Filma
Pocahontas
HD
IMDb: 6.7
81 min

Pocahontas, vajza e shefit të një fisi vendas Amerikan, bie në dashuri me një ushtar anglez ndërsa kolonistët pushtojnë Virxhinian në shekullin 17-të.

Country:
HD Remi, Nobody’s Boy 2018 7.0
Remi, Nobody’s Boy
Remi, Nobody’s Boy

Remi, Nobody’s Boy

Aventurë Dramë Familjar  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Remi, Nobody’s Boy
HD
IMDb: 7.0
105 min

Aventurat e jetimit të vogël, Remit, i cili u birësua por më vonë u mor nga nëna e tij birësuese ndërsa fillonte një udhëtim me një muzikant aventurier. Ndërsa udhëtojnë…

Country: ,
HD The Last Stand 2013 6.3
The Last Stand
The Last Stand

The Last Stand

Aksion Krim Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
The Last Stand
HD
IMDb: 6.3
107 min

Një nga baronët e karteleve të drogës Meksikane, arratiset gjatë transferimit të tij për t’ju ushtruar dënimi me vdekje pranë kufirit me Meksikën, dhe e vetmja pengesë me tij dhe…

Country:
Genre: Aksion, Krim, Thriller
HD Fast & Furious 5 A.K.A Fast Five 2011 7.3
Fast & Furious 5 A.K.A Fast Five
Fast & Furious 5 A.K.A Fast Five

Fast & Furious 5 A.K.A Fast Five

Aksion Aventurë Krim  2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Fast & Furious 5 A.K.A Fast Five
HD
IMDb: 7.3
130 min

Toreto dhe ekuipazhi i tij e gje­jnë akoma po ndiqen nga shteti. Ata do gjenden mes dy rrugëve të ndryshme, mes një bossi droge të pamëshir­shëm dhe një agjenti të…

Country: , ,
Mary Poppins
HD
IMDb: 7.8
N/A

Një dado magjike përdor muzikën dhe aventurat për të ndihmuar dy fëmijë të lënë pas dore që të afrohen me baballarët e tyre.

How It Ends
HD
IMDb: 5.0
113 min

Në mes të një apokalipsi, një burrë i dëshpëruar përpiqet të gjeje gruan  e tij e cila është shtatzënë dhe ndodhet milje larg.

Country:
Treasure Planet
HD
IMDb: 7.2
95 min

Historia e Xhim Hokins, i cili e ëndërron jetën të mbushur me aventura në planete të tjera legjendare. Kur ai takon Billi Bons, jeta e tij merr një kthesë të…

Country:
HD Paper Lives 2021 6.5
Paper Lives
Paper Lives

Paper Lives

Dramë  2021 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Paper Lives
HD
IMDb: 6.5
96 min

Mehmeti është një njeri i dashur i cili drejton një magazinë e mbeturinash në një lagje të Stambollit, ai i ndihmon të gjithë njerëzit në nevojë, veçanërisht fëmijët dhe adoleshentët…

Country:
Genre: Dramë
Gladiator
HD
IMDb: 8.5
155 min

Një ish-gjeneral Romak fillon të hakmerret kundër perandorit të korruptuar i cili i vrau familjen e tij dhe e dërgoi atë drejt një skllavërie të mjerueshme.

Country: , , ,
HD A Dog’s Purpose 2017 7.2
A Dog’s Purpose
A Dog’s Purpose

A Dog’s Purpose

Aventurë Dramë Komedi  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
A Dog’s Purpose
HD
IMDb: 7.2
100 min

Një qen nis rrugëtimin e tij për të zbuluar qëllimin e tij në jetë, duke ndërruar kështu disa pronarë të ndryshëm…

Country: ,
Dangal
HD
IMDb: 8.4
161 min

Edhe pse ishte kampjon në mundje Mahavir u detyrua nga familja e tij të largohej nga ky sport pasi nuk kishte fitime monetare, Mahavir kishte fituar shumë medalje por ëndrra…

Country:
Safe Haven
HD
IMDb: 6.7
115 min

Një grua e re me një të kaluar të mistershme, lufton me sekretin e saj të errët i cili e përndjek prej kohësh…

Country:
HD Fast & Furious 2009 6.6
Fast & Furious
Fast & Furious

Fast & Furious

Aksion Thriller  2009 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Fast & Furious
HD
IMDb: 6.6
107 min

Brian O’Conner, një punjonjës i  FBI, bashkëpunon me Dominic Toretto për t’u hakmarrë ndaj një krimineli të rrezikshëm.

Country: ,
Genre: Aksion, Thriller
HD Seven Psychopaths 2012 7.2
Seven Psychopaths
Seven Psychopaths

Seven Psychopaths

Komedi Krim  2012 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Seven Psychopaths
HD
IMDb: 7.2
110 min

Një shkrimtar i ri premtues lidhet me botën e krimit të jashtëligjshëm në Los Angelos, pasi shokët e tij rrëmbejnë qenin e një gangsteri vendas…

Country: ,
Genre: Komedi, Krim
Animal Crackers
HD
IMDb: 5.8
105 min

Një familje duhet të përdorë një kuti magjike për të shpëtuar një cirk të shkatërruar nga marrja nën kontroll e xhaxhait të tyre të i lig Horatio.

HD Prisoner X 2016 5.1
Prisoner X
Prisoner X

Prisoner X

Sci-fi Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Prisoner X
HD
IMDb: 5.1
90 min

Teksa shtete me fuqi botërore janë në luftë, një agjent i CIA-s futet në një burg të mshehtë nën-tokësor për të marrë në pyetje një terroris i cili udhëton në…

Country:
Genre: Sci-fi, Thriller
HD Coming 2 America 2021 5.4
Coming 2 America
Coming 2 America

Coming 2 America

Komedi  2021 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Coming 2 America
HD
IMDb: 5.4
N/A

Monarku afrikan Akeem mëson se ai ka një djalë të humbur prej kohësh në Shtetet e Bashkuara dhe duhet të kthehet në Amerikë për t’a takuar këtë trashëgimtar të papritur…

Country:
Genre: Komedi
HD The Many Adventures of Winnie the Pooh 1977 7.6
The Many Adventures of Winnie the Pooh
The Many Adventures of Winnie the Pooh

The Many Adventures of Winnie the Pooh

Animuar Aventurë Dublime Familjar Komedi  1977 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
The Many Adventures of Winnie the Pooh
HD
IMDb: 7.6
74 min

Aventurat e Arushit dembel që është i fiksuar pas mjaltit…

Country:
HD RoboCop 2014 6.1
RoboCop
RoboCop

RoboCop

Aksion Krim Sci-fi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
RoboCop
HD
IMDb: 6.1
117 min

Është viti 2028 në Detroit. Aleks Mërfi, një bashkëshort, baba dhe një polic i mirë, pëson një aksident ku dëmtohet shumë rëndë. OmniCorp, një korporatë  shumëkombëshe sheh shansin për të…

Country:
Genre: Aksion, Krim, Sci-fi
HD Would You Rather 2012 5.7
Would You Rather
Would You Rather

Would You Rather

Horror Thriller  2012 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Would You Rather
HD
IMDb: 5.7
93 min

E dëshpëruar për të ndihmuar vëllain e saj të sëmurë, një grua e re pa qënë në dijeni, pranon të konkurojë në një lojë vdekjeprurëse “Do ishit gati të…” i…

Country:
Genre: Horror, Thriller