"1983"
HD Scarface (1983) 1983 8.3
Scarface (1983)
Scarface (1983)

Scarface (1983)

Dramë Krim  1983 Shiko tani
Vlersimi: 8.3
Scarface (1983)
HD
IMDb: 8.3
170 min

Në vitet 1980 në Miami një emigrant mga Kuba merr përsipër një kartel të drogës duke rënë pre e lakmisë.

Country:
Genre: Dramë, Krim
Go for It
HD
IMDb: 7.2
107 min

Dy burra takohen me njëri-tjetrin në rrethana të çuditshme dhe në fillim i ngatërrojnë për hajdutë, e më pas agjentë të shërbimeve sekrete.

Country: ,
Fantasy Mission Force (1983)
HD
IMDb: 4.7
90 min

Japonia po përpiqet të marrë përsipër botën dhe gjeneralët e forcave aleate në përpjekje për të ndaluar japonezët janë zënë rob. Një forcë e vetmuar luftëtarësh është vënë së bashku…

Country: ,
Project A (1983)
HD
IMDb: 7.4
105 min

Filmi bën fjalë për një luftë kundër piratëve në Hong-Kong. Një dramë kostumesh kineze me shumë aksion dhe muzikë.

Country:
HD Return of the Jedi (1983) 1983 8.3
Return of the Jedi (1983)
Return of the Jedi (1983)

Return of the Jedi (1983)

Aksion Aventurë Sci-fi  1983 Shiko tani
Vlersimi: 8.3
Return of the Jedi (1983)
HD
IMDb: 8.3
131 min

Pasi shpëton Han Solon nga pallati i Jabba the Hutt, rebelët përpiqen të shkatërrojnë Yllin e Dytë të Vdekjes, teksa Luke mundohet të kthejë Vaderin nga Forcat e errëta.

Country: