"1999"
HD The Green Mile 1999 8.6
The Green Mile
The Green Mile

The Green Mile

Dramë Fantazi Krim  1999 Shiko tani
Vlersimi: 8.6
The Green Mile
HD
IMDb: 8.6
189 min

Pasi akuzohet për vrasjen e dy fëmijëve të vegjël, gjigandi zemër butë Xhon Kofin ndodhet në qeli në pritje të ekzekutimin e tij, ai zotëron një fuqi misterioze për të…

Country:
Genre: Dramë, Fantazi, Krim
8MM
HD
IMDb: 6.5
123 min

Një vejushë e pasur kontakton detektivin privat Tomas Uellis dhe kërkon që ai të përcaktojë nëse filmi 8MM, që tregon vrasjen e një vajze, është i vërtetë.

Country: ,
Genre: Krim, Mister, Thriller
Romance
HD
IMDb: 5.3
84 min

Një grua ka shumë të dashur teksa përpiqet të fitojë vëmendjen e të dashurit të saj, një model egoist.

Country:
Genre: Dramë, Romancë
HD All About My Mother 1999 7.8
All About My Mother
All About My Mother

All About My Mother

Dramë Komedi  1999 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
All About My Mother
HD
IMDb: 7.8
101 min

Estebani dëshiron të bëhet një shkrimtar dhe kërkon të zbulojë identitetin e nënës së tij të dytë, që është një person i komplikuar dhe mbahet sekret nga nëna e tij…

Country: ,
Genre: Dramë, Komedi
HD The Boondock Saints 1999 7.8
The Boondock Saints
The Boondock Saints

The Boondock Saints

Aksion Krim Thriller  1999 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
The Boondock Saints
HD
IMDb: 7.8
108 min

Dy vëllezër binjakë vendosin të heqin çlirojnë Bostonin nga një njeri i keq teksa ndiqen nga një agjent i FBI-së.

Country: ,
Genre: Aksion, Krim, Thriller
HD Wild Wild West 1999 4.9
Wild Wild West
Wild Wild West

Wild Wild West

Dramë Histori Western  1999 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
Wild Wild West
HD
IMDb: 4.9
106 min

Dy agjentët sekretë më të mirë në Perëndimin e Egër duhet të ruajnë Presidentin Grant nga kthetrat e një shkencëtari Konfederate djallëzor në karrige me rrota që kërkon hakmarrjen për…

Country:
HD 10 Things I Hate About You 1999 7.3
10 Things I Hate About You
10 Things I Hate About You

10 Things I Hate About You

Dramë Komedi Romancë  1999 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
10 Things I Hate About You
HD
IMDb: 7.3
97 min

Një adoleshente e bukur dhe e kërkuar, nuk del dot në takime deri sa të dalë edhe motra e saj e madhe grindavece. Zgjidhjen mundohet ta gjejë Kameroni, i cili…

Country:
The 13th Warrior
HD
IMDb: 6.6
102 min

Një ambasador musliman, të larguar nga atdheu, fati e bashkon me vikingët, aq të ndryshëm nga ai. Shumë shpejt, ata gjejnë gjuhën e përbashkët, duke u bashkuar për të luftuar…

Country:
HD Magnolia 1999 8.0
Magnolia
Magnolia

Magnolia

Dramë  1999 Shiko tani
Vlersimi: 8.0
Magnolia
HD
IMDb: 8.0
188 min

Një mozaik epik i disa personave të ndërlidhur në kërkim të dashurisë, faljes dhe kuptimit të jetës në Luginën e San Fernandos.

Country:
Genre: Dramë
HD Blue Streak 1999 6.3
Blue Streak
Blue Streak

Blue Streak

Aksion Komedi Krim  1999 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Blue Streak
HD
IMDb: 6.3
93 min

Përpara se të arrestohej, një hajdut fsheh një diamant në një vend të sigurt. Pas lirimit nga burgu ai shkon ta kërkojë, po ai vend tashmë është kthyer në një…

Country: ,
Genre: Aksion, Komedi, Krim
Gen-X Cops
HD
IMDb: 5.9
114 min

Ky film ka producent Jackie Chan dhe me regji të Benny Chan. Filmi tregon për Policinë e Hong Kongut që duhet të gjejë eksplozivët të cilët i ka marrë në…

Country:
Notting Hill
HD
IMDb: 7.1
124 min

Jeta e Uilliam Thakerit ndryshon rrënjësisht kur një ditë, në librarinë e tij të vogël shfaqet aktorja amerikane më e famshme e momentit. Ky takim rastësor shndërrohet në një ndjenjë…

Country: ,
Ravenous
HD
IMDb: 7.0
101 min

Në një kamp të largët ushtarak në shekullin e 19-të, kapiteni Xhon Bojd dhe trupat e tij hyjnë në një mision shpëtimi i cili merr një kthesë të errët kur…

The Mummy
HD
IMDb: 7.0
124 min

Një amerikan që shërben në Legjionin e Jashtëm Francez, gjatë një gërmimi arkeologjik në qytetin antik të Hamunaptrës ngjall rastësisht një mumje që shkakton kërdi mbi të dhe ekuipazhin e…

Country:
HD The Thirteenth Floor 1999 7.1
The Thirteenth Floor
The Thirteenth Floor

The Thirteenth Floor

Mister Sci-fi Thriller  1999 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
The Thirteenth Floor
HD
IMDb: 7.1
100 min

Shkencëtari kompjuterik Hanon Fyler ka bërë një zbulim të rëndësishëm dhe do i tregojë kolegut, Dagllas Hallit, por duke e ditur se atë e ndjek dikush, i lë një letër…

Country: ,
Gorgeous
HD
IMDb: 6.1
121 min

Një vajzë romatike udhëton në Hong Kong në kërkim të dashurisë dhe takon një luftëtar profesionist me të cilin dashurohet.

Country: ,
The Hurricane 1999 7.6
The Hurricane
The Hurricane

The Hurricane

Dramë  1999 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
The Hurricane
IMDb: 7.6
146 min

Historia e vërtetë e Rubin ‘Uragani’ Carter, një boksier i burgosur padrejtësisht për një vrasje që nuk e ka kryer, dhe ndihma e jashtëzakonshme e njerëzve që e mbështetën për…

Country:
Genre: Dramë
Inferno
HD
IMDb: 5.2
95 min

Një familje dhe një bandë e trafikantëve të drogës komandojnë në një qytet në shkretëtirë. Por kur një ish-ushtar elite i cili ndihet fajtor për vdekjen e një miku dhe…

Country: ,
HD Cruel Intentions 1999 6.8
Cruel Intentions
Cruel Intentions

Cruel Intentions

Dramë Romancë  1999 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Cruel Intentions
HD
IMDb: 6.8
97 min

I KESHILLUESHEM PER SHIKUES MBI 16 VJEÇ! Një vëlla dhe një motër të pasur vënë një bast: kush do ta zhvirgjërojë i pari nga të dy vajzën e drejtorit të…

Country:
Genre: Dramë, Romancë
HD Deuce Bigalow: Male Gigolo 1999 5.7
Deuce Bigalow: Male Gigolo
Deuce Bigalow: Male Gigolo

Deuce Bigalow: Male Gigolo

Komedi  1999 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Deuce Bigalow: Male Gigolo
HD
IMDb: 5.7
88 min

Një pastrues akuariumesh qëndron në shtëpinë e një zhigoloje, vetëm për tu ngatërruar si një i tillë.

Country:
Genre: Komedi