"1991"
HD Cape Fear (1991) 1991 7.3
Cape Fear (1991)
Cape Fear (1991)

Cape Fear (1991)

Krim Thriller  1991 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Cape Fear (1991)
HD
IMDb: 7.3
128 min

Një përdhunues i dënuar, lirohet nga burgu pas vuajtjes së një dënimi katërmbëdhjetë vjeçar, dhe fillon të ndjekë familjen e avokatit që e mbrojti atë fillimisht.

Country:
Genre: Krim, Thriller
HD Hot Shots! (1991) 1991 6.8
Hot Shots! (1991)
Hot Shots! (1991)

Hot Shots! (1991)

Aksion Komedi Luftë  1991 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Hot Shots! (1991)
HD
IMDb: 6.8
84 min

Parodi e filmit Top Gun. Një pilot i talentuar por i pa qëndrueshëm duhet të mundë fantazmat e vdekjes së babait të tij dhe të shpëtojë një mision ushtarak të…

Country:
Genre: Aksion, Komedi, Luftë
HD Terminator 2: Judgment Day (1991) 1991 8.5
Terminator 2: Judgment Day (1991)
Terminator 2: Judgment Day (1991)

Terminator 2: Judgment Day (1991)

Aksion Sci-fi Thriller  1991 Shiko tani
Vlersimi: 8.5
Terminator 2: Judgment Day (1991)
HD
IMDb: 8.5
137 min

Cyborg i cili dikur u përpoq për të vrarë Sarah Connor është i vdekur, dhe një tjetër T-101 tani duhet të mbrojë djalin e saj adoleshent, Xhon Konorin, nga një…

Country:
HD Johnny Stecchino (1991) 1991 7.2
Johnny Stecchino (1991)
Johnny Stecchino (1991)

Johnny Stecchino (1991)

Komedi  1991 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Johnny Stecchino (1991)
HD
IMDb: 7.2
102 min

Një idiot me zemër të pastër që pëlqen të vjedhë banane, ngatërrohet si mafioz spiun që fshihet nga bandat.

Country:
Genre: Komedi
HD The Silence of the Lambs (1991) 1991 8.6
The Silence of the Lambs (1991)
The Silence of the Lambs (1991)

The Silence of the Lambs (1991)

Dramë Horror Krim Thriller  1991 Shiko tani
Vlersimi: 8.6
The Silence of the Lambs (1991)
HD
IMDb: 8.6
118 min

“Heshtja e Qingjave”: Një punonjëse e re në FBI duhet të kërkojë ndihmën e një vrasësi manipulues kanibal për të kapur një vrasës të çmendur që i heq lëkuren viktimave…

Country:
HD Thelma & Louise (1991) 1991 7.5
Thelma & Louise (1991)
Thelma & Louise (1991)

Thelma & Louise (1991)

Aventurë Dramë Krim Thriller  1991 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Thelma & Louise (1991)
HD
IMDb: 7.5
130 min

Shtëpiakja e bindur, Telma, bashkë me shoqen e saj Luizën, një kameriere e pavarur e rebele, nisen në një udhëtim të shkurtër për peshkim. Por, udhëtimi i tyre shndërrohet në…

Country: , ,
Sex and Zen (1991)
HD
IMDb: 5.6
99 min

Një studiues i mësimeve budiste është i bindur që njeriu duhet të jetoj që të plotësoj dëshirat e tij fizike dhe niset në udhëtim me qëllim që të josh gratë…

Country:
HD All I Want for Christmas (1991) 1991 6.0
All I Want for Christmas (1991)
All I Want for Christmas (1991)

All I Want for Christmas (1991)

Dramë Familjar Komedi  1991 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
All I Want for Christmas (1991)
HD
IMDb: 6.0
92 min

Vëlla e motër përpiqen të bashkojnë për Krishtlindje prindërit e ndarë.

Country:
HD Double Impact (1991) 1991 5.6
Double Impact (1991)
Double Impact (1991)

Double Impact (1991)

Aksion Dramë Krim Thriller  1991 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Double Impact (1991)
HD
IMDb: 5.6
110 min

Binjakët identikë Aleks dhe Çad ndahen që të vegjël kur prindërit e tyre vriten në mënyrë brutale. Pas 25 vitesh ato ribashkohen për tu hakmarrë…

Country:
HD Oscar (1991) 1991 6.5
Oscar (1991)
Oscar (1991)

Oscar (1991)

Komedi  1991 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Oscar (1991)
HD
IMDb: 6.5
109 min

Një gangster përpiqet të mbajë premtimin që i bën të atit në shtratin e vdekjes: se do të heqë dorë nga jeta e krimit dhe të ndjekë rrugën e drejtë.

Country:
Genre: Komedi
HD Dutch (1991) 1991 6.5
Dutch (1991)
Dutch (1991)

Dutch (1991)

Komedi  1991 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Dutch (1991)
HD
IMDb: 6.5
107 min

Për të njohur të birin e të dashurës së tij, një djalë i mirë i klasës punëtore del vullnetar për ta marrë atë nga një shkollë përgatitore, vetëm për të…

Country:
Genre: Komedi
HD The Last Boy Scout (1991) 1991 7.0
The Last Boy Scout (1991)
The Last Boy Scout (1991)

The Last Boy Scout (1991)

Aksion Thriller  1991 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
The Last Boy Scout (1991)
HD
IMDb: 7.0
105 min

Një detektiv cinik i papunë bashkohet me një ish-mbrojtës të papunë për të zbardhur një çështje vrasjeje që përfshin një ekip futbolli dhe një politikan.

Country:
Genre: Aksion, Thriller
HD Operation Condor (1991) 1991 7.3
Operation Condor (1991)
Operation Condor (1991)

Operation Condor (1991)

Aksion Aventurë Krim Thriller  1991 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Operation Condor (1991)
HD
IMDb: 7.3
80 min

Xheki është një agjent sekret të cilin e punësojnë për të gjetur arin e fshehur në shkretëtirën e Saharasë.Mirëpo,shumë shpejt do të kuptojë që nuk ështe i vetmi në kërkim…

Country:
HD Boyz n the Hood (1991) 1991 7.7
Boyz n the Hood (1991)
Boyz n the Hood (1991)

Boyz n the Hood (1991)

Dramë  1991 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Boyz n the Hood (1991)
HD
IMDb: 7.7
112 min

Filmi tregon jetën e tre djemve të rinj që jetonin në getot e Krenshout në Los Anxhelos, duke treguar çështjet e rracës, marrdhëniet, dhunën dhe idetë e së ardhmes.

Country:
Genre: Dramë
HD Point Break (1991) 1991 7.3
Point Break (1991)
Point Break (1991)

Point Break (1991)

Aksion Krim Thriller  1991 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Point Break (1991)
HD
IMDb: 7.3
122 min

Një agjent i fshehtë FBI-je (Keanu Reeves) mundohet të kapë një grup hajdutësh banke të cilët mund të jenë sërfistë.

Country: ,
Genre: Aksion, Krim, Thriller