"1988"
HD Who Framed Roger Rabbit (1988) 1988 7.7
Who Framed Roger Rabbit (1988)
Who Framed Roger Rabbit (1988)

Who Framed Roger Rabbit (1988)

Animuar Familjar Komedi  1988 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Who Framed Roger Rabbit (1988)
HD
IMDb: 7.7
104 min

Një detektiv që i urren kukullat është shpresa e vetme e një lepuri karikaturë për të provuar pafajësinë e tij pasi akuzohet për vrasje.

Country:
HD Red Heat (1988) 1988 6.1
Red Heat (1988)
Red Heat (1988)

Red Heat (1988)

Aksion Krim  1988 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Red Heat (1988)
HD
IMDb: 6.1
104 min

Një polic i ashpër rus detyrohet të bashkëpunojë me një detektiv të policisë së Çikagos për të kapur një trafikant droge Gjeorgjian, i cili vrau partnerin e tij dhe u…

Country:
Genre: Aksion, Krim
HD Rain Man (1998) 1988 8.0
Rain Man (1998)
Rain Man (1998)

Rain Man (1998)

Dramë  1988 Shiko tani
Vlersimi: 8.0
Rain Man (1998)
HD
IMDb: 8.0
133 min

Pasi doli i pakënaqur nga testamenti i të atit Çarli vendos të zbulojë se kush ka qenë përfituesi i trashgimisë në mënyrë që të përfitojë gjysmën e tij. Por ajo…

Country:
Genre: Dramë
Rambo III (1998)
HD
IMDb: 5.8
102 min

Koloneli Sem Trautman udhëton për në Tajlandë me shpresën për të bindur veteranin Xhon Rambo ta shoqërojë në një mision në Afganistan. Kur Rambo refuzon, Trautman vendos të shkojë i…

Country:
HD Die Hard (1988) 1988 8.2
Die Hard (1988)
Die Hard (1988)

Die Hard (1988)

Aksion Thriller  1988 Shiko tani
Vlersimi: 8.2
Die Hard (1988)
HD
IMDb: 8.2
132 min

Oficeri Xhon Meklein, përpiqet për të shpëtuar gruan dhe disa të tjerë që janë marrë peng nga terroristi gjerman Hans Gruber gjatë një feste Krishtlindjesh në Los Anxhelos.

Country:
HD My Neighbor Totoro (1988) 1988 8.2
My Neighbor Totoro (1988)
My Neighbor Totoro (1988)

My Neighbor Totoro (1988)

Animuar Familjar Fantazi  1988 Shiko tani
Vlersimi: 8.2
My Neighbor Totoro (1988)
HD
IMDb: 8.2
86 min

Kur nëna e dy vajzave sëmuret, familja zhvendoset në një shtëpi të re për të qenë më afër sajë. Aty fillojn aventurat e dy vajzave me shpirtrat e pyjeve të…

Country:
HD Police Story 2 (1988) 1988 7.1
Police Story 2 (1988)
Police Story 2 (1988)

Police Story 2 (1988)

Aksion Krim Thriller  1988 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Police Story 2 (1988)
HD
IMDb: 7.1
101 min

Super polici i Hong Kongut duhet të ndalojë një grup shantazhistësh bombardues, në të njëjtën kohë që të këqijtë e Historisë Policeske të parë kërkojnë hakmarrje.

Country:
HD Twins (1988) 1988 6.1
Twins (1988)
Twins (1988)

Twins (1988)

Komedi  1988 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Twins (1988)
HD
IMDb: 6.1
107 min

Si rezultati i një eksperimenti të jashtëzakonshme të mbarësimit artificial, Xhulius dhe Vinsent janë dy burra 35 vjeç, binjakë të cilët kanë jetuar gjithmonë pa dijeninë e ekzistencës së njëri-tjetrit….

Country:
Genre: Komedi
HD Scrooged (1998) 1988 7.0
Scrooged (1998)
Scrooged (1998)

Scrooged (1998)

Dramë Fantazi Komedi  1988 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Scrooged (1998)
HD
IMDb: 7.0
101 min

Historia klasike e Krishtlindjeve nga Dikens. Ditën e Krishtlindjeve Frenk do të vizitohet nga tre fantazma të cilat do e bëjnë të ndërrojë mendim për mbrëmjen e Krishtlindjeve.

Country: