"1977"
HD Shamikuqja 1977 8.7
Shamikuqja
Shamikuqja

Shamikuqja

Dramë Romancë Turk  1977 Shiko tani
Vlersimi: 8.7
Shamikuqja
HD
IMDb: 8.7
90 min

Iliazi është një shofer kamjoni nga Stambolli që vjen në një fshat të largët për të punuar. Rastësisht takohet me Asian, vajzën e çuditshme me një shamikuqe mbi kokë, ata…

Country:
Genre: Dramë, Romancë, Turk
HD Crime Busters 1977 7.2
Crime Busters
Crime Busters

Crime Busters

Aksion Komedi  1977 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Crime Busters
HD
IMDb: 7.2
98 min

Një plan për vjedhje merr një tjetër drejtim drejt rekrutimit në forcat e policisë për dy miqtë e rinj. Gabimisht hynë në stacionin e policisë në vend të dyqanit që…

Country: ,
Genre: Aksion, Komedi
Star Wars
HD
IMDb: 8.6
121 min

Luk Skajuolkër bashkon forcat me një kalorës Xhedai, një pilot kryelartë, një “Wookie” dhe dy robotë për të shpëtuar universin dhe princeshën Leia.

Country: