"1986"
HD Platoon (1986) 1986 8.1
Platoon (1986)
Platoon (1986)

Platoon (1986)

Aksion Dramë Luftë  1986 Shiko tani
Vlersimi: 8.1
Platoon (1986)
HD
IMDb: 8.1
120 min

Si një rekrut i ri dhe naiv në Vietnam, Kris Tajlor përballet me një krizë morale kur përballet me tmerret e luftës dhe dualitetin e njeriut.

Genre: Aksion, Dramë, Luftë
HD The Mission (1986) 1986 7.4
The Mission (1986)
The Mission (1986)

The Mission (1986)

Aventurë Dramë Histori  1986 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
The Mission (1986)
HD
IMDb: 7.4
125 min

Jezuitët Spanjollë të shekullit 18-të përpiqen të mbrojnë një fis indian të Amerikës së Jugut që rrezikon të bie nën sundimin e Portugalisë pro-skllavërisë.

Country: ,
HD Top Gun (1986) 1986 6.9
Top Gun (1986)
Top Gun (1986)

Top Gun (1986)

Aksion Dramë  1986 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Top Gun (1986)
HD
IMDb: 6.9
110 min

Ndërsa studentët në shkollën elitare të armëve luftarake të Marinës Amerikane garojnë për të qenë më të mirët në klasë, një pilot i ri i guximshëm mëson disa gjëra jashtë…

Country:
Genre: Aksion, Dramë
HD Armour of God (1986) 1986 7.1
Armour of God (1986)
Armour of God (1986)

Armour of God (1986)

Aksion Aventurë Komedi  1986 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Armour of God (1986)
HD
IMDb: 7.1
88 min

Xheki Çan dhe ndihmësi i tij i paaftë nisen në një kërkim pëmes Europës që të gjejnë një thesar misterioz i cili ndodhet nën zotërimin e një organizate të errët…

Aliens (1986)
HD
IMDb: 8.3
137 min

Country: ,
HD Cobra (1986) 1986 5.8
Cobra (1986)
Cobra (1986)

Cobra (1986)

Aksion Krim Thriller  1986 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Cobra (1986)
HD
IMDb: 5.8
87 min

Një polic i ashpër me krimin duhet të mbrojë të vetmen dëshmitare të një vrasje të një kulti me qëllime të mëdha…

Country: ,
Genre: Aksion, Krim, Thriller
HD No Retreat, No Surrender (1986) 1986 5.7
No Retreat, No Surrender (1986)
No Retreat, No Surrender (1986)

No Retreat, No Surrender (1986)

Aksion  1986 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
No Retreat, No Surrender (1986)
HD
IMDb: 5.7
85 min

Xhejsoni një fans i Bruce Lee, është rrahur disa herë dhe trajnuar nga fantazma e Lee. Xhejsoni atëherë duhet të përdor aftësitë e fituara rishtas për të ruajtur Seattle nga…

Country: ,
Genre: Aksion