Filma
HD Ingenium (2018) 2018 6.2
Ingenium (2018)
Ingenium (2018)

Ingenium (2018)

Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Ingenium (2018)
HD
IMDb: 6.2
87 min

Ndërsa jeta e Felicitas është kthyer përmbys, ajo nuk e di nëse makthet e saj po dominojnë apo diçka tjetër më e madhe po përpiqet ta kontrolloj atë- dhe mënyra…

Country:
Genre: Thriller
HD Max Winslow and The House of Secrets (2019) 2019 4.7
Max Winslow and The House of Secrets (2019)
Max Winslow and The House of Secrets (2019)

Max Winslow and The House of Secrets (2019)

Familjar Sci-fi Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 4.7
Max Winslow and The House of Secrets (2019)
HD
IMDb: 4.7
98 min

Pesë adoleshencë garojnë për të fituar një rezidencë në pronësi të një miliarderi eksentrik. Nata merr një kthesë të errët kur ata mbeten bllokuar dhe detyrohen të përballen kundër një…

Country:
HD Above the Rim (1994) 1994 6.6
Above the Rim (1994)
Above the Rim (1994)

Above the Rim (1994)

Dramë Krim  1994 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Above the Rim (1994)
HD
IMDb: 6.6
96 min

Historia e një ylli premtues të basketbollit në shkollën e mesme dhe marrëdhëniet e tij me dy vëllezër, një tregtar i drogës dhe tjetri një ish-yll basketbolli që po kalon…

Country:
Genre: Dramë, Krim
HD Deep Impact (1998) 1998 6.2
Deep Impact (1998)
Deep Impact (1998)

Deep Impact (1998)

Aksion Dramë Romancë  1998 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Deep Impact (1998)
HD
IMDb: 6.2
120 min

Zbulimi i një komete gjigante bën që vendet e botës të bashkëpunojnë për shpëtimin e planetit. Jetët e njerëzve ndërthuren teksa të gjithë besojnë se po jetojnë momentet e fundit…

Country:
HD Untraceable (2008) 2008 6.2
Untraceable (2008)
Untraceable (2008)

Untraceable (2008)

Krim Mister Thriller  2008 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Untraceable (2008)
HD
IMDb: 6.2
101 min

Agjentes së FBI-së, Jennifer Marsh i është dhënë një detyrë të ndjekë dhe zbulojë një vrasës të pagjurmueshëm i cili publikon video të drejtpërdrejta të viktimave të tij në internet….

Country:
HD Spree (2020) 2020 5.6
Spree (2020)
Spree (2020)

Spree (2020)

Komedi Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Spree (2020)
HD
IMDb: 5.6
93 min

I etur për ndjekës, një shofer i “Spree” ka thurur një plan vdekjeprurës për t’u bërë i famshëm.

Country:
Batman: Death in the Family (2020) 2020 N/A
Batman: Death in the Family (2020)
Batman: Death in the Family (2020)

Batman: Death in the Family (2020)

Së Shpejti  2020 Shiko tani
Vlersimi: N/A
Batman: Death in the Family (2020)
IMDb: N/A
N/A

Në këtë film të parë të animuar interaktiv DC, ju duhet të vendosni për drejtimin e fatit të Jason Todd.

Country:
Zana (2019) 2019 9.0
Zana (2019)
Zana (2019)

Zana (2019)

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 9.0
Zana (2019)
IMDb: 9.0
97 min

Filmi “Zana” është një dramë tronditëse dhe emocionuese që përcjelle një grua të re kosovare që përpiqet të bëhet nënë, përderisa ballafaqohet me tmerret nga kaluara e saj e errët…

Country: ,
Genre: Dramë
HD The Bay of Silence (2020) 2020 4.4
The Bay of Silence (2020)
The Bay of Silence (2020)

The Bay of Silence (2020)

Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.4
The Bay of Silence (2020)
HD
IMDb: 4.4
93 min

Uilli beson se gruaja e tij Rosalinda është e pafajshme në vdekjen e djalit të tyre, por në kërkim të së vërtetës ai zbulon të vërtetën e hidhur që lidhet…

Country:
Genre: Thriller
HD Operation Arctic (2014) 2014 6.0
Operation Arctic (2014)
Operation Arctic (2014)

Operation Arctic (2014)

Aventurë Familjar  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Operation Arctic (2014)
HD
IMDb: 6.0
87 min

Tre vëllezër mbesin aksidentalisht në mes të një stuhie dimërore në një ishull. Askush nuk e di se ku janë. Është një luftë e fortë për mbijetesë për ata.

Country: