"1975"
HD One Flew Over the Cuckoo’s Nest 1975 8.7
One Flew Over the Cuckoo’s Nest
One Flew Over the Cuckoo’s Nest

One Flew Over the Cuckoo’s Nest

Dramë  1975 Shiko tani
Vlersimi: 8.7
One Flew Over the Cuckoo’s Nest
HD
IMDb: 8.7
133 min

Pasi një kriminel shtrohet në institucionin mendor, ai planifikon trazira kundër spitalit dhe stafit të tij.

Country:
Genre: Dramë
Jaws
HD
IMDb: 8.0
124 min

Kur një peshkaqen vrasës shkakton kaos në një komunitet plazhi, mbetet në dorë të një sherifi lokal, një biologu detar dhe një detari të vjetër të mposhtin bishën.

Country:
Barry Lyndon
HD
IMDb: 8.1
185 min

Një mashtrues irlandez fiton zemrën e një të veje të pasur dhe merr pozitën aristokratike të burrit të saj të vdekur në Anglinë e shekullit të 18-të.

Country: ,