Filma
HD Olympus Has Fallen (2013) 2013 6.5
Olympus Has Fallen (2013)
Olympus Has Fallen (2013)

Olympus Has Fallen (2013)

Aksion Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Olympus Has Fallen (2013)
HD
IMDb: 6.5
119 min

Nje grup i vogel ekstremistesh, te armatosur deri ne dhemb. Te stervitur rreptesisht, vendosin nje prite ne mes te dites ne shtepine e bardhe dhe duke kaluar ndertesen marrin peng…

Country:
Genre: Aksion, Thriller
HD Badges of Fury (2013) 2013 4.6
Badges of Fury (2013)
Badges of Fury (2013)

Badges of Fury (2013)

Aksion Komedi Krim  2013 Shiko tani
Vlersimi: 4.6
Badges of Fury (2013)
HD
IMDb: 4.6
98 min

Kur një valë e vrasjeve shpërthen frikshëm nëpër Hong Kong, dy policë telasheqi caktohen ta hetojnë këtë rast.

Country:
Genre: Aksion, Komedi, Krim
HD American Hustle (2013) 2013 7.2
American Hustle (2013)
American Hustle (2013)

American Hustle (2013)

Dramë Krim  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
American Hustle (2013)
HD
IMDb: 7.2
138 min

Nje mashtrues, Irving Rosenfeld se bashku me partneren e tij joshese Sydney Prosser , detyrohen te punojne me nje agjent te cmendur te FbI-se Richie DiMaso i cili i fut…

Country:
Genre: Dramë, Krim
HD Last Passenger (2013) 2013 5.7
Last Passenger (2013)
Last Passenger (2013)

Last Passenger (2013)

Aksion Mister Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Last Passenger (2013)
HD
IMDb: 5.7
97 min

Një grup i vogël udhëtarësh të përditshëm në një tren të Londrës janë në betejë me një shofer psikopat i cili ka nje plan të errët për secilin nga pasagjerët…

Country:
Pearl Harbor (2001)
HD
IMDb: 6.2
183 min

Pearl Harbor ndjek historinë e dy miqve më të mirë, Rafe dhe Danny, dhe dashuria e tyre e jetes se si ata të shkojnë jashtë për t’u bashkuar me luftën.

Country:
HD Sword of the Assassin (2012) 2012 6.3
Sword of the Assassin (2012)
Sword of the Assassin (2012)

Sword of the Assassin (2012)

Aksion Aventurë Dramë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Sword of the Assassin (2012)
HD
IMDb: 6.3
100 min

Nguyen Vu është i mbijetuari i vetëm i familjes së tij të cilit ju ekzekutuan nga Perandoresha e Vietnamit. Ai do të bëjë çmos të gjej autoret e krimit dhe…

Country:
HD Goliyon Ki Raasleela Ram-Leela (2013) 2013 6.4
Goliyon Ki Raasleela Ram-Leela (2013)
Goliyon Ki Raasleela Ram-Leela (2013)

Goliyon Ki Raasleela Ram-Leela (2013)

Dramë Romancë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Goliyon Ki Raasleela Ram-Leela (2013)
HD
IMDb: 6.4
150 min

Rajadët dhe Sanerët janë armiqësi mes veti qysh prej kohësh por rastësisht një Rajad dashurohet në një vajzë Sanere dhe…

Country:
Genre: Dramë, Romancë
HD Blue Is the Warmest Color (2013) 2013 7.7
Blue Is the Warmest Color (2013)
Blue Is the Warmest Color (2013)

Blue Is the Warmest Color (2013)

Dramë Romancë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Blue Is the Warmest Color (2013)
HD
IMDb: 7.7
180 min

Jeta e Adele-s ndryshon, kur ajo takon Emm-en, një grua e re me flokë ngjyrë blu, e cila do të lejojë atë për të zbuluar dëshirën, për të mbrojtur veten…

Country: , ,
Genre: Dramë, Romancë
Predator (1987)
HD
IMDb: 7.8
107 min

Një skuader komandosh në një mision në xhunglën e Amerikës Qëndrore e gjen veten të ndjekur nga një luftëtar jashtëtokësor.

Country: ,
HD Cold Comes the Night (2013) 2013 5.7
Cold Comes the Night (2013)
Cold Comes the Night (2013)

Cold Comes the Night (2013)

Dramë Krim Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Cold Comes the Night (2013)
HD
IMDb: 5.7
90 min

Një pronare moteli dhe vajza e saj janë marrë peng nga një kriminel…

Country:
Genre: Dramë, Krim, Thriller
HD Beverly Hills Ninja (1997) 1997 5.5
Beverly Hills Ninja (1997)
Beverly Hills Ninja (1997)

Beverly Hills Ninja (1997)

Aksion Komedi  1997 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Beverly Hills Ninja (1997)
HD
IMDb: 5.5
88 min

Djali i bardhë jetim gjendet nga një fis ninxha, si një foshnje në thesar të braktisur dhe u rrit prej tyre. Haru kurrë nuk u përputh me kulturën e tyre…

Country:
Genre: Aksion, Komedi
HD Krrish 3 (2013) 2013 5.2
Krrish 3 (2013)
Krrish 3 (2013)

Krrish 3 (2013)

Aksion Sci-fi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Krrish 3 (2013)
HD
IMDb: 5.2
152 min

Krrish dhe babai i tij duhet, shpëtuar botën dhe familjen e tyre nga një njeri , i quajtur Kaal i cili me ekipin e tij si kafshë do të sundonin…

Country:
Genre: Aksion, Sci-fi
HD Cloudy with a Chance of Meatballs (2009) 2009 6.9
Cloudy with a Chance of Meatballs (2009)
Cloudy with a Chance of Meatballs (2009)

Cloudy with a Chance of Meatballs (2009)

Animuar Familjar Komedi  2009 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Cloudy with a Chance of Meatballs (2009)
HD
IMDb: 6.9
90 min

Country:
HD Battle of the Damned (2013) 2013 4.5
Battle of the Damned (2013)
Battle of the Damned (2013)

Battle of the Damned (2013)

Aksion Aventurë Sci-fi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 4.5
Battle of the Damned (2013)
HD
IMDb: 4.5
88 min

Pas një shpërthimi viral vdekjeprurës, ushtari i ushtrisë private, Maks Getling, drejton një grusht të mbijetuarish dhe një bandë rrobotësh fundërrima kundër një ushtrie të infektuarish.

Country: ,
HD Gori Tere Pyaar Mein (2013) 2013 5.0
Gori Tere Pyaar Mein (2013)
Gori Tere Pyaar Mein (2013)

Gori Tere Pyaar Mein (2013)

Komedi Romancë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
Gori Tere Pyaar Mein (2013)
HD
IMDb: 5.0
150 min

Një djalosh i cili studioi në Amerikë pasi të kthehet ai nuk kujdeset për familjen e ti , as për biznesin e jetë se ti, por Kareena Kapoor vijën në…

Country:
Genre: Komedi, Romancë
HD Enough Said (2013) 2013 7.0
Enough Said (2013)
Enough Said (2013)

Enough Said (2013)

Dramë Komedi Romancë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Enough Said (2013)
HD
IMDb: 7.0
93 min

Një grua e divorcuar e cila vendos për të ndjekur ish-burrin e saj dhe te interesohet për të…. takohet me dikë qe ishte ish miku i burrit….

Country:
HD Police Story  (2013) 2013 6.1
Police Story (2013)
Police Story  (2013)

Police Story (2013)

Aksion Dramë Krim Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Police Story (2013)
HD
IMDb: 6.1
110 min

Një njeri i cili kerkon hakmarrje pasi ka qenë një kohë të gjatë në burg, merr si peng një oficer të policisë, vajzen e tij, dhe një grup tjerë pengjesh…

Country: ,
HD TRON: Legacy (2010) 2010 6.8
TRON: Legacy (2010)
TRON: Legacy (2010)

TRON: Legacy (2010)

Aksion Aventurë Sci-fi  2010 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
TRON: Legacy (2010)
HD
IMDb: 6.8
125 min

Djali i krijuesit të një bote virtuale shkon të takojë babanë e tij dhe përfundon brënda botës që i ati kishte krijuar.

Country:
HD Jamesy Boy (2014) 2014 6.3
Jamesy Boy (2014)
Jamesy Boy (2014)

Jamesy Boy (2014)

Dramë Krim Romancë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Jamesy Boy (2014)
HD
IMDb: 6.3
109 min

Një fëmijë i cili, kaloi jeten në burg po sa të lirohet ai deshiron që të kaloi jetën e qetë , po gjithçka shkon ndryshe , kur ai bashkohet me…

Country:
Genre: Dramë, Krim, Romancë
HD Sexy Evil Genius (2013) 2013 5.7
Sexy Evil Genius (2013)
Sexy Evil Genius (2013)

Sexy Evil Genius (2013)

Dramë Komedi Mister  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Sexy Evil Genius (2013)
HD
IMDb: 5.7
91 min

Një grupi djemsh u kerkohet të takohen në të njëjtin bar në qendër të Los Anxhelos nga nje vajzë të cilën e kanë patur të dashur secili prej tyre.

Country:
Genre: Dramë, Komedi, Mister