Filma
HD AVP: Alien vs. Predator 2004 5.6
AVP: Alien vs. Predator
AVP: Alien vs. Predator

AVP: Alien vs. Predator

Aksion Aventurë Horror Sci-fi  2004 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
AVP: Alien vs. Predator
HD
IMDb: 5.6
101 min

Gjatë një ekspedite arkeologjike në Bouvetøya të Islandes në Antarktik, një ekip arkeologësh dhe shkencëtarë të tjerë e gjejnë veten të kapur në një betejë mes dy legjendave.

HD Terminator 3: Rise of the Machines 2003 6.3
Terminator 3: Rise of the Machines
Terminator 3: Rise of the Machines

Terminator 3: Rise of the Machines

Aksion Sci-fi Thriller  2003 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Terminator 3: Rise of the Machines
HD
IMDb: 6.3
109 min

Arnold Schwarzenegger ne Rolin e nje ushtari Robot nga e ardhmja i cili udheton per ne toke. Misoni i tij te mbroje nje Djalosh 20 vjecar dhe gruan e tij…

Country: , ,
HD Young & Beautiful 2013 6.7
Young & Beautiful
Young & Beautiful

Young & Beautiful

Dramë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Young & Beautiful
HD
IMDb: 6.7
95 min

Portreti i një vajze 17 vjeçare, në 4 sezonat dhe 4 këngë.  E cila nuk ka rrugë dalje tjeter pasi shef një dokumentar në TV se si të fitoi të holla, merr…

Country:
Genre: Dramë
HD The Making of ‘The Terminator’: A Retrospective 1992 6.5
The Making of ‘The Terminator’: A Retrospective
The Making of ‘The Terminator’: A Retrospective

The Making of ‘The Terminator’: A Retrospective

Dokumentar  1992 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
The Making of ‘The Terminator’: A Retrospective
HD
IMDb: 6.5
18 min

Një vrasës robot nga e ardhmja post-apokaliptike udhëton prapa në kohë për të eliminuar një kameriere, biri i së cilës do të rritet dhe do të çojë njerëzimin në një…

Country:
Genre: Dokumentar
HD The Hungover Games 2014 3.6
The Hungover Games
The Hungover Games

The Hungover Games

Komedi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 3.6
The Hungover Games
HD
IMDb: 3.6
85 min

Pasi festuan martesën e Doug, në një hotel te një cilësie te mrekullueshme në Laughlin, NV, djemtë e Hungover, Bradley Ed dhe Zach zgjohen dhe tmerrohen kur e shohin që…

Country:
Genre: Komedi
HD The English Teacher 2013 5.8
The English Teacher
The English Teacher

The English Teacher

Dramë Komedi Romancë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
The English Teacher
HD
IMDb: 5.8
93 min

Në jetën e një mësueseje të gjuhës angleze ndërhyn një ish-student i saji, kur ky kthehet në qytetin e saj të vogël pasi dështon si skenarist në New York.

Country:
HD Commando – A One Man Army 2013 6.1
Commando – A One Man Army
Commando – A One Man Army

Commando – A One Man Army

Aksion  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Commando – A One Man Army
HD
IMDb: 6.1
124 min

Karan Dogra, një komando indian, rrëzohet në Kinë për shkak të një aksidenti ajror. Por qeveria Indiane e etiketon atë si terrorist.

Country:
Genre: Aksion
HD The Shining 1980 8.4
The Shining
The Shining

The Shining

Horror Thriller  1980 Shiko tani
Vlersimi: 8.4
The Shining
HD
IMDb: 8.4
146 min

Një familje shkon në një hotel të izoluar në dimër ku një prezencë e keqe shpirti ndikon në dhunë mbi babain, ndërkohë djali i tij sheh parashikime të tmerrshme për…

Country: ,
Genre: Horror, Thriller
Apocalypto
HD
IMDb: 7.8
139 min

Mbretëria Maja këmbngulin krerët kyç, për ti zën robë disa fise tjera për ta ndertuar një tempull të ri por nje njeri bën një sakrific të çmuar për ta liruar…

Country: , ,
Braveheart
HD
IMDb: 8.3
178 min

Deri në cilën pikë mund të shkojë një burrë me dëshirën e tij për hakmarrje? Protagonisti i kësaj historie prekse, Uilliam Uollas, lufton deri në vdekje për të ndjekur qëllimet…

Country:
The Marine 2
HD
IMDb: 5.0
95 min

Në një udhëtim të cilën, rreshteri i marinsave Xho Linud (DiBiase) dhe gruaja e tij Robin marrin pjesë në një festë VIP kur katastrofa qëllon. Disa terroristë të pamëshirshëm shfaqen…

Country:
The Patriot
HD
IMDb: 7.2
165 min

Ajo është në 1776 ne kolonin e Karolinës se Jugut. Benjamin Martin, një hero i luftes francezo-indiane i cili është i shqetësuar nga e kaluara e tij, tani nuk dëshiron…

Country: ,
HD Machine Gun Preacher 2011 6.8
Machine Gun Preacher
Machine Gun Preacher

Machine Gun Preacher

Aksion Krim Thriller  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Machine Gun Preacher
HD
IMDb: 6.8
129 min

Historia e Sam Childers, i cili nga nje drogaxhi i rendomte kthehet ne nje besimtar te devotshem, dhe pas kesaj gjithcka fillon ti ece mire. Me pas niset ne nje…

Country:
Genre: Aksion, Krim, Thriller
HD Olympus Has Fallen 2013 6.5
Olympus Has Fallen
Olympus Has Fallen

Olympus Has Fallen

Aksion Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Olympus Has Fallen
HD
IMDb: 6.5
119 min

Nje grup i vogel ekstremistesh, te armatosur deri ne dhemb. Te stervitur rreptesisht, vendosin nje prite ne mes te dites ne shtepine e bardhe dhe duke kaluar ndertesen marrin peng…

Country:
Genre: Aksion, Thriller
HD Badges of Fury 2013 4.6
Badges of Fury
Badges of Fury

Badges of Fury

Aksion Komedi Krim  2013 Shiko tani
Vlersimi: 4.6
Badges of Fury
HD
IMDb: 4.6
98 min

Kur një valë e vrasjeve shpërthen frikshëm nëpër Hong Kong, dy policë telasheqi caktohen ta hetojnë këtë rast.

Country:
Genre: Aksion, Komedi, Krim
HD American Hustle 2013 7.2
American Hustle
American Hustle

American Hustle

Dramë Krim  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
American Hustle
HD
IMDb: 7.2
138 min

Nje mashtrues, Irving Rosenfeld se bashku me partneren e tij joshese Sydney Prosser , detyrohen te punojne me nje agjent te cmendur te FbI-se Richie DiMaso i cili i fut…

Country:
Genre: Dramë, Krim
HD Last Passenger 2013 5.7
Last Passenger
Last Passenger

Last Passenger

Aksion Mister Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Last Passenger
HD
IMDb: 5.7
97 min

Një grup i vogël udhëtarësh të përditshëm në një tren të Londrës janë në betejë me një shofer psikopat i cili ka nje plan të errët për secilin nga pasagjerët…

Country:
Pearl Harbor
HD
IMDb: 6.2
183 min

Pearl Harbor ndjek historinë e dy miqve më të mirë, Rafe dhe Danny, dhe dashuria e tyre e jetes se si ata të shkojnë jashtë për t’u bashkuar me luftën.

Country:
HD Sword of the Assassin 2012 6.3
Sword of the Assassin
Sword of the Assassin

Sword of the Assassin

Aksion Aventurë Dramë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Sword of the Assassin
HD
IMDb: 6.3
100 min

Nguyen Vu është i mbijetuari i vetëm i familjes së tij të cilit ju ekzekutuan nga Perandoresha e Vietnamit. Ai do të bëjë çmos të gjej autoret e krimit dhe…

Country:
HD Goliyon Ki Raasleela Ram-Leela 2013 6.4
Goliyon Ki Raasleela Ram-Leela
Goliyon Ki Raasleela Ram-Leela

Goliyon Ki Raasleela Ram-Leela

Dramë Romancë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Goliyon Ki Raasleela Ram-Leela
HD
IMDb: 6.4
150 min

Rajadët dhe Sanerët janë armiqësi mes veti qysh prej kohësh por rastësisht një Rajad dashurohet në një vajzë Sanere dhe…

Country:
Genre: Dramë, Romancë