"1973"
Robin Hood (1973)
FULL HD
IMDb: 7.6
83 min

Historia e Robin Hudit legjendar është portretizuar me karaktere si kafshë humanoide…

Country:
HD My Name Is Nobody (1973) 1973 7.5
My Name Is Nobody (1973)
My Name Is Nobody (1973)

My Name Is Nobody (1973)

Komedi Western  1973 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
My Name Is Nobody (1973)
HD
IMDb: 7.5
116 min

Një qitës i ri dhe i shkujdesur (Hill) adhuron dhe konkurron me një qitës të vjetër (Fonda) i cili do vetëm të dalë në pension.

Genre: Komedi, Western
HD The Exorcist (1973) 1973 8.0
The Exorcist (1973)
The Exorcist (1973)

The Exorcist (1973)

Horror  1973 Shiko tani
Vlersimi: 8.0
The Exorcist (1973)
HD
IMDb: 8.0
122 min

Kur një vajzë adoleshente është pushtuar nga një entitet misterioz, nëna e saj duhet të kërkoj ndihmën nga dy priftërinë për t’ia shpëtuar vajzën.

Country:
Genre: Horror
HD Enter the Dragon (1973) 1973 7.7
Enter the Dragon (1973)
Enter the Dragon (1973)

Enter the Dragon (1973)

Aksion  1973 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Enter the Dragon (1973)
HD
IMDb: 7.7
102 min

Një artist ushtarak pajtohet për të spiunuar për padronin e ti, duke përdorur atë merr ftesë për një turne.

Country: ,
Genre: Aksion