Filma
Annette (2021)
FULL HD
IMDb: 6.5
141 min

Historia e Henrit, një komedian me sens të fortë humori dhe Ann, një këngëtare me famë ndërkombëtare. Në qendër të vëmendjes, ata janë çifti i përsosur, i shëndetshëm, i lumtur…

HD Tre metri sopra il cielo (2004) 2004 5.1
Tre metri sopra il cielo (2004)
Tre metri sopra il cielo (2004)

Tre metri sopra il cielo (2004)

Romancë  2004 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Tre metri sopra il cielo (2004)
HD
IMDb: 5.1
101 min

Një djalosh i keq që i pëlqen jeta e rrugës dhe motorrat, dashurohet me një vajzë shkolle.

Country:
Genre: Romancë
The Black Cauldron (1985)
FULL HD
IMDb: 6.4
80 min

Mbreti i frikshëm me brirë do të bëjë gjithçka për të zotëruar Kazanin e Zi, por ai sfidohet nga kundërshtari misterioz, Tarani,  një rojtar derrkucësh, i cili ëndërron të bëjë…

FULL HD 28 Hotel Rooms (2012) +18 2012 5.8
28 Hotel Rooms (2012) +18
28 Hotel Rooms (2012) +18

28 Hotel Rooms (2012) +18

+18 Dramë Romancë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
28 Hotel Rooms (2012) +18
FULL HD
IMDb: 5.8
82 min

Një shkrimtar dhe një llogaritare takohen teksa janë rrugës për në punë, megjithëse të dy janë në fillimin e një lidhjeje, qëndrimi i tyre në hotel për një natë do…

Country:
Atlantis: The Lost Empire (2001)
FULL HD
IMDb: 6.9
95 min

Një gjuhëtar i ri i quajtur Milo i bashkohet një grupi të patrembur eksploruesish për të gjetur kontinentin misterioz të humbur të Atlantis.

Country:
FULL HD Her Secret Life (2017) 2017 5.4
Her Secret Life (2017)
Her Secret Life (2017)

Her Secret Life (2017)

Dramë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Her Secret Life (2017)
FULL HD
IMDb: 5.4
86 min

Lancelot humbet gruan e tij në një aksident me makinë. Ndërsa bota shembet para tij, ai zbulon se ajo nuk ishte gruaja që ai mendonte.

Country:
Genre: Dramë
HD Sweet Girl (2021) 2021 5.5
Sweet Girl (2021)
Sweet Girl (2021)

Sweet Girl (2021)

Aksion Dramë Thriller  2021 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Sweet Girl (2021)
HD
IMDb: 5.5
110 min

Rei betohet se do të vendosë drejtësi për keqbërësit që sollën vdekjes së gruas së tij duke mbrojtur të vetmen familje që i ka mbetur, vajzën e tij.

Country:
HD Sumo Bruno (2000) 2000 6.2
Sumo Bruno (2000)
Sumo Bruno (2000)

Sumo Bruno (2000)

Dramë  2000 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Sumo Bruno (2000)
HD
IMDb: 6.2
99 min

Kampionati botëror i mundjes Sumo do të zhvillohet për herë të parë jashtë Japonisë, në një qytet të Gjermanisë. Një sipërmarrës vendas i quajtur Kalle, bind Brunon, mikun e tij…

Country:
Genre: Dramë
HD Saints and Soldiers: The Void (2014) 2014 5.3
Saints and Soldiers: The Void (2014)
Saints and Soldiers: The Void (2014)

Saints and Soldiers: The Void (2014)

Aksion Dramë Luftë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Saints and Soldiers: The Void (2014)
HD
IMDb: 5.3
94 min

Makina gjermane e luftës, po tërhiqet. Dy antitankë amerikanë M18 dërgohen me misionin për të eliminuar një grup nazistësh shumë të vështirë për t’u eliminuar të cilët janë fshehur në…

Country:
HD Revenge (2009) 2009 5.2
Revenge (2009)
Revenge (2009)

Revenge (2009)

Dramë  2009 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Revenge (2009)
HD
IMDb: 5.2
130 min

Një grua dërgon të dashurin e saj në burg pasi e akuzon atë për përdhunimin e vajzës së saj. Pesëmbëdhjetë vjet më vonë, ndërsa ai kthehet për të provuar pafajësinë…

Country:
Genre: Dramë
HD Stillwater (2021) 2021 6.7
Stillwater (2021)
Stillwater (2021)

Stillwater (2021)

Dramë Krim Thriller  2021 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Stillwater (2021)
HD
IMDb: 6.7
139 min

Një baba udhëton nga Oklahoma në Francë për të ndihmuar vajzën e tij të ndarë, e cila është në burg për një vrasje që ajo pretendon se nuk e ka…

Country:
HD Kung Fu Jungle (2014) 2014 6.5
Kung Fu Jungle (2014)
Kung Fu Jungle (2014)

Kung Fu Jungle (2014)

Aksion Krim Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Kung Fu Jungle (2014)
HD
IMDb: 6.5
100 min

Një instruktor artesh marciale nga forcat policore, burgoset pasi vret dikë aksidentalisht. Por kur një vrasës i keq fillon të shënjestrojë mjeshtrat e artit marcial, instruktori ofrohet të ndihmojë policinë…

Country: ,
HD The Scribbler (2014) 2014 5.4
The Scribbler (2014)
The Scribbler (2014)

The Scribbler (2014)

Mister Sci-fi Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
The Scribbler (2014)
HD
IMDb: 5.4
88 min

Nje grua e re po kërkon të zhdukë personalitetet e saj të shumëfishta duke provuar një proçedurë të rrezikshme të quajtur “Djegia siameze.”

Country:
FULL HD Mo (2019) +18 a.k.a Indecency 2019 6.1
Mo (2019) +18 a.k.a Indecency
Mo (2019) +18 a.k.a Indecency

Mo (2019) +18 a.k.a Indecency

+18 Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Mo (2019) +18 a.k.a Indecency
FULL HD
IMDb: 6.1
76 min

Pasi kapen duke kopjuar në provimin e tyre final, dy studente të reja bëhen pre e sjellejeve seksuale të profesorit të tyre.

Country:
Genre: +18, Dramë
A Dark Foe (2020)
FULL HD
IMDb: 6.9
114 min

Komploti ndjek një agjent të torturuar të FBI-së që vuan nga një frikë e errët, ndërsa ai heton një ish-prostitutë misterioze në mënyrë që të kapë një vrasës serial.

Country:
Genre: Dramë, Horror, Krim
The Lie (2018)
FULL HD
IMDb: 5.8
97 min

Kur babai dhe vajza e saj janë duke shkuar për tek kampi i vallëzimit rrugës takojnë shoqen e ngushtë të vajzës. Kur ata ndalojnë për t’i ofruar shoqes një udhëtim,…

Country:
Genre: Dramë, Krim, Mister
HD St. Vincent (2014) 2014 7.2
St. Vincent (2014)
St. Vincent (2014)

St. Vincent (2014)

Dramë Komedi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
St. Vincent (2014)
HD
IMDb: 7.2
102 min

Një djalosh, prindërit e të cilit sapo janë divorcuar, gjen një “këshilltar” dhe një shok të pazakontë te fqinji i tij mizantrop, me sjellje të pahijshme dhe hedonist.

Country:
Genre: Dramë, Komedi
HD Altitudes (2017) 2017 5.6
Altitudes (2017)
Altitudes (2017)

Altitudes (2017)

Dramë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Altitudes (2017)
HD
IMDb: 5.6
90 min

Isabela një kampione në alpinizëm shtyhet në kufijtë e saj maksimalë kur ajo merr një rrugë të re e të rrezikshme drejt majës së Alpeve.

Genre: Dramë
HD Half Girlfriend (2017) 2017 4.4
Half Girlfriend (2017)
Half Girlfriend (2017)

Half Girlfriend (2017)

Dramë Romancë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 4.4
Half Girlfriend (2017)
HD
IMDb: 4.4
135 min

Madhav njihet me një vajzë të quajtur Riya dhe bie në dashuri me të. Pas shumë perpjekjeve për ta bindur atë që të bëhet e dashura e tij, ajo pranon…

Country:
FULL HD Dogs Five-Star Hotel (2012) 2012 4.4
Dogs Five-Star Hotel (2012)
Dogs Five-Star Hotel (2012)

Dogs Five-Star Hotel (2012)

Komedi  2012 Shiko tani
Vlersimi: 4.4
Dogs Five-Star Hotel (2012)
FULL HD
IMDb: 4.4
90 min

Sara dhe Luka janë të dashuruar dhe kanë një plan për të ardhmen e tyre: të hapin hotelin më të mirë në botë për qen. Pa asnjë mundësi tjetër, përveçse…

Country:
Genre: Komedi