"2004"
FULL HD Scooby-Doo! and the Loch Ness Monster (2004) 2004 6.7
Scooby-Doo! and the Loch Ness Monster (2004)
Scooby-Doo! and the Loch Ness Monster (2004)

Scooby-Doo! and the Loch Ness Monster (2004)

Animuar Aventurë Dublime Komedi  2004 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Scooby-Doo! and the Loch Ness Monster (2004)
FULL HD
IMDb: 6.7
74 min

Kur skuadra udhëton për në Skoci për të vizituar kushëririn e Dapne dhe për të marrë pjesë në Lojërat e Malësisë, ata e gjejnë veten të terrorizuar nga përbindëshi legjendar…

Country:
HD Tre metri sopra il cielo (2004) 2004 5.1
Tre metri sopra il cielo (2004)
Tre metri sopra il cielo (2004)

Tre metri sopra il cielo (2004)

Romancë  2004 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Tre metri sopra il cielo (2004)
HD
IMDb: 5.1
101 min

Një djalosh i keq që i pëlqen jeta e rrugës dhe motorrat, dashurohet me një vajzë shkolle.

Country:
Genre: Romancë
HD Dhoom (2004) 2004 6.7
Dhoom (2004)
Dhoom (2004)

Dhoom (2004)

Aksion Dramë Krim  2004 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Dhoom (2004)
HD
IMDb: 6.7
129 min

Ç’do gjë bëhet alarmante kur një grup hajdutës profesional fillojnë të vjedhin gjithçka me vlerë nëpër qytete, kapja e tyre nga policia është e pamundur pasi motorrat e tyre janë…

Country:
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD The Day After Tomorrow (2004) 2004 6.4
The Day After Tomorrow (2004)
The Day After Tomorrow (2004)

The Day After Tomorrow (2004)

Aksion Aventurë Sci-fi  2004 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
The Day After Tomorrow (2004)
HD
IMDb: 6.4
124 min

“Dita pas të nesërmes” është një film Amerikan i katastrofës fantastiko-shkencore amerikane i vitit 2004, bashkë-prodhuar dhe bashkë-shkruar nga Roland Emmerich.

Country:
HD Never Die Alone (2004) 2004 5.7
Never Die Alone (2004)
Never Die Alone (2004)

Never Die Alone (2004)

Aksion Dramë Krim  2004 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Never Die Alone (2004)
HD
IMDb: 5.7
88 min

Jeta e një shpërndarësi droge i cili ka regjistruar çdo gjë në kasetë që t’ia tregojë botës. Kur ai kthehet në shtëpinë e tij të vjetër atë e pret një…

Country:
Genre: Aksion, Dramë, Krim
Mulan II (2004)
HD
IMDb: 5.7
79 min

Ndërsa përgatiten për dasmën e tyre, Shang dhe Mulan dërgohen papritur në një mision sekret. Mushu fillon të ndërhyj, dhe një sulm i befasishëm nga Mongolët prish shumë plane.

HD Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events (2004) 2004 6.8
Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events (2004)
Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events (2004)

Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events (2004)

Aventurë Familjar Komedi  2004 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events (2004)
HD
IMDb: 6.8
108 min

Kur prindërit e tyre vdesin në një zjarr masiv, tre fëmijë dërgohen të jetojnë në kujdestarinë e kushëririt të tyre, kontit Olaf. Por shpejt, ata zbulojnë se ai është vetëm…

Country: ,
HD Along Came Polly (2004) 2004 6.0
Along Came Polly (2004)
Along Came Polly (2004)

Along Came Polly (2004)

Komedi Romancë  2004 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Along Came Polly (2004)
HD
IMDb: 6.0
90 min

Jo të gjitha martesat zgjasin, por ajo e Rubenit nuk kaloi dot as ditën e parë të muajit të mjaltit. Edhe pse i shkatërruar emocionalisht, ai vendos t’ia nisë nga…

Country:
Genre: Komedi, Romancë
HD The Motorcycle Diaries (2004) 2004 7.8
The Motorcycle Diaries (2004)
The Motorcycle Diaries (2004)

The Motorcycle Diaries (2004)

Dramë  2004 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
The Motorcycle Diaries (2004)
HD
IMDb: 7.8
126 min

Dramatizimi i një udhëtimi me motor që Che Guevara bëri në rininë e tij, gjatë të cilit ai gjeti motivin e jetës së tij.

Genre: Dramë
HD After the Sunset (2004) 2004 6.3
After the Sunset (2004)
After the Sunset (2004)

After the Sunset (2004)

Aksion Dramë Komedi Krim  2004 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
After the Sunset (2004)
HD
IMDb: 6.3
97 min

Dy hajdutë profesionistë do të tërhiqen pas një misioni të fundit të suksesshëm. Duke qëndruar në parajsën e tyre tropikale, ferra e tyre e vjetër, agjenti Lloyd i FBI-s, shfaqet…

Country:
Alfie (2004)
HD
IMDb: 6.2
103 min

Një don zhuan mendjemadh i mëson në mënyrën më të vështirë pasojat e veprimeve të tij.

Country: ,
HD The Girl Next Door (2004) 2004 6.7
The Girl Next Door (2004)
The Girl Next Door (2004)

The Girl Next Door (2004)

Komedi Romancë  2004 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
The Girl Next Door (2004)
HD
IMDb: 6.7
109 min

Methju, një maturant mendon se ka gjetur gruan e ëndrrave. Sidoqoftë, ai shumë shpejt mëson se Daniela është ish aktore e filmave për të rritur.

Country:
Genre: Komedi, Romancë
HD Torque (2004) 2004 4.1
Torque (2004)
Torque (2004)

Torque (2004)

Aksion  2004 Shiko tani
Vlersimi: 4.1
Torque (2004)
HD
IMDb: 4.1
84 min

Motoristi Keri Ford fajësohet nga një kapo bande motoristësh për vrasjen e vëllait të kreut të bandës rivale të drejtuar nga Trei (Ice Cube). Ford tani është në arrati në…

Country:
Genre: Aksion
HD I, Robot (2004) 2004 7.1
I, Robot (2004)
I, Robot (2004)

I, Robot (2004)

Aksion Sci-fi  2004 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
I, Robot (2004)
HD
IMDb: 7.1
115 min

Në vitin 2035, një polic teknofob heton një krim që mund të jetë kryer nga një robot, që çon në një kërcënim të madh për njerëzimin…

Country: ,
Genre: Aksion, Sci-fi
HD The Ladykillers (2004) 2004 6.2
The Ladykillers (2004)
The Ladykillers (2004)

The Ladykillers (2004)

Komedi Krim Thriller  2004 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
The Ladykillers (2004)
HD
IMDb: 6.2
104 min

Një grup i çuditshëm hajdutësh mblidhet në shtëpinë e një vejushe të devotshme, por pak të hutuar, për të vjedhur një nga kazinot më të mëdha në Misisipi. Plani i…

Country:
Genre: Komedi, Krim, Thriller
HD Finding Neverland (2004) 2004 7.7
Finding Neverland (2004)
Finding Neverland (2004)

Finding Neverland (2004)

Dramë  2004 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Finding Neverland (2004)
HD
IMDb: 7.7
106 min

Shoqëria e zotit JM Barrie me familjen e cila e frymëzoi për të krijuar Piter Pan.

Country: ,
Genre: Dramë
HD Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) 2004 7.2
Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004)
Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004)

Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004)

Komedi  2004 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004)
HD
IMDb: 7.2
94 min

Ron Burgendi është prezantuesi më i njohur i lajmeve në San Diego gjatë viteve 1970. Por çdo gjë ndryshon për të dhe për ekipin e tij kur në staf bashkohet…

Country:
Genre: Komedi
You Got Served (2004) 2004 3.9
You Got Served (2004)
You Got Served (2004)

You Got Served (2004)

Dramë Muzikë  2004 Shiko tani
Vlersimi: 3.9
You Got Served (2004)
IMDb: 3.9
95 min

Dejvidi dhe Elgini shokë dhe partnerë në kërcimet e rrugës, prishin marrëdhënien pas një keqkuptimi. Beteja më e madhe vjen në qytet dhe duhet të zgjidhet grupi më i mirë…

Country:
Genre: Dramë, Muzikë
HD Dirty Dancing: Havana Nights (2004) 2004 6.0
Dirty Dancing: Havana Nights (2004)
Dirty Dancing: Havana Nights (2004)

Dirty Dancing: Havana Nights (2004)

Dramë Romancë  2004 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Dirty Dancing: Havana Nights (2004)
HD
IMDb: 6.0
86 min

Një sjellje në formë muzikali i filmit të 1987 me po të njëjtin titull.

Country:
Genre: Dramë, Romancë
The Polar Express (2004)
HD
IMDb: 6.6
100 min

Një djalosh merr një udhëtim magjik për në Polin e Veriut me trenin “Polar Ekspres”. Gjatë udhëtimit të tij, ai mëson për miqësinë, kurajon dhe shpirtin e Krishtlindjeve.

Country: