Western
HD A Soldier’s Revenge 2020 6.0
A Soldier’s Revenge
A Soldier’s Revenge

A Soldier’s Revenge

Western  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
A Soldier’s Revenge
HD
IMDb: 6.0
140 min

I përndjekur nga të kaluarat e luftës, një ushtar vrasës gjakftohtë duhet të mbrojë dy fëmijët e tij dhe të shpëtojë bashkëshorten nga një armik i vjetër…

Country:
Genre: Western
HD Sweetwater 2013 6.2
Sweetwater
Sweetwater

Sweetwater

Thriller Western  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Sweetwater
HD
IMDb: 6.2
95 min

Në fund të vitit 1800, një lider fanatik fetar, një Sherif tradhtar, dhe një ish-prostitutë, përplasen në një trekëndësh të gjakut, në fushat e thyera në territorin e Meksikës së…

Country:
Genre: Thriller, Western
HD The Good, the Bad and the Ugly 1966 8.8
The Good, the Bad and the Ugly
The Good, the Bad and the Ugly

The Good, the Bad and the Ugly

Western  1966 Shiko tani
Vlersimi: 8.8
The Good, the Bad and the Ugly
HD
IMDb: 8.8
178 min

I miri, I keqi, dhe I shemtuari! Ngjarja e filmit zhvillohet në vitin 1862 gjatë luftës qytetare Amerikane ku bëhet fjalë për tre burra që janë në kërkim të një…

Genre: Western
Sonora
HD
IMDb: 6.2
94 min

1931, një vit i nacionalizmave ku Kinezët dëbohen nga Sonora, SH.B.A. deporton meksikanët dhe mbyll kufijtë e saj. Dymbëdhjetë njerëz të dëshpëruar kalojnë shkretëtirën e Sonoras me një Chrysler të…

Country:
The Retrieval
HD
IMDb: 6.6
92 min

Nën rrethanat e luftës civile në Amerikë, një djalosh me ngjyrë dërgohet nga pronari i tij në veri . Gjatë kthimit ky udhëtim nuk do të shkojë ashtu siç pritej.

Country:
HD We Take the Low Road 2019 7.2
We Take the Low Road
We Take the Low Road

We Take the Low Road

Dramë Western  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
We Take the Low Road
HD
IMDb: 7.2
99 min

Një rrjedhje informacioni hedh dritë mbi korrupsionin midis qeverisë amerikane dhe industrisë farmaceutike. Pas daljes së këtij informacioni, fillon një seri vrasjesh që përfshin drejtorë të rëndësishëm në industrinë farmaceutike.

Country:
Genre: Dramë, Western
HD Hell on the Border 2019 4.6
Hell on the Border
Hell on the Border

Hell on the Border

Aventurë Western  2019 Shiko tani
Vlersimi: 4.6
Hell on the Border
HD
IMDb: 4.6
106 min

Arkansas, viti 1875. Pasi qëlloi 5 burra për të shpëtuar një gjykatës dhe më pas të hynte në Territorin Indian pas një banditi vdekjeprurës, Bes Rivs bëhet marshalli i parë…

Country:
HD The Divide 2018 5.4
The Divide
The Divide

The Divide

Western  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
The Divide
HD
IMDb: 5.4
104 min

E vendosur në Kaliforninë Veriore të rrënuar nga thatësira në 1976, The Divide tregon historinë e Sam Kincaid, një plak me një kujtim, vajzën e tij Saren, dhe Luke, një…

Country:
Genre: Western
HD Out of Liberty 2019 4.4
Out of Liberty
Out of Liberty

Out of Liberty

Dramë Western  2019 Shiko tani
Vlersimi: 4.4
Out of Liberty
HD
IMDb: 4.4
111 min

Një grup burrash të pafajshëm përpiqen të luftojnë për lirinë e tyre, teksa janë burgosur padrejtësisht në burgun e një qyteti të vogël në Misuri. Ata duhet të kapërcejnë paragjykime…

Country:
Genre: Dramë, Western
HD Eminence Hill 2019 5.1
Eminence Hill
Eminence Hill

Eminence Hill

Western  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Eminence Hill
HD
IMDb: 5.1
100 min

Një rrugë hakmarrjeje i drejton një vrasës famëkeq dhe një njeri ligji drejt një qyteti fanatikësh, ku përveç peripecive të tjera, do të derdhet edhe gjak.

Country:
Genre: Western
HD Badland 2019 5.8
Badland
Badland

Badland

Western  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Badland
HD
IMDb: 5.8
117 min

Një detektiv i punësuar për të zbuluar kriminelët e luftës dhe për të zbatuar dënimin ndaj tyre, takon një grua të fortë e të vendosur. Por detyra e tij është…

Country:
Genre: Western
HD Wild Wild West 1999 4.9
Wild Wild West
Wild Wild West

Wild Wild West

Dramë Histori Western  1999 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
Wild Wild West
HD
IMDb: 4.9
106 min

Dy agjentët sekretë më të mirë në Perëndimin e Egër duhet të ruajnë Presidentin Grant nga kthetrat e një shkencëtari Konfederate djallëzor në karrige me rrota që kërkon hakmarrjen për…

Country:
The Missing
HD
IMDb: 6.5
137 min

Në vitin 1885 në Nju Meksiko, një doktorreshë rilidhet dhe formon një aleancë me babanë e saj të larguar prej shumë kohësh, kur disa indianë magjistarë i rrëmbejnë të bijën.

Country:
HD The Homesman 2014 6.6
The Homesman
The Homesman

The Homesman

Dramë Western  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
The Homesman
HD
IMDb: 6.6
122 min

Tre gra, të cilat janë çmendur nga jeta e vështirë, do të transportohen nëpër të gjithë vendin me një karrocë nga një femër e devotshme dhe e pavarur, e cila…

Country: ,
Genre: Dramë, Western
Maverick
HD
IMDb: 7.0
127 min

Bret Maverik, në nevojë për para për një garë pokeri, përballet me incidente dhe sfida të ndryshme komike, përfshirë edhe një hajdute magjepsëse.

Country:
HD Open Range 2003 7.4
Open Range
Open Range

Open Range

Western  2003 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Open Range
HD
IMDb: 7.4
139 min

Një ish-qitës detyrohet të përdorë armët përsëri kur ai dhe grupi i tij i tregtarëve kërcënohen nga një ligjvënës i korruptuar.

Country:
Genre: Western
HD Woman Walks Ahead 2017 6.6
Woman Walks Ahead
Woman Walks Ahead

Woman Walks Ahead

Dramë Histori Western  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Woman Walks Ahead
HD
IMDb: 6.6
101 min

Katerina Uelldon, piktore portretesh nga Bruklini i 1890-ës, shkon në Dakota për të pikturuar portretin e Siting Bullit dhe ngatërrohet në problemin e njerëzve të Lakotës mbi të drejtën e…

Country:
Blackthorn
HD
IMDb: 6.5
102 min

Butch Cassidy duke parë edhe njëherë për herë të fundit pamjen e shtëpise së tij, në aventurë qe e lidh atë me një hajdut të ri. Ata bëhen shënjester e…

Country: , , ,