"DVD"
DVD Just Mercy (2019) 2019 7.6
Just Mercy (2019)
Just Mercy (2019)

Just Mercy (2019)

Dramë Krim  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Just Mercy (2019)
DVD
IMDb: 7.6
137 min

Shumë vite pas ngjarjeve të romanit të famshëm “Si të vrasësh një zog përqeshës”, një tjetër avokat i ri lufton për lirinë e një burri të pafajshëm dhe nuk dihet…

Country:
Genre: Dramë, Krim
DVD Aşk Tutulması (2008) 2008 5.6
Aşk Tutulması (2008)
Aşk Tutulması (2008)

Aşk Tutulması (2008)

Komedi Romancë Turk  2008 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Aşk Tutulması (2008)
DVD
IMDb: 5.6
N/A

Dashuria e një tifozi të Fenerbahçes i ciligjithçka e lidh me parashikimin dhe ndjesinëqë ka për gjërat.

Country:
DVD Touchless (2013) 2013 3.9
Touchless (2013)
Touchless (2013)

Touchless (2013)

Dramë Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 3.9
Touchless (2013)
DVD
IMDb: 3.9
72 min

KUJDES: FILMI PËRMBAN SKENA EROTIKE! KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! Jolana është një objekt i dëshirës së njerkut të saj. Ajo nuk është në gjendje të përballojë, veçanërisht me nënën…

DVD Bad Kids Go To Hell (2012) 2012 4.5
Bad Kids Go To Hell (2012)
Bad Kids Go To Hell (2012)

Bad Kids Go To Hell (2012)

Komedi Mister Thriller  2012 Shiko tani
Vlersimi: 4.5
Bad Kids Go To Hell (2012)
DVD
IMDb: 4.5
91 min

Në një pasdite të shtune me stuhi, gjashtë studentëve u ndodhin gjëra të tmerrshme teksa po shërbejnë për dënimet që kanë marrë. Mos vallë janë fantazmat e shkollës pas tyre?

Country: