Most Viewed
Filter
Loki
TMDb: 9.0
52 min

Zoti i djallëzive, Loki, rikthehet në një serial që zhvillohet pas ngjarjeve në filmin “Avengers: Endgame”.

Status: Returning Series

e re3

Loki Sezoni 1 – Episodi 3
Eps3
Loki Sezoni 1 – Episodi 3

Loki Sezoni 1 – Episodi 3

Loki Sezoni 1 – Episodi 3
Season 1
Episode: 3
Air Date: 2021-06-23

Loki zbulon planin djallzor të Variantit, por dhe ka planin e tij, i cili do të vendose përgjithmonë fatet e të dyve…

Episode Title: Lamentis
Serie: Loki

e re2

Loki Sezoni 1 – Episodi 2
Eps2
Loki Sezoni 1 – Episodi 2

Loki Sezoni 1 – Episodi 2

Loki Sezoni 1 – Episodi 2
Season 1
Episode: 2
Air Date: 2021-06-16

Mobius vë Lokin në punë, por jo të gjithë janë të lumtur nga prania e tij.

Episode Title: The Variant
Serie: Loki

e re1

Loki Sezoni 1 – Episodi 1
Eps1
Loki Sezoni 1 – Episodi 1

Loki Sezoni 1 – Episodi 1

Loki Sezoni 1 – Episodi 1
Season 1
Episode: 1
Air Date: 2021-06-09

Zoti i djallëzive, Loki, rikthehet në një serial që zhvillohet pas ngjarjeve në filmin “Avengers: Endgame”.

Episode Title: Glorious Purpose
Serie: Loki

e re1

Solo 2016
Solo
Eps1
Solo

Solo

Dramë Krim  2016 Shiko tani
Vlersimi:
Solo
TMDb: 6.9
110 min

Marko Solo, një agjent i mshehtë caktohet të infiltrohet tek Koronët, një familje e fuqishme e Ndrangedës në Gioia Tauro. Dita e tij e parë në punë do të jetë…

Status: Returning Series
Genre: Dramë, Krim

e re3

Solo Sezoni 1 – Episodi 3
Eps3
Solo Sezoni 1 – Episodi 3

Solo Sezoni 1 – Episodi 3

Solo Sezoni 1 – Episodi 3
Season 1
Episode: 3
Air Date: 2016-11-23

Tashmë pjesë e mafies, falë disa veprimeve të tij të tmerrshme, Marko përballet me një lëvizje ekstreme që nuk e kishte parashikuar. Tani, jo vetëm që identiteti i tij si…

Episode Title: Episode 3
Serie: Solo

e re2

Solo Sezoni 1 – Episodi 2
Eps2
Solo Sezoni 1 – Episodi 2

Solo Sezoni 1 – Episodi 2

Solo Sezoni 1 – Episodi 2
Season 1
Episode: 2
Air Date: 2016-11-16

Pas vrasjes së një polici të korruptuar, misioni i Markos rrezikohet gjithnjë e më shumë. Vincenzo nuk i beson atij dhe familja e vë atë në provë. Bruno i jep…

Episode Title: Episode 2
Serie: Solo

e re4

Solo Sezoni 1 – Episodi 4 (I FUNDIT)
Eps4
Solo Sezoni 1 – Episodi 4 (I FUNDIT)

Solo Sezoni 1 – Episodi 4 (I FUNDIT)

Solo Sezoni 1 – Episodi 4 (I FUNDIT)
Season 1
Episode: 4
Air Date: 2016-11-30

Pas vdekjes së Barbarës, misioni i Solos, i cili është bërë shumë i rrezikshëm, pezullohet… por ai nuk ka ndërmend të ndalet.

Episode Title: Episode 4
Serie: Solo

e re1

Solo Sezoni 1 – Episodi 1
Eps1
Solo Sezoni 1 – Episodi 1

Solo Sezoni 1 – Episodi 1

Solo Sezoni 1 – Episodi 1
Season 1
Episode: 1
Air Date: 2016-11-09

Agjentit të fshehtë Marko Solo i është caktuar misioni të infiltrohet tek Koronët, një familje e fuqishme e Ndrangedës në Gioia Tauro. Dita e tij e parë në punë do…

Episode Title: Episode 1
Serie: Solo

e re1

The Sopranos 1999
The Sopranos
Eps1
The Sopranos

The Sopranos

Dramë Krim  1999 Shiko tani
Vlersimi:
The Sopranos
TMDb: 9.2
60,50 min

Tony Soprano mafiozi Italo-amerikan me bazë në New Jersey has në vështirësi në jetën e tij familjare  dhe bandën mafioze që ai drejton.

Status: Ended
Genre: Dramë, Krim

e re2

The Sopranos Sezoni 3 – Episodi 2
Eps2
The Sopranos Sezoni 3 – Episodi 2

The Sopranos Sezoni 3 – Episodi 2

The Sopranos Sezoni 3 – Episodi 2
Season 3
Episode: 2
Air Date: 2001-03-04

Shqetësimet e Tonit se nëna e tij do ta tregoje atë tek federalët shuhen pasi në fakt ajo e bën. Janice mbërrin për të rregulluar varrimin, i cili merr një…

Episode Title: Proshai, Livushka

e re3

The Sopranos Season 3 Episode 3
Eps3
The Sopranos Season 3 Episode 3

The Sopranos Season 3 Episode 3

The Sopranos Season 3 Episode 3
Season 3
Episode: 3
Air Date: 2001-03-11

Christopher finds that being a ‘made’ man isn’t all it’s cracked up to be. Meanwhile, Janice moves into her mother’s house, where she soon gets a leg up on Livia’s…

Episode Title: Fortunate Son

e re1

The Sopranos Sezoni 3 – Episodi 1
Eps1
The Sopranos Sezoni 3 – Episodi 1

The Sopranos Sezoni 3 – Episodi 1

The Sopranos Sezoni 3 – Episodi 1
Season 3
Episode: 1
Air Date: 2001-03-04

Ndërsa familja Soprano vazhdon aktivitetet e tyre të përditshme, FBI fillon një operacion të përpunuar për të kontrolluar shtëpinë e tyre. Toni mendon thellë për opsionet e tij kur Patsy…

Episode Title: Mr. Ruggerio's Neighborhood

e re1

Red Line 2018
Red Line
Eps1
Red Line

Red Line

Krim Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi:
Red Line
TMDb: 7.8
60 min

Dy vetë vendosin të zgjidhin një problem. Disa ditë më vonë njëri prej tyre gjendet i vdekur ndërsa tjetri është në arrati. Togeri Roman Redl fillon një hetim dhe zbulon…

Status: Ended
Genre: Krim, Thriller

e re4

Red Line Sezoni 1 – Episodi 4 (I FUNDIT)
Eps4
Red Line Sezoni 1 – Episodi 4 (I FUNDIT)

Red Line Sezoni 1 – Episodi 4 (I FUNDIT)

Red Line Sezoni 1 – Episodi 4 (I FUNDIT)
Season 1
Episode: 4
Air Date: 2018-12-02

Është pragu i Vitit të Ri të vitit 1992, dita e fundit e Çekosllovakisë. Në njërën dhomë është një trup i vdekur, në tjetrën është Redli në prag të vdekjes….

Episode Title: Episode 4
Serie: Red Line

e re1

Red Line Sezoni 1 – Episodi 1
Eps1
Red Line Sezoni 1 – Episodi 1

Red Line Sezoni 1 – Episodi 1

Red Line Sezoni 1 – Episodi 1
Season 1
Episode: 1
Air Date: 2018-11-11

Të dy vendosin ta zgjidhin këtë problem. Disa ditë më vonë njëri prej tyre gjendet i vdekur ndërsa tjetri është në arrati. Togeri Roman Redl fillon një hetim dhe zbulon…

Episode Title: Episode 1
Serie: Red Line

e re2

Red Line Sezoni 1 – Episodi 2
Eps2
Red Line Sezoni 1 – Episodi 2

Red Line Sezoni 1 – Episodi 2

Red Line Sezoni 1 – Episodi 2
Season 1
Episode: 2
Air Date: 2018-11-18

Të dy studentët kanë vdekur dhe Roman Redl e di se vrasësit mund të godasin përsëri në çdo kohë…

Episode Title: Episode 2
Serie: Red Line

e re3

Red Line Sezoni 1 – Episodi 3
Eps3
Red Line Sezoni 1 – Episodi 3

Red Line Sezoni 1 – Episodi 3

Red Line Sezoni 1 – Episodi 3
Season 1
Episode: 3
Air Date: 2018-11-25

Vrasësit po përpiqen të fshijnë gjurmët e armëve të vjedhura nga trenat ushtarakë sovjetikë. Është një garë me kohën pasi të dy palët përpiqen të kuptojnë se me kë kanë…

Episode Title: Episode 3
Serie: Red Line

e re1

Naruto Shippuden 2007
Naruto Shippuden
Eps1
Naruto Shippuden

Naruto Shippuden

Aksion Anime Aventurë  2007 Shiko tani
Vlersimi:
Naruto Shippuden
TMDb: 8.7
25 min

Naruto Shippuden është vazhdimi i serialit të parë “Naruto me 220 episode”. Tani Naruto është rritur dhe është më i pjekur, ai është në kërkimin për të shpëtuar shokun e…

Status: Ended
HD Fatherhood (2021) 2021 6.8
Fatherhood (2021)
Fatherhood (2021)

Fatherhood (2021)

Dramë Familjar Komedi  2021 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Fatherhood (2021)
HD
IMDb: 6.8
109 min

Një baba merr përsipër të rrisë i vetëm vajzën e tij, pas vdekjes së papritur të së shoqes, një ditë pas lindjes…  

Country: