Filma
HD Le Chef 2012 6.6
Le Chef
Le Chef

Le Chef

Dramë Komedi  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Le Chef
HD
IMDb: 6.6
84 min

Një kuzhinier përballet me drejtorin e ri të grupit të tij të restorantit, i cili dëshiron që restoranti të humbas një yll nga vlerësimi i tij në mënyrë që të…

Country: ,
Genre: Dramë, Komedi
HD HIT: The First Case 2020 7.8
HIT: The First Case
HIT: The First Case

HIT: The First Case

Aksion Dramë Krim  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
HIT: The First Case
HD
IMDb: 7.8
125 min

Vikrami, një oficer policie i cili vuan nga një tragjedi e së shkuarës, duhet t’i lërë ndjenjat mënjanë dhe të përqendrohet tek çështja e zhdukjes së një vajze të re…

Country:
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD I Met a Girl 2020 6.0
I Met a Girl
I Met a Girl

I Met a Girl

Dramë Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
I Met a Girl
HD
IMDb: 6.0
108 min

Një muzikant ambicioz niset në një udhëtim epik, përtej qytetit për të gjetur vajzën e ëndrrave të tij, e cila mund të jetë pjesë e imagjinatës së tij.

Country:
Genre: Dramë, Romancë
Rob-B-Hood
HD
IMDb: 6.6
136 min

Thongsi dhe Oktopusi do të rrëmbejnë një fëmijë dhe do t’i duhet që të kujdesen 1 javë për atë derisa ta dorëzojnë atë. Por gjatë kësaj kohe ata krijojnë ndjenja…

Country:
The Marksman
Së shpejti
IMDb: N/A
N/A

Një fermer në kufirin e Arizonës bëhet mbrojtësi i një djaloshi të vogël meksikan i cili po ndiqet nga policia Amerikane pasi i vranë mamanë.

Country:
Genre: Aksion, Thriller
HD Ingenium 2018 6.2
Ingenium
Ingenium

Ingenium

Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Ingenium
HD
IMDb: 6.2
87 min

Ndërsa jeta e Felicitas është kthyer përmbys, ajo nuk e di nëse makthet e saj po dominojnë apo diçka tjetër më e madhe po përpiqet ta kontrolloj atë- dhe mënyra…

Country:
Genre: Thriller
HD Max Winslow and The House of Secrets 2019 4.7
Max Winslow and The House of Secrets
Max Winslow and The House of Secrets

Max Winslow and The House of Secrets

Familjar Sci-fi Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 4.7
Max Winslow and The House of Secrets
HD
IMDb: 4.7
98 min

Pesë adoleshencë garojnë për të fituar një rezidencë në pronësi të një miliarderi eksentrik. Nata merr një kthesë të errët kur ata mbeten bllokuar dhe detyrohen të përballen kundër një…

Country:
HD Above the Rim 1994 6.6
Above the Rim
Above the Rim

Above the Rim

Dramë Krim  1994 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Above the Rim
HD
IMDb: 6.6
96 min

Historia e një ylli premtues të basketbollit në shkollën e mesme dhe marrëdhëniet e tij me dy vëllezër, një tregtar i drogës dhe tjetri një ish-yll basketbolli që po kalon…

Country:
Genre: Dramë, Krim
Deep Impact
HD
IMDb: 6.2
120 min

Zbulimi i një komete gjigante bën që vendet e botës të bashkëpunojnë për shpëtimin e planetit. Jetët e njerëzve ndërthuren teksa të gjithë besojnë se po jetojnë momentet e fundit…

Country:
HD Untraceable 2008 6.2
Untraceable
Untraceable

Untraceable

Krim Mister Thriller  2008 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Untraceable
HD
IMDb: 6.2
101 min

Agjentes së FBI-së, Jennifer Marsh i është dhënë një detyrë të ndjekë dhe zbulojë një vrasës të pagjurmueshëm i cili publikon video të drejtpërdrejta të viktimave të tij në internet….

Country:
Genre: Krim, Mister, Thriller
Spree
HD
IMDb: 5.6
93 min

I etur për ndjekës, një shofer i “Spree” ka thurur një plan vdekjeprurës për t’u bërë i famshëm.

Country:
Genre: Komedi, Thriller
HD FLORIAN MARKU VS RYLAN CHARLTON! 2021
FLORIAN MARKU VS RYLAN CHARLTON!
FLORIAN MARKU VS RYLAN CHARLTON!

FLORIAN MARKU VS RYLAN CHARLTON!

Aksion  2021 Shiko tani
Vlersimi:
FLORIAN MARKU VS RYLAN CHARLTON!
HD
IMDb: N/A
22:30

NDESHJA MBAROI! FITORE PER FLORIAN MARKUN…

Genre: Aksion
Batman: Death in the Family 2020 N/A
Batman: Death in the Family
Batman: Death in the Family

Batman: Death in the Family

Së Shpejti  2020 Shiko tani
Vlersimi: N/A
Batman: Death in the Family
IMDb: N/A
N/A

Në këtë film të parë të animuar interaktiv DC, ju duhet të vendosni për drejtimin e fatit të Jason Todd.

Country:
Genre: Së Shpejti
Zana 2019 9.0
Zana
Zana

Zana

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 9.0
Zana
IMDb: 9.0
97 min

Filmi “Zana” është një dramë tronditëse dhe emocionuese që përcjelle një grua të re kosovare që përpiqet të bëhet nënë, përderisa ballafaqohet me tmerret nga kaluara e saj e errët…

Country: ,
Genre: Dramë
HD The Bay of Silence 2020 4.4
The Bay of Silence
The Bay of Silence

The Bay of Silence

Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.4
The Bay of Silence
HD
IMDb: 4.4
93 min

Uilli beson se gruaja e tij Rosalinda është e pafajshme në vdekjen e djalit të tyre, por në kërkim të së vërtetës ai zbulon të vërtetën e hidhur që lidhet…

Country:
Genre: Thriller
HD Operation Arctic 2014 6.0
Operation Arctic
Operation Arctic

Operation Arctic

Aventurë Familjar  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Operation Arctic
HD
IMDb: 6.0
87 min

Tre vëllezër mbesin aksidentalisht në mes të një stuhie dimërore në një ishull. Askush nuk e di se ku janë. Është një luftë e fortë për mbijetesë për ata.

Country: