HD Above the Rim (1994) 1994 6.6
Above the Rim (1994)
Above the Rim (1994)

Above the Rim (1994)

Dramë Krim  1994 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Above the Rim (1994)
HD
IMDb: 6.6
96 min

Historia e një ylli premtues të basketbollit në shkollën e mesme dhe marrëdhëniet e tij me dy vëllezër, një tregtar i drogës dhe tjetri një ish-yll basketbolli që po kalon…

Country:
Genre: Dramë, Krim
HD Deep Impact (1998) 1998 6.2
Deep Impact (1998)
Deep Impact (1998)

Deep Impact (1998)

Aksion Dramë Romancë  1998 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Deep Impact (1998)
HD
IMDb: 6.2
120 min

Zbulimi i një komete gjigante bën që vendet e botës të bashkëpunojnë për shpëtimin e planetit. Jetët e njerëzve ndërthuren teksa të gjithë besojnë se po jetojnë momentet e fundit…

Country:
HD Untraceable (2008) 2008 6.2
Untraceable (2008)
Untraceable (2008)

Untraceable (2008)

Krim Mister Thriller  2008 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Untraceable (2008)
HD
IMDb: 6.2
101 min

Agjentes së FBI-së, Jennifer Marsh i është dhënë një detyrë të ndjekë dhe zbulojë një vrasës të pagjurmueshëm i cili publikon video të drejtpërdrejta të viktimave të tij në internet….

Country:
HD Spree (2020) 2020 5.6
Spree (2020)
Spree (2020)

Spree (2020)

Komedi Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Spree (2020)
HD
IMDb: 5.6
93 min

I etur për ndjekës, një shofer i “Spree” ka thurur një plan vdekjeprurës për t’u bërë i famshëm.

Country:
HD FLORIAN MARKU VS RYLAN CHARLTON! 2021
FLORIAN MARKU VS RYLAN CHARLTON!
FLORIAN MARKU VS RYLAN CHARLTON!

FLORIAN MARKU VS RYLAN CHARLTON!

Aksion  2021 Shiko tani
Vlersimi:
FLORIAN MARKU VS RYLAN CHARLTON!
HD
IMDb: N/A
22:30

NDESHJA MBAROI! FITORE PER FLORIAN MARKUN…

Genre: Aksion
Batman: Death in the Family (2020) 2020 N/A
Batman: Death in the Family (2020)
Batman: Death in the Family (2020)

Batman: Death in the Family (2020)

Së Shpejti  2020 Shiko tani
Vlersimi: N/A
Batman: Death in the Family (2020)
IMDb: N/A
N/A

Në këtë film të parë të animuar interaktiv DC, ju duhet të vendosni për drejtimin e fatit të Jason Todd.

Country:
Zana (2019) 2019 9.0
Zana (2019)
Zana (2019)

Zana (2019)

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 9.0
Zana (2019)
IMDb: 9.0
97 min

Filmi “Zana” është një dramë tronditëse dhe emocionuese që përcjelle një grua të re kosovare që përpiqet të bëhet nënë, përderisa ballafaqohet me tmerret nga kaluara e saj e errët…

Country: ,
Genre: Dramë
HD The Bay of Silence (2020) 2020 4.4
The Bay of Silence (2020)
The Bay of Silence (2020)

The Bay of Silence (2020)

Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.4
The Bay of Silence (2020)
HD
IMDb: 4.4
93 min

Uilli beson se gruaja e tij Rosalinda është e pafajshme në vdekjen e djalit të tyre, por në kërkim të së vërtetës ai zbulon të vërtetën e hidhur që lidhet…

Country:
Genre: Thriller
HD Operation Arctic (2014) 2014 6.0
Operation Arctic (2014)
Operation Arctic (2014)

Operation Arctic (2014)

Aventurë Familjar  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Operation Arctic (2014)
HD
IMDb: 6.0
87 min

Tre vëllezër mbesin aksidentalisht në mes të një stuhie dimërore në një ishull. Askush nuk e di se ku janë. Është një luftë e fortë për mbijetesë për ata.

Country: