"1984"
HD Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) 1984 7.6
Indiana Jones and the Temple of Doom (1984)
Indiana Jones and the Temple of Doom (1984)

Indiana Jones and the Temple of Doom (1984)

Aksion Aventurë  1984 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Indiana Jones and the Temple of Doom (1984)
HD
IMDb: 7.6
118 min

Arkeologu i famshëm, Indiana Jones shkon në Indi për të gjetur një gurë të çmuar…

Country:
HD Double Trouble (1984) 1984 7.2
Double Trouble (1984)
Double Trouble (1984)

Double Trouble (1984)

Aksion Komedi  1984 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Double Trouble (1984)
HD
IMDb: 7.2
99 min

Një muzikant xhazi dhe një stantmen janë sozi identike të dy kushërinjve milionerë. Ata pranojnë t’i zëvendësojnë për një javë në këmbim të një shume të majme.

Country:
Genre: Aksion, Komedi
HD Once Upon a Time in America (1984) 1984 8.4
Once Upon a Time in America (1984)
Once Upon a Time in America (1984)

Once Upon a Time in America (1984)

Dramë Krim  1984 Shiko tani
Vlersimi: 8.4
Once Upon a Time in America (1984)
HD
IMDb: 8.4
229 min

Në një kohë të ndaluar një gangster çifut kthehet në Manhatanin lindor pas 30 vitesh ku duhet të përballet me fantazmat dhe pendimet e së shkuarës.

Country: ,
Genre: Dramë, Krim