"HDRIP"
HDRIP Deliver Us from Evil (2020) 2020 6.7
Deliver Us from Evil (2020)
Deliver Us from Evil (2020)

Deliver Us from Evil (2020)

Aksion Krim Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Deliver Us from Evil (2020)
HDRIP
IMDb: 6.7
108 min

Një vrasës shkon në Tajlandë për të gjetur një fëmijë e cila është rrëmbyer, atje ai përndiqet nga një burrë, i cili kërkon të hakmerret për vëllanë e vrarë.

Country:
Tolo Tolo (2020)
HDRIP
IMDb: 5.9
90 min

Një biznesmen Italian Keko Zalone, e gjen veten në Afrikë pasi biznesi i tij falemintoi.  Ai bën një udhëtimin të gjatë dhe përballet me kushtet e vështira të emigrantëve…

Country:
HDRIP Tiki Taka (2020) 2020 8.4
Tiki Taka (2020)
Tiki Taka (2020)

Tiki Taka (2020)

Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 8.4
Tiki Taka (2020)
HDRIP
IMDb: 8.4
144 min

Keleçi, një shtetas Afrikan shkon në Indi me një top futbolli të mbushur me lëndë narkotike për t’ia dorëzuar trafikantit të drogës PK. Gjatë rrugës ai njihet me një mashtrues…

Country:
Genre: Komedi
HDRIP Ip Man 4: The Finale (2019) 2019 7.1
Ip Man 4: The Finale (2019)
Ip Man 4: The Finale (2019)

Ip Man 4: The Finale (2019)

Aksion Dramë Histori  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Ip Man 4: The Finale (2019)
HDRIP
IMDb: 7.1
107 min

Mjeshtri i Kung Fu-se Ip Man udheton ne Amerike per te gjetur nje shkolle per te birin dhe zbulon qe nxenesi i tij Bruce Lee ka merzitur nje komunitet kinezesh…

Country: ,
HDRIP Polis Evo (2015) 2015 7.1
Polis Evo (2015)
Polis Evo (2015)

Polis Evo (2015)

Aksion  2015 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Polis Evo (2015)
HDRIP
IMDb: 7.1
120 min

Një polic aksioni dhe një polic rural duhet të mësojnë të punojnë së bashku për të kapur bosin më të madh të drogës në Malajzi.

Country:
Genre: Aksion
HDRIP The Age of Blood (2017) 2017 5.9
The Age of Blood (2017)
The Age of Blood (2017)

The Age of Blood (2017)

Aksion Dramë Histori  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
The Age of Blood (2017)
HDRIP
IMDb: 5.9
102 min

Kim Ho, njeriu i më i mirë i shpatave në Joseon dhe roja i mbretit, një ditë urdhërohet në burg për të ruajtur të burgosurit. Në mesnatë, ndërkohë që ai…

Country: