Filma
HD Blue Is the Warmest Color 2013 7.7
Blue Is the Warmest Color
Blue Is the Warmest Color

Blue Is the Warmest Color

Dramë Romancë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Blue Is the Warmest Color
HD
IMDb: 7.7
180 min

Jeta e Adele-s ndryshon, kur ajo takon Emm-en, një grua e re me flokë ngjyrë blu, e cila do të lejojë atë për të zbuluar dëshirën, për të mbrojtur veten…

Country: , ,
Genre: Dramë, Romancë
Predator
HD
IMDb: 7.8
107 min

Një skuader komandosh në një mision në xhunglën e Amerikës Qëndrore e gjen veten të ndjekur nga një luftëtar jashtëtokësor.

Country: ,
HD Cold Comes the Night 2013 5.7
Cold Comes the Night
Cold Comes the Night

Cold Comes the Night

Dramë Krim Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Cold Comes the Night
HD
IMDb: 5.7
90 min

Një pronare moteli dhe vajza e saj janë marrë peng nga një kriminel…

Country:
Genre: Dramë, Krim, Thriller
HD Beverly Hills Ninja 1997 5.5
Beverly Hills Ninja
Beverly Hills Ninja

Beverly Hills Ninja

Aksion Komedi  1997 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Beverly Hills Ninja
HD
IMDb: 5.5
88 min

Djali i bardhë jetim gjendet nga një fis ninxha, si një foshnje në thesar të braktisur dhe u rrit prej tyre. Haru kurrë nuk u përputh me kulturën e tyre dhe…

Country:
Genre: Aksion, Komedi
HD Krrish 3 2013 5.2
Krrish 3
Krrish 3

Krrish 3

Aksion Sci-fi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Krrish 3
HD
IMDb: 5.2
152 min

Krrish dhe babai i tij duhet, shpëtuar botën dhe familjen e tyre nga një njeri , i quajtur Kaal i cili me ekipin e tij si kafshë do të sundonin…

Country:
Genre: Aksion, Sci-fi
HD Cloudy with a Chance of Meatballs 2009 6.9
Cloudy with a Chance of Meatballs
Cloudy with a Chance of Meatballs

Cloudy with a Chance of Meatballs

Animuar Familjar Komedi  2009 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Cloudy with a Chance of Meatballs
HD
IMDb: 6.9
90 min

Country:
HD Battle of the Damned 2013 4.5
Battle of the Damned
Battle of the Damned

Battle of the Damned

Aksion Aventurë Sci-fi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 4.5
Battle of the Damned
HD
IMDb: 4.5
88 min

Pas një shpërthimi viral vdekjeprurës, ushtari i ushtrisë private, Maks Getling, drejton një grusht të mbijetuarish dhe një bandë rrobotësh fundërrima kundër një ushtrie të infektuarish.

Country: ,
HD Gori Tere Pyaar Mein 2013 5.0
Gori Tere Pyaar Mein
Gori Tere Pyaar Mein

Gori Tere Pyaar Mein

Komedi Romancë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
Gori Tere Pyaar Mein
HD
IMDb: 5.0
150 min

Një djalosh i cili studioi në Amerikë pasi të kthehet ai nuk kujdeset për familjen e ti , as për biznesin e jetë se ti, por Kareena Kapoor vijën në ndihmë.

Country:
Genre: Komedi, Romancë
Enough Said
HD
IMDb: 7.0
93 min

Një grua e divorcuar e cila vendos për të ndjekur ish-burrin e saj dhe te interesohet për të…. takohet me dikë qe ishte ish miku i burrit….

Country:
HD Police Story 2013 2013 6.1
Police Story 2013
Police Story 2013

Police Story 2013

Aksion Dramë Krim Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Police Story 2013
HD
IMDb: 6.1
110 min

Një njeri i cili kerkon hakmarrje pasi ka qenë një kohë të gjatë në burg, merr si peng një oficer të policisë, vajzen e tij, dhe një grup tjerë pengjesh…

Country: ,
TRON: Legacy
HD
IMDb: 6.8
125 min

Djali i krijuesit të një bote virtuale shkon të takojë babanë e tij dhe përfundon brënda botës që i ati kishte krijuar.

Country:
HD Jamesy Boy 2014 6.3
Jamesy Boy
Jamesy Boy

Jamesy Boy

Dramë Krim Romancë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Jamesy Boy
HD
IMDb: 6.3
109 min

Një fëmijë i cili, kaloi jeten në burg po sa të lirohet ai deshiron që të kaloi jetën e qetë , po gjithçka shkon ndryshe , kur ai bashkohet me…

Country:
Genre: Dramë, Krim, Romancë
HD Sexy Evil Genius 2013 5.7
Sexy Evil Genius
Sexy Evil Genius

Sexy Evil Genius

Dramë Komedi Mister  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Sexy Evil Genius
HD
IMDb: 5.7
91 min

Një grupi djemsh u kerkohet të takohen në të njëjtin bar në qendër të Los Anxhelos nga nje vajzë të cilën e kanë patur të dashur secili prej tyre.

Country:
Genre: Dramë, Komedi, Mister
HD Siberian Education 2013 6.4
Siberian Education
Siberian Education

Siberian Education

Dramë Krim  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Siberian Education
HD
IMDb: 6.4
110 min

Një dramë e bazuar në një biografi për një anëtar te rritur të një komuniteti Urka në republikën e vogël të Transnistria.

Country:
Genre: Dramë, Krim
HD The Truth About Emanuel 2013 6.0
The Truth About Emanuel
The Truth About Emanuel

The Truth About Emanuel

Dramë Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
The Truth About Emanuel
HD
IMDb: 6.0
95 min

Një vajzë e re me probleme fiksohet me fqinjën e saj misterioze, e cila ka një ngjashmëri të madhe me mamanë e saj të vdekur.

Country: ,
Genre: Dramë, Thriller
HD American Brawler 2013 4.0
American Brawler
American Brawler

American Brawler

Aksion Dramë Krim  2013 Shiko tani
Vlersimi: 4.0
American Brawler
HD
IMDb: 4.0
91 min

Nje instruktor i arteve marciale duhet te hyje ne boten e luftimeve te paligjshme per te shpetuar familjen e tij…

Country:
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD Modigliani 2004 7.4
Modigliani
Modigliani

Modigliani

Biografi Dramë  2004 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Modigliani
HD
IMDb: 7.4
128 min

Historia e rivalitetit të hidhur të Amedeo Modiglianit me Pablo Picasso dhe romancës së tij tragjike me Jeanne Hebuterne.

Genre: Biografi, Dramë
HD Le missionnaire A.K.A Hallelujah! 2009 6.6
Le missionnaire A.K.A Hallelujah!
Le missionnaire A.K.A Hallelujah!

Le missionnaire A.K.A Hallelujah!

Komedi  2009 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Le missionnaire A.K.A Hallelujah!
HD
IMDb: 6.6
91 min

Një i burgosur i liruar së fundmi shkon në një fshat të vogël për t’u qetësuar për pak kohë. Ai duhet të takojë priftin e fshatit. Fatkeqësisht prifti vdes dhe…

Country:
Genre: Komedi
HD Undercover Brother 2 2019 3.4
Undercover Brother 2
Undercover Brother 2

Undercover Brother 2

Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 3.4
Undercover Brother 2
HD
IMDb: 3.4
84 min

I vendosur për të dëshmuar se është më shumë sesa thjesht vëllai i agjentit të famshëm të organizatës “Vëllazëria”, Lioneli nis misionin për të shpëtuar botën nga e keqja që…

Country:
Genre: Komedi
Intersect
HD
IMDb: 4.1
159 min

Një grup i ri studentësh arrijnë të shpikin një makineri që lejon udhëtimin në kohë dhe më pas zbulojnë se po pushtohen nga forca të mistershme të universit të ardhura…

Country: