"1994"
HD Dumb and Dumber (1994) 1994 7.3
Dumb and Dumber (1994)
Dumb and Dumber (1994)

Dumb and Dumber (1994)

Komedi  1994 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Dumb and Dumber (1994)
HD
IMDb: 7.3
107 min

Dy shokë budallenj ndër-marrin një udhëtim të gjatë aventurier pasi fiksohen më një femër të bukur…

Country:
Genre: Komedi
HD The Little Rascals (1994) 1994 6.3
The Little Rascals (1994)
The Little Rascals (1994)

The Little Rascals (1994)

Familjar Komedi Romancë  1994 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
The Little Rascals (1994)
HD
IMDb: 6.3
82 min

Disa djem të vegjël batakçinj kanë krijuar grupin e tyre “Djemtë që urrejnë vajzat”. Ata do të përpiqen t’i prishin punë mikut të tyre që dashurohet me Darlën. Klubin e…

Country:
HD The Lion King (1994) 1994 8.5
The Lion King (1994)
The Lion King (1994)

The Lion King (1994)

Animuar Dublime Familjar  1994 Shiko tani
Vlersimi: 8.5
The Lion King (1994)
HD
IMDb: 8.5
88 min

Princi Simba dhe babai i tij mbreti, janë nën shënjestrën e xhaxhit të keq i cili ka për qëllim të marrë fronin në dorën e tij…

Country:
Maverick (1994)
HD
IMDb: 7.0
127 min

Bret Maverik, në nevojë për para për një garë pokeri, përballet me incidente dhe sfida të ndryshme komike, përfshirë edhe një hajdute magjepsëse.

Country:
HD Exotica (1994) 1994 7.0
Exotica (1994)
Exotica (1994)

Exotica (1994)

Dramë Mister  1994 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Exotica (1994)
HD
IMDb: 7.0
103 min

Një njeri i rrënuar nga kujtimet, fillon të frekuentojë klubin Ekzotika duke u përpjekur të gjejë ngushëllim. Por edhe atje, gjen të fshehur të shkuarën e tij.

Country:
Genre: Dramë, Mister
HD Speed (1994) 1994 7.2
Speed (1994)
Speed (1994)

Speed (1994)

Aksion Aventurë Krim  1994 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Speed (1994)
HD
IMDb: 7.2
116 min

Polici Jack Traven i SWAT, duhet që ndalojë një bombë brenda një autobusi të qytetit duke e mbajtur shpejtinë a autobusit afërsisht 80/km në orë, për të mos ngadalësuar më…

Country:
HD Three Colors: Red (1994) 1994 8.1
Three Colors: Red (1994)
Three Colors: Red (1994)

Three Colors: Red (1994)

Dramë Mister Romancë  1994 Shiko tani
Vlersimi: 8.1
Three Colors: Red (1994)
HD
IMDb: 8.1
99 min

Një modele zbulon se fqinji i saj është i fiksuar pas përgjimit të njerëzve.

HD Three Colors: White (1994) 1994 7.6
Three Colors: White (1994)
Three Colors: White (1994)

Three Colors: White (1994)

Dramë Komedi Mister  1994 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Three Colors: White (1994)
HD
IMDb: 7.6
92 min

Pas divorcit të gruas së tij, një imigrant polak fillon komplotin për ta patur edhe ish gruan, ndërkohë që ka përkrahë dikë tjetër…

Genre: Dramë, Komedi, Mister
HD The Cowboy Way (1994) 1994 6.0
The Cowboy Way (1994)
The Cowboy Way (1994)

The Cowboy Way (1994)

Aksion Komedi Western  1994 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
The Cowboy Way (1994)
HD
IMDb: 6.0
102 min

Dy kauboj nga Nju Meksiko bëjnë një udhëtim në Nju Jork për të ndihmuar mikun e tyre të bashkohet me vajzën e tij. Në qytetin e madh, ata ndeshen me…

Country:
The Mask (1994)
HD
IMDb: 6.9
101 min

Stanley Ipkis nënpunës në bank, është shndërruar në një super-hero, maniak kur vesh një maskë misterioze.

Country:
HD Baby’s Day Out (1994) 1994 6.1
Baby’s Day Out (1994)
Baby’s Day Out (1994)

Baby’s Day Out (1994)

Aventurë Komedi Krim  1994 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Baby’s Day Out (1994)
HD
IMDb: 6.1
99 min

Vogëlushi Bink ka çdo gjë qe i ofron jeta jeton në një rezidence të madhe dhe del në faqe të parë të gazetave. Aventura e tij fillon pasi rrëmbehet nga…

Country:
HD The Santa Clause (1994) 1994 6.5
The Santa Clause (1994)
The Santa Clause (1994)

The Santa Clause (1994)

Dramë Familjar Fantazi Komedi  1994 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
The Santa Clause (1994)
HD
IMDb: 6.5
97 min

Kur Skot Kalvin vret pa dashje Babagjyshin Natën e Krishtlindjes, rekrutohet si me magji të bëhet Babagjyshi i ri. A do t’ia dalë mbanë në këtë detyrë të re?

Country: ,
HD A Pure Formality (1994) 1994 7.7
A Pure Formality (1994)
A Pure Formality (1994)

A Pure Formality (1994)

Dramë Krim Mister Thriller  1994 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
A Pure Formality (1994)
HD
IMDb: 7.7
108 min

Onoff është një shkrimtar i njohur i cili nuk ka publikuar ndonjë libër të ri për mjaft kohë dhe është bërë një i vetmuar. Kur ai kapet nga policia në…

Country: ,
Street Fighter (1994)
HD
IMDb: 4.0
102 min

Koloneli Gaili (Van Damme) dhe heronj të ndryshëm të arteve marciale, luftojnë kundër tiranisë së diktatorit Bajson dhe ushtrisë së tij.

Country: ,
Timecop (1994)
HD
IMDb: 5.9
99 min

Maks Wokër, një agjent i agjencisë së sigurimit që mbikëqyr udhëtimin në kohë, duhet të mbrohet nga një politikan i korruptuar që kërkon të jetë sundues i së ardhmes duke…

Country: , ,
HD The Legend of Drunken Master (1994) 1994 7.6
The Legend of Drunken Master (1994)
The Legend of Drunken Master (1994)

The Legend of Drunken Master (1994)

Aksion Komedi  1994 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
The Legend of Drunken Master (1994)
HD
IMDb: 7.6
102 min

Fei Hang, një djalosh që praktikon artet marciale, gjendet në vështirësi kur kutia me xhinseng e të atit, ngatërrohet në tren. Ky shkëmbim do të nxjerrë në dritë një të…

Country:
Genre: Aksion, Komedi
HD The Shawshank Redemption (1994) 1994 9.3
The Shawshank Redemption (1994)
The Shawshank Redemption (1994)

The Shawshank Redemption (1994)

Dramë Krim  1994 Shiko tani
Vlersimi: 9.3
The Shawshank Redemption (1994)
HD
IMDb: 9.3
142 min

Andi Dufrein është një bankier i cili dënohet me burg të përjetshëm për vrasjen e gruas së tij dhe dashnorit të saj. Në burg ai njihet me Red-in, një tjetër…

Country:
Genre: Dramë, Krim
HD Legends of the Fall (1994) 1994 7.6
Legends of the Fall (1994)
Legends of the Fall (1994)

Legends of the Fall (1994)

Dramë Luftë Romancë  1994 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Legends of the Fall (1994)
HD
IMDb: 7.6
133 min

Në vitet 1900, tri vëllezër dhe babai i tyre jetojnë në një vend të largët në Montana. Ata preken nga tradhtia, historia, dashuria, natyra dhe lufta…

Country:
HD True Lies (1994) 1994 7.2
True Lies (1994)
True Lies (1994)

True Lies (1994)

Aksion Thriller  1994 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
True Lies (1994)
HD
IMDb: 7.2
141 min

Një agjenti sekret, i kthehet jeta përmbys kur zbulon se gruaja e tij mund të ketë marrëdhënie me një shitës makinash të përdorura.

Country:
Genre: Aksion, Thriller
HD The Voyeur (1994) 1994 5.6
The Voyeur (1994)
The Voyeur (1994)

The Voyeur (1994)

Dramë Romancë  1994 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
The Voyeur (1994)
HD
IMDb: 5.6
98 min

FILMI KESHILLOHET PËR SHIKUES TË MOSHËS MBI 18 VJEÇ! PËRMBAN SKENA EROTIKE TË FORTA! Një profesor universiteti dyshon se gruaja e tij po e tradhton me babanë e tij.

Country:
Genre: Dramë, Romancë