.8
90 min

Filmi tregon historinë heroike të dy ushtarëve të zënë në pritë, të cilët luftojnë për të shpëtuar jetët e tyre.

Country:
Genre: Aksion, Luftë, Turk
HD Dünyanın En Güzel Kokusu (2016) 2016 5.3
Dünyanın En Güzel Kokusu (2016)
Dünyanın En Güzel Kokusu (2016)

Dünyanın En Güzel Kokusu (2016)

Romancë Turk  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Dünyanın En Güzel Kokusu (2016)
HD
IMDb: 5.3
N/A

Country:
Genre: Romancë, Turk
HD Kader (2006) 2006 7.9
Kader (2006)
Kader (2006)

Kader (2006)

Dramë Turk  2006 Shiko tani
Vlersimi: 7.9
Kader (2006)
HD
IMDb: 7.9
103 min

Bekiri bie në dashuri me Ugur-en pas një vizite të saj në dyqanin e tij. Por zemra e saj rreh për një kriminel…

Country: ,
Genre: Dramë, Turk
HD Three Letters 3: Black Magic (2016) 2016 7.2
Three Letters 3: Black Magic (2016)
Three Letters 3: Black Magic (2016)

Three Letters 3: Black Magic (2016)

Horror Turk  2016 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Three Letters 3: Black Magic (2016)
HD
IMDb: 7.2
87 min

Kadir është një burrë i viktimizuar nga magjia e zezë e nënës së tij për ta ndarë nga çdo grua, përfshirë gruan e tij. Por ngjarjet do të marrin të…

Country:
Genre: Horror, Turk
DVD Aşk Tutulması (2008) 2008 5.6
Aşk Tutulması (2008)
Aşk Tutulması (2008)

Aşk Tutulması (2008)

Komedi Romancë Turk  2008 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Aşk Tutulması (2008)
DVD
IMDb: 5.6
N/A

Dashuria e një tifozi të Fenerbahçes i ciligjithçka e lidh me parashikimin dhe ndjesinëqë ka për gjërat.

Country:
The Protector 2018
The Protector
The Protector

The Protector

Aksion Aventurë Turk  2018 Shiko tani
Vlersimi:
The Protector
TMDb: 7
45 min

Me fuqitë e tij mistike kujtim nga varsja,  një i ri duhet të luftojë hijet e zeza për të zgjidhur një mister nga e kaluara e tij.  

Status: Returning Series
HD Champion (2018) 2018 6.0
Champion (2018)
Champion (2018)

Champion (2018)

Dramë Turk  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Champion (2018)
HD
IMDb: 6.0
108 min

Një amerikano-korean, i apasionuar pas mundjes së dorës, shkon në kampionatin e Koresë së Jugut dhe gjen atje një motër që nuk e dinte se ekzistonte…

Country:
Genre: Dramë, Turk
HD Ikinci Sans a.k.a Second Chance (2016) 2016 5.6
Ikinci Sans a.k.a Second Chance (2016)
Ikinci Sans a.k.a Second Chance (2016)

Ikinci Sans a.k.a Second Chance (2016)

Turk  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Ikinci Sans a.k.a Second Chance (2016)
HD
IMDb: 5.6
99 min

Një mësuese matematike e bukur, Jasemina, kryqëzon rrugën me një gustator karizmatik, Qemalin. Jasemina po merr veten nga një martesë e përfunduar keq dhe me djalin e saj për të…

Country:
Genre: Turk
HD Three Letters 2: Hablis (2015) 2015 3.4
Three Letters 2: Hablis (2015)
Three Letters 2: Hablis (2015)

Three Letters 2: Hablis (2015)

Horror Turk  2015 Shiko tani
Vlersimi: 3.4
Three Letters 2: Hablis (2015)
HD
IMDb: 3.4
104 min

Pas një jete të qetë dhe të lumtur, një gruaje dhe familjes së saj, iu shndërrohet jeta në një makth kur fillojnë të ndodhin vepra të mbinatyrshme dhe misterioze në…

Country:
Genre: Horror, Turk
HD Heist School (2006) 2006 6.5
Heist School (2006)
Heist School (2006)

Heist School (2006)

Dramë Komedi Turk  2006 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Heist School (2006)
HD
IMDb: 6.5
120 min

Pesë studentë planifikojnë të vjedhin Broshurat për Provimet e Hyrjes në Universitet.

Country:
Genre: Dramë, Komedi, Turk
HD Man and a Baby (2017) 2017 6.0
Man and a Baby (2017)
Man and a Baby (2017)

Man and a Baby (2017)

Komedi Turk  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Man and a Baby (2017)
HD
IMDb: 6.0
86 min

Një baba i ri gjendet i vetëm me foshnjën e tij pasi e ëma vendos se mëmësia nuk është diçka për të dhe i braktis. Atij i duhet të mbijetojë…

Country:
Genre: Komedi, Turk
HD Sijjin 4 (2017) 2017 6.7
Sijjin 4 (2017)
Sijjin 4 (2017)

Sijjin 4 (2017)

Horror Thriller Turk  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Sijjin 4 (2017)
HD
IMDb: 6.7
93 min

Për shkak të problemeve familjare, familja e Yilmazit shkon te shtëpia e gjyshes. Por në atë shtëpi askush s’është i mirëpritur veç gjyshes, Saadetes, dhe shpirtrat e këqij do ua…

Country:
HD Deccal 2 (2017) 2017 4.2
Deccal 2 (2017)
Deccal 2 (2017)

Deccal 2 (2017)

Horror Turk  2017 Shiko tani
Vlersimi: 4.2
Deccal 2 (2017)
HD
IMDb: 4.2
N/A

Foshnja e destinuar për të përhapur ligësinë në mbarë botën, lindi më 06/06/2016. E ëma e fëmijës kryen vetëvrasje dhe nuk sheh pasojat. Sekti i ligësisë nuk heq dorë për…

Country:
Genre: Horror, Turk
HD Love Likes Coincidences (2011) 2011 7.3
Love Likes Coincidences (2011)
Love Likes Coincidences (2011)

Love Likes Coincidences (2011)

Dramë Romancë Turk  2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Love Likes Coincidences (2011)
HD
IMDb: 7.3
118 min

Rrugët e Denizit dhe Ozguri gjithmonë afroheshin por nuk takoheshin asnjëherë, derisa një ditë fati vendosi t’i bashkonte dhe të mos i ndante më…

Country: