"1978"
Watership Down (1978)
HD
IMDb: 7.6
91 min

Një tufë lepujsh luftojnë nën shumë kërcënime në udhëtimin e tyre të guximshëm për të gjetur një shtëpi të re në këtë përshtatje të romanit klasik nga Richard Adams.

HD Grease (1978) 1978 7.2
Grease (1978)
Grease (1978)

Grease (1978)

Komedi Romancë  1978 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Grease (1978)
HD
IMDb: 7.2
110 min

Vajza e mirë Sendi dhe Dani u dashuruan gjatë verës. Papritur zbulojnë se janë në të njëjtën shkollë të mesme, a do të jenë në gjendje të rindërtojnë romancën e…

Country:
HD Game of Death (1978) 1978 6.1
Game of Death (1978)
Game of Death (1978)

Game of Death (1978)

Aksion Dramë Krim Thriller  1978 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Game of Death (1978)
HD
IMDb: 6.1
100 min

Një yll i arteve marciale duhet të falsifikojë vdekjen e tij për të gjetur njerëzit që po përpiqen ta vrasin.

Country: ,
HD Drunken Master (1978) 1978 7.5
Drunken Master (1978)
Drunken Master (1978)

Drunken Master (1978)

Aksion Komedi  1978 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Drunken Master (1978)
HD
IMDb: 7.5
111 min

Një djalë i padisiplinuar duhet të mësojë Kung Fu-në e Grushtave të Dehur për të ndaluar një vrasës.

Country:
Genre: Aksion, Komedi
HD Odds and Evens (1978) 1978 7.3
Odds and Evens (1978)
Odds and Evens (1978)

Odds and Evens (1978)

Komedi Krim  1978 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Odds and Evens (1978)
HD
IMDb: 7.3
109 min

Një toger marine merr vëllain e tij, një ish-kumarxhi, për ta ndihmuar të mbyllë një kazino të jashtëligjshme në një jaht pranë Majemit, pronari i së cilës manipulon lojërat në…

Country: ,
Genre: Komedi, Krim
HD Up in Smoke (1978) 1978 7.0
Up in Smoke (1978)
Up in Smoke (1978)

Up in Smoke (1978)

Komedi  1978 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Up in Smoke (1978)
HD
IMDb: 7.0
86 min

Aventura e dy të droguarve nga Meksiko në Los Anxhelos, të ndjekur nga fati dhe paaftësia e detektiv Sadenko. Një film plot skena gazmore. Mos e humbisni!

Country:
Genre: Komedi