"2002"
Insomnia (2002)
FULL HD
IMDb: 7.2
118 min

Dy detektivë të krimeve të rënda të Los Angeles-it janë dërguar në një qytet verior për të hetuar vrasjen metodike të një adoleshenti vendas.

Lilo & Stitch (2002)
FULL HD
IMDb: 7.2
92 min

Një vajzë adopton një qenush që rezulton të jetë një alien i djallëzor.

Country:
Dinotopia
TMDb: 6.6
86 min

Pas rrëzimit të avionit, dy vëllezër e gjejnë veten në një ishull të humbur misterioz ku njerëzit jetojnë me dinosaurët inteligjentë, një shoqëri utopike mesjetare të cilës po i afrohet…

Status: Ended
Treasure Planet (2002)
HD
IMDb: 7.2
95 min

Historia e Xhim Hokins, i cili e ëndërron jetën të mbushur me aventura në planete të tjera legjendare. Kur ai takon Billi Bons, jeta e tij merr një kthesë të…

Country:
Balto II: Wolf Quest (2002)
HD
IMDb: 6.1
76 min

Balto dhe vajza e tij Aleu, nisen në një udhëtim plot aventura, ku do zbulojnë shumë gjëra për veten e tyre.

Country:
Ice Age (2002)
HD
IMDb: 7.5
81 min

Gjatë Epokës së Akullnajave, një tigër dhëmbëmadh, një përtac dhe një mamuth leshi gjejnë një foshnjë t vogël e cila ka humbur, ata do bëjnë të pamundurën për ta kthyer…

Country:
Star Trek: Nemesis (2002)
HD
IMDb: 6.4
116 min

Sipërmarrja është thirrur në botën e Romulusit, duke u hequr sikur ata donin të negocionin për një Traktat Paqeje. Kapiteni Pikard dhe ekuipazhi i tij zbulojnë kërcënimin serioz që i…

Country:
HD Equilibrium (2002) 2002 7.4
Equilibrium (2002)
Equilibrium (2002)

Equilibrium (2002)

Aksion Sci-fi Thriller  2002 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Equilibrium (2002)
HD
IMDb: 7.4
107 min

Filmi tregon për një të ardhme shtypëse, ku një njeri i ngarkuar me zbatimin e ligjit ngrihet për të rrëzuar sistemin dhe shtetin, sepse të gjitha format e ndjenjës janë…

Country:
HD Talk to Her (2002) 2002 7.9
Talk to Her (2002)
Talk to Her (2002)

Talk to Her (2002)

Dramë Romancë  2002 Shiko tani
Vlersimi: 7.9
Talk to Her (2002)
HD
IMDb: 7.9
112 min

Dy burra krijojnë një miqësi të veçantë teksa kujdesen për dy gra, të cilat janë në koma të thellë.

Country:
Minority Report (2002)
HD
IMDb: 7.6
145 min

Në një të ardhme, ku një njësi speciale e policisë është në gjendje ti arrestojë vrasësit para se të ndodhë vrasja, një oficer nga kjo njësi do të akuzohet për…

Country:
HD National Lampoon’s Van Wilder (2002) 2002 6.4
National Lampoon’s Van Wilder (2002)
National Lampoon’s Van Wilder (2002)

National Lampoon’s Van Wilder (2002)

Komedi Romancë  2002 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
National Lampoon’s Van Wilder (2002)
HD
IMDb: 6.4
92 min

Djali më popullor i kampusit, takon një gazetare bukuroshe, e cila e bën të kuptojë që ndoshta ai ka frikë të diplomohet.

Country: ,
Hero (2002)
HD
IMDb: 7.9
120 min

Një oficer i mbrojtjes, Nameless, u thirr nga Mbreti i dinastis Qin në lidhje me suksesin e tij të dhënies fund të tre luftëtarëve.

Country: ,
HD Ali G Indahouse (2002) 2002 6.2
Ali G Indahouse (2002)
Ali G Indahouse (2002)

Ali G Indahouse (2002)

Komedi  2002 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Ali G Indahouse (2002)
HD
IMDb: 6.2
85 min

Ali Xhi, rastësisht bëhet një gurë shahu nga zëvendës Kryeministri, për të rrëzuar Kryeministrin e Britanisë së Madhe. Megjithatë, Ali përqafohet nga populli si zëri i rinisë dhe e bën Kryeministrin dhe…

Country: , ,
Genre: Komedi
HD 8 Mile (2002) 2002 7.1
8 Mile (2002)
8 Mile (2002)

8 Mile (2002)

Dramë Muzikë  2002 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
8 Mile (2002)
HD
IMDb: 7.1
110 min

Një reper i ri, duke luftuar në çdo aspekt të jetës së tij, dëshiron të jap nga vetja aq sa mundet, sepse kjo është mundësia e tij e fundit. Por,…

Country: ,
Genre: Dramë, Muzikë
HD Collateral Damage (2002) 2002 5.5
Collateral Damage (2002)
Collateral Damage (2002)

Collateral Damage (2002)

Aksion Dramë Thriller  2002 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Collateral Damage (2002)
HD
IMDb: 5.5
108 min

Pasi i vritet familja nga një akt terrorist, një zjarrfikës niset në kërkim të fajtorit…

Country: ,
Red Dragon (2002)
HD
IMDb: 7.2
124 min

Një agjent i pensionuar i FBI-së me dhunti psikologjike është caktuar për të ndihmuar në gjetjen e “Zanës së dhëmbëve”, një vrasës serial misterioz. Ai ndihmohet nga i burgosuri Dr….

Country: ,
xXx (2002)
HD
IMDb: 5.9
124 min

Një eskpert i sporteve ekstreme, Ksander Kejxh (Vin Diesel), rekrutohet nga qeveria e SHBA-ve për të mbledhur informacion mbi një grup kriminal të quajtur Anarkia 99.

Country:
Like Mike (2002)
HD
IMDb: 5.3
99 min

Një jetim 14-vjeçar bëhet superstar i NBA pasi provon një palë atlete me inicialet e zbehura “M.Xh.” brenda tyre.

Country:
HD Changing Lanes (2002) 2002 6.4
Changing Lanes (2002)
Changing Lanes (2002)

Changing Lanes (2002)

Krim Thriller  2002 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Changing Lanes (2002)
HD
IMDb: 6.4
98 min

Në Nju Jork një avokat i ri dhe një biznesmen përfshihen në një aksident të vogël automobilistik dhe zemërimi i tyre përshkallëzohet në konflikt.

Country:
Genre: Krim, Thriller
HD Men in Black II (2002) 2002 6.2
Men in Black II (2002)
Men in Black II (2002)

Men in Black II (2002)

Aksion Aventurë Komedi  2002 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Men in Black II (2002)
HD
IMDb: 6.2
88 min

Agjenti Xhei ka nevojë për ndihmë kështu që ai gjen agjentin Kei dhe i rikthen atij kujtesën.

Country: