TV Movie
Mr. 365
HD
IMDb: 5.8
90 min

Sofia është një producente televizive e varur nga puna, ndërsa Uilli, një djalosh i pashëm që i feston krishtlindjet 365 ditë të vitit. Kur rrugët e tyre kryqëzohen, ata do…

Country:
Teen Beach Movie (2013)
HD
IMDb: 5.9
110 min

Dy të apasionuar pas sërfit, marrëdhënia e të cilëve është duke përfunduar, e gjejnë veten të përfshirë në një valë dimensionale udhëtimi në kohë që i dërgon ata në një…

Country:
HD Am I a Serial Killer (2019) 2019 5.1
Am I a Serial Killer (2019)
Am I a Serial Killer (2019)

Am I a Serial Killer (2019)

TV Movie  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Am I a Serial Killer (2019)
HD
IMDb: 5.1
90 min

Një vajzë adoleshente viziton në burg mamanë e dënuar me vdekje dhe bie në një kurth të rrezikshëm që të marrë përsipër fajin për krimet e mamasë së saj.

Country:
Genre: TV Movie
HD After the Storm (2019) 2019 5.5
After the Storm (2019)
After the Storm (2019)

After the Storm (2019)

Dramë Romancë TV Movie  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
After the Storm (2019)
HD
IMDb: 5.5
N/A

Lauren dëshiron të rindërtojë komunitetin e saj, përfshirë shtëpinë e familjes, pas një stuhie shkatërrimtare dhe bie në dashuri me shokun e saj të fëmijërisë.

Country:
HD How High 2 (2019) 2019 2.9
How High 2 (2019)
How High 2 (2019)

How High 2 (2019)

Komedi TV Movie  2019 Shiko tani
Vlersimi: 2.9
How High 2 (2019)
HD
IMDb: 2.9
88 min

Disa konsumues marijuane shëtisin nëpër Atlantë për të gjetur marijuanën e tyre të humbur.

Country:
HD Purity Falls (2019) 2019 5.4
Purity Falls (2019)
Purity Falls (2019)

Purity Falls (2019)

Thriller TV Movie  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Purity Falls (2019)
HD
IMDb: 5.4
90 min

Një vit pas humbjes së burrit të saj, Nicole vendoset në Purity Falls me fëmijët e saj të rritur, Xhustina dhe Xhejson. Fqinja e tyre e pasur duket e këndshme,…

Country:
Z-O-M-B-I-E-S 2 (2020)
HD
IMDb: 6.1
84 min

Vazhdimi i aventurave në shkollën e mesme të Sibrokut. Romanca e Adisonit dhe Zedit kërcënohet nga njerëzit ujq.

Country:
HD Untitled Chris Watts Project (2020) 2020 6.2
Untitled Chris Watts Project (2020)
Untitled Chris Watts Project (2020)

Untitled Chris Watts Project (2020)

Krim TV Movie  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Untitled Chris Watts Project (2020)
HD
IMDb: 6.2
N/A

Kur Kris Uots, lutej ne kamerat e televizionit, stoik dhe i vetëkënaqur, për kthimin e sigurt të gruas së tij shtatzënë, Shanan dhe dy vajzave të tij të vogla, sekrete…

Country:
Genre: Krim, TV Movie
HD Prescription for Love (2019) 2019 6.1
Prescription for Love (2019)
Prescription for Love (2019)

Prescription for Love (2019)

Dramë Romancë TV Movie  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Prescription for Love (2019)
HD
IMDb: 6.1
89 min

Kler është një infermiere me një supervizor që ka në plan t’ia bëjë punën ferr. Një mbrëmje, ajo ngec në ashensor me një burrë sharmant…

Country:
Culture Shock (2019)
HD
IMDb: 5.7
91 min

Të tërë luftojnë për të arritur ëndrrën amerikane, por çfarë është saktësisht kjo ëndërr? Një realitet apo një iluzion? Janë të mirëpritur ata që kalojnë kufirin me dëshirën për një…

Country:
HD Brexit: The Uncivil War (2019) 2019 7.0
Brexit: The Uncivil War (2019)
Brexit: The Uncivil War (2019)

Brexit: The Uncivil War (2019)

Dramë Histori TV Movie  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Brexit: The Uncivil War (2019)
HD
IMDb: 7.0
92 min

Strategjisti politik Dominik Kumings drejton një fushatë popullore, por të diskutueshme për të bindur votuesit britanikë të largohen nga Bashkimi Europian nga 2015 deri në ditët e sotme.

Country:
HD Same Time, Next Christmas (2019) 2019 6.3
Same Time, Next Christmas (2019)
Same Time, Next Christmas (2019)

Same Time, Next Christmas (2019)

Romancë TV Movie  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Same Time, Next Christmas (2019)
HD
IMDb: 6.3
90 min

Puthja e parë e Olivias ishte gjatë vizitës së përvitshme për Krishtlindje së saj në Hauai. Pasi u ndanë nga distanca dhe vitet, të dy ribashkohen në të njëjtin hotel…

Country:
HD Deadwood: The Movie (2019) 2019 7.4
Deadwood: The Movie (2019)
Deadwood: The Movie (2019)

Deadwood: The Movie (2019)

TV Movie Western  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Deadwood: The Movie (2019)
HD
IMDb: 7.4
110 min

Teksa qytetarët e Dedvudit mblidhen për të festuar pranimin e Dakotës së Jugut si shtet in 1989-ën, pronari i sallonit Al Sverengen ka mosmarrëveshje me sherifin Set Bullok.

Country:
HD Critters Attack! (2019) 2019 3.7
Critters Attack! (2019)
Critters Attack! (2019)

Critters Attack! (2019)

Horror Komedi Sci-fi TV Movie  2019 Shiko tani
Vlersimi: 3.7
Critters Attack! (2019)
HD
IMDb: 3.7
89 min

Një dado çon fëmijët për një shëtitje në park, ku gjejnë një krijesë të çuditshme. Por ata nuk e dinë se një anije kozmike plot me përbindësha ka zbarkuar në…

Country:
Descendants 3 (2019)
HD
IMDb: 6.7
106 min

Fëmijët e Të Këqijve më të famshëm të Disnei-t kthehen në Ishullin e Të Humburve për të rekrutuar një grup të ri të pasardhësve të egër për t’u bashkuar me…

Country:
HD Game of Thrones: The Last Watch (2019) 2019 7.2
Game of Thrones: The Last Watch (2019)
Game of Thrones: The Last Watch (2019)

Game of Thrones: The Last Watch (2019)

Documentary TV Movie  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Game of Thrones: The Last Watch (2019)
HD
IMDb: 7.2
114 min

Një përmbledhje e shtatë sezoneve të para të serialit Game of Thrones ku dhe vetë aktorët flasin për eksperiencat dhe ndjesitë e tyre.

Country:
HD The Beach House (2018) 2018 6.6
The Beach House (2018)
The Beach House (2018)

The Beach House (2018)

Dramë Romancë TV Movie  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
The Beach House (2018)
HD
IMDb: 6.6
90 min

Strehimi i Emës në plazh merr një kthesë shqetësuese me mbërritjen e një artisti enigmatik nga e shkuara e nënës së saj. Ai e sfidon, e magjeps dhe e tmerron…

Country:
Kim Possible (2019)
HD
IMDb: 3.6
86 min

Kimi dhe Roni fillojnë gjimnazin dhe bëhen miq me Athinën. Nën drejtimin e Kimit, Athina bëhet anëtarja më e re e Ekipit të Plotfuqishëm dhe shpejt fillon t’ia kalojë asaj….

Country:
HD Center Stage: On Pointe (2016) 2016 5.9
Center Stage: On Pointe (2016)
Center Stage: On Pointe (2016)

Center Stage: On Pointe (2016)

Dramë Muzikë TV Movie  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Center Stage: On Pointe (2016)
HD
IMDb: 5.9
92 min

Bela Parker, e cila ka jetuar gjithmonë nën hijen e motrës së saj shumë të suksesshme, gjen një mundësi për t’u rekrutuar në një nga kompanitë më të famshme të…

Country:
Kiss and Cry (2017)
HD
IMDb: 6.8
95 min

Një dramë romantike bazuar në historinë e Karli Alisonit, një patinatore dhe këngëtare premtuese në moshën 18-vjeçare, e cila luftoi kundër një sarkome të tipit të rrallë.

Country: