"2003"
HD 2 Fast 2 Furious (2003) 2003 5.9
2 Fast 2 Furious (2003)
2 Fast 2 Furious (2003)

2 Fast 2 Furious (2003)

Aksion Krim Thriller  2003 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
2 Fast 2 Furious (2003)
HD
IMDb: 5.9
107 min

Pasi ndihmoi një kriminel t’i arratisej ligjit, tani Brian duhet të bashk-punoje me një koleg të vjetër për të arrestuar një shpërndarës drogë, në këmbim që ti hiqet akuza nga…

Country: ,
HD Matchstick Men (2003) 2003 7.3
Matchstick Men (2003)
Matchstick Men (2003)

Matchstick Men (2003)

Dramë Komedi Krim  2003 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Matchstick Men (2003)
HD
IMDb: 7.3
116 min

Një artist fobik i mashtrimeve dhe partneri i tij janë në prag të mashtrimit më fitimprurës, kur një vajzë adoleshente hyn papritur në lojën e tyre.

Country: ,
Genre: Dramë, Komedi, Krim
HD Bad Santa (2003) 2003 7.0
Bad Santa (2003)
Bad Santa (2003)

Bad Santa (2003)

Dramë Komedi Krim  2003 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Bad Santa (2003)
HD
IMDb: 7.0
92 min

Një mashtrues i mjerë dhe ortaku i tij hiqen si Babagjyshi dhe Ndihmësi i tij i vogël me qëllim që të vjedhin qendra tregtare në mbrëmjen e Krishtlindjeve. Por ata…

Country: ,
Genre: Dramë, Komedi, Krim
HD Tears of the Sun (2003) 2003 6.6
Tears of the Sun (2003)
Tears of the Sun (2003)

Tears of the Sun (2003)

Aksion Dramë Luftë  2003 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Tears of the Sun (2003)
HD
IMDb: 6.6
121 min

Një komandant i forcave speciale, e udhëheq skuadrën e tij në një mision në xhunglën Nigeriane, për të shpëtuar një doktoreshë, e cila do t’i bashkohet skuadrës vetëm nëse ata…

Country:
HD National Security (2003) 2003 5.6
National Security (2003)
National Security (2003)

National Security (2003)

Aksion Komedi Krim Thriller  2003 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
National Security (2003)
HD
IMDb: 5.6
88 min

Ërl dhe Henk nuk arrijnë të bëhen policë dhe fillojnë punë si roje sigurie. Dy rojet e hallakatur do të bashkëpunojnë për të rrëzuar një rreth trafikimi.

Country:
Cold Mountain (2003)
HD
IMDb: 7.2
154 min

Për t’u ribashkuar me dashurinë e jetës gjatë Luftës Civile Amerikane, Inman, një ushtar i plagosur niset në një udhëtim të vështirë për të arritur Malin e Ftohtë…

Country: , ,
HD Charlie’s Angels: Full Throttle (2003 2003 4.9
Charlie’s Angels: Full Throttle (2003
Charlie’s Angels: Full Throttle (2003

Charlie’s Angels: Full Throttle (2003

Aksion Aventurë Komedi  2003 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
Charlie’s Angels: Full Throttle (2003
HD
IMDb: 4.9
106 min

Engjëjt janë akuzuar për gjetjen e një unazë të humbur që është e koduar me informacionin personal të anëtarëve të Programit për Mbrojtjen e Dëshmitarëve. Ndërsa informatorët vriten, zonjat synojnë…

Country:
HD Taxi 3 (2003) 2003 5.8
Taxi 3 (2003)
Taxi 3 (2003)

Taxi 3 (2003)

Aksion Komedi  2003 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Taxi 3 (2003)
HD
IMDb: 5.8
84 min

Emilien dhe Danieli çuditërisht do të bëhen të dy baballarë, mirëpo bashkë duhet të kapin një bandë babagjyshësh.

Country:
Genre: Aksion, Komedi
The Missing (2003)
HD
IMDb: 6.5
137 min

Në vitin 1885 në Nju Meksiko, një doktorreshë rilidhet dhe formon një aleancë me babanë e saj të larguar prej shumë kohësh, kur disa indianë magjistarë i rrëmbejnë të bijën.

Country:
HD A Man Apart (2003) 2003 6.1
A Man Apart (2003)
A Man Apart (2003)

A Man Apart (2003)

Aksion Dramë  2003 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
A Man Apart (2003)
HD
IMDb: 6.1
109 min

Një burrë i njohur si Djalli ringre një kartel droge, pasi kreu i kartelit futet në burg nga një polic i përkushtuar (Vin Diesel).

Country: ,
Genre: Aksion, Dramë
The Medallion (2003)
HD
IMDb: 5.3
88 min

Një detektiv nga Hong Kongu pëson një aksident fatal lidhur me medaljon misterioz dhe shndërrohet në një luftëtar të pavdekshëm me superfuqi.

Country: ,
HD Open Range (2003) 2003 7.4
Open Range (2003)
Open Range (2003)

Open Range (2003)

Western  2003 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Open Range (2003)
HD
IMDb: 7.4
139 min

Një ish-qitës detyrohet të përdorë armët përsëri kur ai dhe grupi i tij i tregtarëve kërcënohen nga një ligjvënës i korruptuar.

Country:
Genre: Western
HD The Brown Bunny (2003) 2003 5.0
The Brown Bunny (2003)
The Brown Bunny (2003)

The Brown Bunny (2003)

Dramë  2003 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
The Brown Bunny (2003)
HD
IMDb: 5.0
93 min

Country: ,
Genre: Dramë
HD Stander (2003) 2003 7.2
Stander (2003)
Stander (2003)

Stander (2003)

Aksion Dramë Krim  2003 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Stander (2003)
HD
IMDb: 7.2
111 min

Jeta dhe karriera e Andre Stendër, i cili u shndërrua nga një oficer policie në Afrikën e Jugut, në një hajdut bankash.

Genre: Aksion, Dramë, Krim
Oldboy (2003)
HD
IMDb: 8.4
120 min

Pasi rrëmbehet dhe burgoset për 15 vjet, Oh Dae-Su lirohet, duke zbuluar se misioni i tij është të gjejë rrëmbyesit brenda pesë ditëve.

Country:
HD Malibu’s Most Wanted (2003) 2003 5.1
Malibu’s Most Wanted (2003)
Malibu’s Most Wanted (2003)

Malibu’s Most Wanted (2003)

Komedi Krim  2003 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Malibu’s Most Wanted (2003)
HD
IMDb: 5.1
86 min

Një senator, në mënyrë që të bindi djalin e tij, një bardhosh të pasur që i duket vetja zezak, ta lërë ëndrrën e rrepit, paguan disa aktorë me ngjyrë që…

Country:
Genre: Komedi, Krim
HD Memories of Murder (2003) 2003 8.1
Memories of Murder (2003)
Memories of Murder (2003)

Memories of Murder (2003)

Dramë Krim Thriller  2003 Shiko tani
Vlersimi: 8.1
Memories of Murder (2003)
HD
IMDb: 8.1
132 min

Në vitin 1986, në provincën e Gyeonggi, në Korenë e Jugut, një grua e re dhe e bukur është gjetur e vdekur, përdhunuar dhe lidhur  me të brendshme e saj.

Country:
HD Fan-Fan the Tulip (2003) 2003 5.7
Fan-Fan the Tulip (2003)
Fan-Fan the Tulip (2003)

Fan-Fan the Tulip (2003)

Aventurë Komedi  2003 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Fan-Fan the Tulip (2003)
HD
IMDb: 5.7
97 min

Në këtë variant të ri, Fanfan Tulipani është një dashnor që i bashkohet ushtrisë së mbretit Luis XV, i mashtruar nga cigania Adelina, e cila parashikon se duke vepruar kështu,…

Country:
HD Twentynine Palms (2003) 2003 5.3
Twentynine Palms (2003)
Twentynine Palms (2003)

Twentynine Palms (2003)

Dramë Thriller  2003 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Twentynine Palms (2003)
HD
IMDb: 5.3
119 min

KUJDES! FILMI PËRMBAN SKENA TË FORTA EROTIKE DHE NUDITET! KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! David është nje fotograf i pavarur dhe Katia nje e papunë të cilë jetojnë ne Los…

Country: , ,
Daredevil (2003)
HD
IMDb: 5.3
103 min

Një djalosh që verbohet që në moshë të vogël fiton përmirësim të shqisave të tjera dhe luton krimin si superhero me kostumin e djallit.

Country: ,