"1998"
HD Pocahontas II: Journey to a New World (1998) 1998 4.9
Pocahontas II: Journey to a New World (1998)
Pocahontas II: Journey to a New World (1998)

Pocahontas II: Journey to a New World (1998)

Animuar Aventurë Dramë Dublime  1998 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
Pocahontas II: Journey to a New World (1998)
HD
IMDb: 4.9
72 min

Pocahontas niset për një udhëtim në Angli me Meekon, Flit dhe Persin. Pasi dëgjon për vdekjen e Xhon Smith, ajo përpiqet të parandalojë luftën dhe kaosin që i kanoset botës.

Country:
HD Legionnaire (1998) 1998 5.5
Legionnaire (1998)
Legionnaire (1998)

Legionnaire (1998)

Aksion Aventurë Dramë  1998 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Legionnaire (1998)
HD
IMDb: 5.5
99 min

Alain-i është një boksier në 1925-ën në Marsejë, Francë. Kur ai nuk humb me qëllim një ndeshje te trukuar, atij i duhet të largohet pasi rrezikon jetën. Ai bashkohet me…

Country:
HD Rounders (1998) 1998 7.3
Rounders (1998)
Rounders (1998)

Rounders (1998)

Dramë Krim  1998 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Rounders (1998)
HD
IMDb: 7.3
121 min

Një djalosh i ri rrezikon gjithçka që ka në një lojë pokeri që shumica e quajnë lojë fati, por për ata që e njohin mirë, fatin nuk të bëjë fare…

Country:
Genre: Dramë, Krim
Mulan (1998)
HD
IMDb: 7.6
88 min

Për të shpëtuar babanë e saj nga vdekja në ushtri, një vajzë e re shkon fshehurazi në vendin e tij dhe bëhet një nga heroinat më të mëdha të Kinës.

Country:
HD BASEketball (1998) 1998 6.5
BASEketball (1998)
BASEketball (1998)

BASEketball (1998)

Komedi  1998 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
BASEketball (1998)
HD
IMDb: 6.5
103 min

Dy shokë fëmijërie bëhen sportistë profesionistë të një sporti të quajtur Bejsketboll, një përzierje midis bejsbollit dhe basketbollit dhe duhet të shmangin edhe ndikimin e një biznesmeni që kërkon të…

Country:
Genre: Komedi
HD The Mask of Zorro (1998) 1998 6.7
The Mask of Zorro (1998)
The Mask of Zorro (1998)

The Mask of Zorro (1998)

Aksion Aventurë  1998 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
The Mask of Zorro (1998)
HD
IMDb: 6.7
136 min

Në kërkim të hakmarrjes për vdekjen e vëllait të tij, një hajdut i ri stërvitet nga Zorro i famshëm, i cili gjithashtu kërkon hakmarrjen e tij.

Country: , ,
Genre: Aksion, Aventurë
Ronin (1998)
HD
IMDb: 7.3
122 min

Një ish-agjent informativ i SHBA-ve vihet në ndjekje të një pakoje të mistershme që kërkohet nga Irlandezët dhe Rusët…

Country: , ,
Fallen (1998)
HD
IMDb: 7.0
124 min

Detektivi i vrasjeve John Hobbes dëshmon për ekzekutimin e vrasësit serik Edgar Reese. Shpejt pas ekzekutimit vrasjet fillojnë përsëri, dhe ato janë shumë të ngjashme me stilin e Reese.

Country:
HD Meet Joe Black (1998) 1998 7.2
Meet Joe Black (1998)
Meet Joe Black (1998)

Meet Joe Black (1998)

Dramë Fantazi Romancë  1998 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Meet Joe Black (1998)
HD
IMDb: 7.2
178 min

Vdekja, i cili merr formën e një djali të ri, i kërkon një drejtori të medies që të jetë udhërrëfyes për ta mësuar atë rreth jetës në Tokë. Dhe gjatë…

Country:
HD Torrente, the Dumb Arm of the Law (1998) 1998 6.9
Torrente, the Dumb Arm of the Law (1998)
Torrente, the Dumb Arm of the Law (1998)

Torrente, the Dumb Arm of the Law (1998)

Komedi Krim  1998 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Torrente, the Dumb Arm of the Law (1998)
HD
IMDb: 6.9
97 min

Një ish-polic bashkohet me ca djem të rinj idealistë e naivë. Së bashku, ata krijojnë një “skuadër” që duhet të kapë ca trafikantë droge, të cilët transportojnë heroinë nëpërmjet një…

Country:
Genre: Komedi, Krim
HD A Night at the Roxbury (1998) 1998 6.3
A Night at the Roxbury (1998)
A Night at the Roxbury (1998)

A Night at the Roxbury (1998)

Komedi Muzikë Romancë  1998 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
A Night at the Roxbury (1998)
HD
IMDb: 6.3
82 min

Dy vëllezër budallenj ëndërrojnë të kenë klubin e tyre të natës ose të paktën të futen në klubin më të hatashëm dhe më ekskluziv në qytet, te Roxburi.

Country:
HD The Man in the Iron Mask (1998) 1998 6.5
The Man in the Iron Mask (1998)
The Man in the Iron Mask (1998)

The Man in the Iron Mask (1998)

Aksion Aventurë Dramë Histori  1998 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
The Man in the Iron Mask (1998)
HD
IMDb: 6.5
132 min

Vëllai binjak i mbretit do të rikthehet pas shumë vitesh për të marrë fronin që i takon, me ndihmën e Musketjerëve Legjendar.

Country: ,
HD The Waterboy (1998) 1998 6.1
The Waterboy (1998)
The Waterboy (1998)

The Waterboy (1998)

Komedi  1998 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
The Waterboy (1998)
HD
IMDb: 6.1
90 min

Mbajtësi i ujit për një skuadër futbolli amerikane zbulon se ka një aftësi unike për ndalimin e kundërshtarit dhe bëhet pjesë e skuadrës…

Country:
Genre: Komedi
HD City of Angels (1998) 1998 6.7
City of Angels (1998)
City of Angels (1998)

City of Angels (1998)

Dramë Fantazi Romancë  1998 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
City of Angels (1998)
HD
IMDb: 6.7
114 min

Frymëzuar nga modernia klasike, Krahët e Dëshirës, Qyteti përfshin një engjëll (Cage) i cili shikohet nga një doktoreshë në dhomën e operimit… Mund të lindë diçka mes një engjëlli dhe…

Country: ,
HD The Lion King II: Simba’s Pride (1998) 1998 6.5
The Lion King II: Simba’s Pride (1998)
The Lion King II: Simba’s Pride (1998)

The Lion King II: Simba’s Pride (1998)

Animuar Aventurë Familjar  1998 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
The Lion King II: Simba’s Pride (1998)
HD
IMDb: 6.5
81 min

Vajza e Simbas është çelësi për një rezolutë të një grindjeje të ashpër ndërmjet krenarisë së Simbas dhe krenarisë të mallkuar të udhëhequr nga shoku i saj.

Country: ,
Lethal Weapon 4 (1998)
HD
IMDb: 6.6
127 min

Me moshën e vjetër që u rëndon në kurriz dhe problemet e tyre në jetën e përditshme, oficerët e policisë, Mërtof dhe Rigs, duhet të përballen me Triadat kineze që…

Country:
HD Saving Private Ryan (1998) 1998 8.6
Saving Private Ryan (1998)
Saving Private Ryan (1998)

Saving Private Ryan (1998)

Dramë Histori Luftë  1998 Shiko tani
Vlersimi: 8.6
Saving Private Ryan (1998)
HD
IMDb: 8.6
169 min

Pas një zbarkimi të dështuar në Normandi, një grup ushtarësh amerikanë duhet të shkojnë pas linjave të armikut për të shpëtuar një paratrup që ka humbur të tre vëllezërit e…

Country:
HD Mafia! (1998) 1998 5.6
Mafia! (1998)
Mafia! (1998)

Mafia! (1998)

Komedi Krim  1998 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Mafia! (1998)
HD
IMDb: 5.6
87 min

Pas atentatit që i bëhet kreut të Mafies, Vinçenco Kortinos, i biri, Entoni Kortino, merr në dorë drejtimin e biznesit të familjes. Por familjet që duan t’i vrasin të atin,…

Country:
Genre: Komedi, Krim
HD Armageddon (1998) 1998 6.7
Armageddon (1998)
Armageddon (1998)

Armageddon (1998)

Aksion Aventurë Sci-fi  1998 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Armageddon (1998)
HD
IMDb: 6.7
151 min

Pas zbulimit se nje asteroid shume i madh do te godase Token ne me pak se nje muaj, N.A.S.A rekruton nje skuader te pazakonte per te shpetuar planetin.

Country:
HD The Truman Show (1998) 1998 8.1
The Truman Show (1998)
The Truman Show (1998)

The Truman Show (1998)

Dramë Komedi  1998 Shiko tani
Vlersimi: 8.1
The Truman Show (1998)
HD
IMDb: 8.1
103 min

Country:
Genre: Dramë, Komedi