"2000"
HD Sumo Bruno (2000) 2000 6.2
Sumo Bruno (2000)
Sumo Bruno (2000)

Sumo Bruno (2000)

Dramë  2000 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Sumo Bruno (2000)
HD
IMDb: 6.2
99 min

Kampionati botëror i mundjes Sumo do të zhvillohet për herë të parë jashtë Japonisë, në një qytet të Gjermanisë. Një sipërmarrës vendas i quajtur Kalle, bind Brunon, mikun e tij…

Country:
Genre: Dramë
Chicken Run (2000)
HD
IMDb: 7.0
84 min

Kur një gjel fluturon në një fermë pulash, pulat e shohin atë si një mundësi për t’i shpëtuar pronarëve të tyre të këqij.

Country: , , ,
Malena (2000)
HD
IMDb: 7.5
108 min

Një zonjushë e re provokon ndjenja seksuale tek një grup adoleshentësh…

Country: , ,
Gripsholm (2000)
HD
IMDb: 6.0
100 min

Kurti dhe Lidia planifikojnë të bëjnë një pushim relaksues në Suedi. Ajo që Lidia nuk e di është se për Kurtin, një publicist i njohur, udhëtimi është arratisje nga pushtimi…

HD The Legend of Rita (2000) 2000 6.9
The Legend of Rita (2000)
The Legend of Rita (2000)

The Legend of Rita (2000)

Dramë Histori Romancë  2000 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
The Legend of Rita (2000)
HD
IMDb: 6.9
103 min

Kjo është historia e vërtetë dhe tërheqëse e Rita Vogt, terroristja e Gjermano Perëndimore e viteve 1970 e cila arratiset në Lindje me ndihmën e Stasit. Ajo jeton me frikë…

Country:
Gladiator (2000)
HD
IMDb: 8.5
155 min

Një ish-gjeneral Romak fillon të hakmerret kundër perandorit të korruptuar i cili i vrau familjen e tij dhe e dërgoi atë drejt një skllavërie të mjerueshme.

Country: , , ,
HD The Road to El Dorado (2000) 2000 6.9
The Road to El Dorado (2000)
The Road to El Dorado (2000)

The Road to El Dorado (2000)

Animuar Aventurë Familjar  2000 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
The Road to El Dorado (2000)
HD
IMDb: 6.9
89 min

Dy Hajduteve u bie në dorë një hartë për në qytetin e magjishem të arit El Dorado! Ndiqini Aventurat e tyre në: Mistreci.to

Country:
HD Pay It Forward (2000) 2000 7.2
Pay It Forward (2000)
Pay It Forward (2000)

Pay It Forward (2000)

Dramë  2000 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Pay It Forward (2000)
HD
IMDb: 7.2
123 min

Përpjekjet e një fëmije për ta bërë botën një vend më të mirë pasi mësuesi i tij i jep një detyrë.

Country:
Genre: Dramë
Cheeky (2000)
HD
IMDb: 5.5
91 min

[+18] FILMI PERMBAN SKENA TE FORTA EROTIKE DHE NUDITET! Ndërsa kërkonte një apartament në Londër për të dashurin e saj venecian, Karla merr me qera një apartament me pamje nga…

Country:
The Family Man (2000)
HD
IMDb: 6.8
125 min

Një agjenti shitjesh në Uoll Strit i jepet mundësia të shikojë si jeton gjysma tjetër e tij, teksa zgjohet dhe shikon se makina e tij luksoze është tashmë një fugon…

Country:
HD Gone in Sixty Seconds (2000) 2000 6.5
Gone in Sixty Seconds (2000)
Gone in Sixty Seconds (2000)

Gone in Sixty Seconds (2000)

Aksion Krim Thriller  2000 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Gone in Sixty Seconds (2000)
HD
IMDb: 6.5
118 min

Një hajdut mjeshtër për vjedhjen e makinave duhet t’i kthehet industrisë dhe të vjedhë me ekipin e tij 50 makina brenda një nate për të shpëtuar të vëllanë.

Country:
HD Men of Honor (2000) 2000 7.2
Men of Honor (2000)
Men of Honor (2000)

Men of Honor (2000)

Dramë  2000 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Men of Honor (2000)
HD
IMDb: 7.2
129 min

Bazuar në historinë e vërtetë të palombarit (marinar) të parë afrikano-amerikan Carl Brashear dhe njeriut që e stërviti atë.

Country:
Genre: Dramë
HD Quills (2000) 2000 7.3
Quills (2000)
Quills (2000)

Quills (2000)

Dramë  2000 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Quills (2000)
HD
IMDb: 7.3
124 min

Në epokën e Napoleonit, në një azil të çmendurish, një pacient, Markezi De Sad, i papërmbajtshëm, lufton një betejë dëshirash të brendshme kundër një mjeku tiranik.

Country: , ,
Genre: Dramë
HD American Psycho (2000) 2000 7.6
American Psycho (2000)
American Psycho (2000)

American Psycho (2000)

Dramë Horror Krim Thriller  2000 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
American Psycho (2000)
HD
IMDb: 7.6
101 min

Një shef ekzekutiv pasanik i investimeve bankare të Nju Jorkut, Patrik Beitmen, e fsheh egon e tij psikopatike nga kolegët dhe miqtë ndërkohë që zhytet akoma më shumë në fantazitë…

Country: ,
HD Traffic (2000) 2000 7.6
Traffic (2000)
Traffic (2000)

Traffic (2000)

Dramë Krim Thriller  2000 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Traffic (2000)
HD
IMDb: 7.6
147 min

Një gjykatës konservativ është caktuar nga Presidenti për të drejtuar luftën në rritje kundër drogës në Amerikë, vetëm për të zbuluar se vajza e tij adoleshente ka krijuar varësi ndaj…

Country: , ,
HD Center Stage (2000) 2000 6.7
Center Stage (2000)
Center Stage (2000)

Center Stage (2000)

Dramë Muzikë  2000 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Center Stage (2000)
HD
IMDb: 6.7
115 min

Një grup prej 12 adoleshentësh me prejardhje të ndryshme regjistrohen në Akademinë e Baletit Amerikan në Nju Jork. Për t’u bërë balerinë, secili përballet me problemet dhe stresin e stërvitjes…

Country:
Genre: Dramë, Muzikë
HD What Women Want (2000) 2000 6.4
What Women Want (2000)
What Women Want (2000)

What Women Want (2000)

Komedi Romancë  2000 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
What Women Want (2000)
HD
IMDb: 6.4
127 min

Pas një aksidenti, një drejtor shovinist fiton aftësinë e të dëgjuarit të asaj çka gratë mendojnë vërtetë. Edhe pse në fillim kjo gjë e tmerron, më pas mëson ta përdorë…

Country:
HD Shanghai Noon (2000) 2000 6.6
Shanghai Noon (2000)
Shanghai Noon (2000)

Shanghai Noon (2000)

Aksion Aventurë Komedi  2000 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Shanghai Noon (2000)
HD
IMDb: 6.6
110 min

Një prej rojave perandorake të Kinës, udhëton në Perëndimin e Egër për të shpëtuar një princeshë të rrëmbyer. Pas një sërë ndodhish, do i duhet të luftojë krah një banditi,…

Country: ,
HD Unbreakable (2000) 2000 7.3
Unbreakable (2000)
Unbreakable (2000)

Unbreakable (2000)

Dramë Mister Thriller  2000 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Unbreakable (2000)
HD
IMDb: 7.3
106 min

Në orën 15:15, një tren me 118 pasagjerë në bord përplaset me një tren mallrash me 6-të anëtarë të ekuipazhit. Përplasja është e jashtëzakonshme. I vetmi i mbijetuar është Dejvidi,…

Country:
Get Carter (2000)
HD
IMDb: 5.2
102 min

Xhek Karterit i duhet të lëshojë të gjitha potencialet e pistoletës hakmarrëse pasi del nga jeta e tij e vetmuar dhe shkon tek kunata dhe mbesa e tij për të…

Country: