"2006"
HD The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006) 2006 6.0
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006)
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006)

The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006)

Aksion Krim Thriller  2006 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006)
HD
IMDb: 6.0
104 min

Në mënyrë që të shmangte dënimin me burg në Amerikë, Shon Bosuell drejtohet për në Tokio për të jetuar me babanë e tij ushtarak. Edhe pse i ri në qytet,…

Country: , ,
L’onore e il rispetto 2006
L’onore e il rispetto
L’onore e il rispetto

L’onore e il rispetto

Dramë  2006 Shiko tani
Vlersimi:
L’onore e il rispetto
TMDb: 7.3
80 min

Familje të pasura, mafia dhe ligji, të gjithë kundra njëri tjetrit, duke luftuar për nder dhe rrespekt.

Status: Ended
Genre: Dramë
Click (2006)
HD
IMDb: 6.4
107 min

Një arkitekt i dhënë pas punës gjen një telekomandë universale që i lejon të përshpetojë kohën dhe ta rikthejë në pjesë të ndryshme të jetës së tij. Ngatërresat fillojnë kur…

Country:
Dhoom 2
HD
IMDb: 6.5
152 min

Njeriu i cili njihet tashmë nga të gjithë me nofkën “A” është një hajdut sy patrembur i cili vjedh objekte të vlefshme dhe të kushtueshme, ai vendos të bashkpunoje me…

Country:
HD Little Man 2006 4.4
Little Man
Little Man

Little Man

Komedi Krim  2006 Shiko tani
Vlersimi: 4.4
Little Man
HD
IMDb: 4.4
98 min

Një çift i ri gabimisht adoptojnë një kriminel si fëmijën e tyre…

Country: ,
Genre: Komedi, Krim
Cars
HD
IMDb: 7.1
117 min

Rrufeja MeKuin, një makinë garash fillestare i prirur për të pasur sukses, mëson se jeta ka të bëjë me udhëtimin, e jo vijën e mbarimit.

Country:
Ice Age: The Meltdown
HD
IMDb: 6.8
91 min

Mani, Sidi dhe Diego mësojnë se epoka e akullit po përfundon pasi ato po shkrijnë, ata do mblidhen të gjithë sëbashku për t’u nisur në një udhëtim të gjatë me…

Country:
The Fall
HD
IMDb: 7.9
117 min

Në një spital në periferi të Los Anxhelesit të viteve 1920, një aktor i lënduar fillon t’i tregojë një pacienteje tjetër, një vajzë me krah të thyer, një histori fantastike…

Last Holiday
HD
IMDb: 6.4
112 min

Xhorxha Bërd punon si shitëse në repartin e kuzhinës të dyqanit Kragen. Kur mëson se ka vetëm tre javë për të jetuar, ajo mbledh paratë që ka, heq dorë nga…

Country:
Slither
HD
IMDb: 6.4
95 min

Një qytet i vogël është marrë nga jashtëtokësorët, duke i kthyer banorët në zombi dhe forma të tjera monstrash mutante.

Country: , ,
Eight Below (2006)
HD
IMDb: 7.3
120 min

I ftohti brutal detyron dy eksplorues në Antarktidë që të lënë pas skuadrëne tyre të qenve të slitës teksa luftojnë për mbijetesën e tyre.

Country:
HD Glory Road (2006) 2006 7.2
Glory Road (2006)
Glory Road (2006)

Glory Road (2006)

Biografi Dramë  2006 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Glory Road (2006)
HD
IMDb: 7.2
118 min

Don Haskins bën historinë kur përzgjedh shtatë lojtarë afro-amerikanë në skuadrën e basketbollit të quajtur Texas Western Miners. Skuadra kritikohet nga të gjithë, por ata mundohen të fitojnë kundër të…

Country:
HD One Night with the King (2006) 2006 6.1
One Night with the King (2006)
One Night with the King (2006)

One Night with the King (2006)

Dramë  2006 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
One Night with the King (2006)
HD
IMDb: 6.1
123 min

Në vitet biblike, një vajzë maskon origjinën e saj çifute kur mbreti persian Kserksi vjen për të kërkuar një nuse të re në mesin e nënshtetasve të tij. Dhe këtu…

Country:
Genre: Dramë
HD Van Wilder 2: The Rise of Taj (2006) 2006 4.9
Van Wilder 2: The Rise of Taj (2006)
Van Wilder 2: The Rise of Taj (2006)

Van Wilder 2: The Rise of Taj (2006)

Komedi  2006 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
Van Wilder 2: The Rise of Taj (2006)
HD
IMDb: 4.9
97 min

Taxh Mahal Badalandabad lë Kolegjin Kollixh pas, për korridoret e Universitetit Kamford në Londër. Duke kërkuar të vazhdojë doktoraturën, ai e gjen veten duke u dhënë mësim një grupi studentësh…

Country:
Genre: Komedi
HD The Breed (2006) 2006 5.1
The Breed (2006)
The Breed (2006)

The Breed (2006)

Horror Thriller  2006 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
The Breed (2006)
HD
IMDb: 5.1
91 min

Një grup prej pesë vetave nga kolegji udhëtojnë në drejtim të një ishulli për fundjavë për parti, po me çfarë problem dhe sfida do të ndeshen….

HD World Trade Center (2006) 2006 5.9
World Trade Center (2006)
World Trade Center (2006)

World Trade Center (2006)

Dramë Histori Thriller  2006 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
World Trade Center (2006)
HD
IMDb: 5.9
129 min

Kur Qendra Botërore e Tregëtisë shembet pas sulmit terrorist në 11 Shtator 2001, jeta e dy oficerëve të Autoritetit të Portit ndryshon përgjithmonë. Pas përpjekjes për të shpëtuar njerëzit nga…

Country:
HD Miami Vice (2006) 2006 6.0
Miami Vice (2006)
Miami Vice (2006)

Miami Vice (2006)

Aksion Krim Thriller  2006 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Miami Vice (2006)
HD
IMDb: 6.0
132 min

Ky është një version i përditësuar i një filmi aksion të viteve 80′ ku dy detektivë të policisë së Majemit do të përfshijnë perspektivat e tyre personale në një aksion…

Country:
Eragon (2006)
HD
IMDb: 5.1
104 min

Një djalosh fermer gjen një vezë dragoi të cilën e merr me vete pa e ditur që aty do të fillonte rrugëtimi i tij drejt një lufte kundër mbretit të…

Country: , ,
HD Fist of the North Star: Legend of Raoh – Chapter of Death in Love (2006) 2006 6.8
Fist of the North Star: Legend of Raoh – Chapter of Death in Love (2006)
Fist of the North Star: Legend of Raoh – Chapter of Death in Love (2006)

Fist of the North Star: Legend of Raoh – Chapter of Death in Love (2006)

Aksion Animuar  2006 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Fist of the North Star: Legend of Raoh – Chapter of Death in Love (2006)
HD
IMDb: 6.8
95 min

Më në fund vjen momenti i betejës përfundimtare mes Kenshiros dhe Raoh. Të dy do të përballen me të shkuarën dhe do të kuptojnë sa e madhe është fuqia e…

Country:
Genre: Aksion, Animuar
HD The Wind That Shakes the Barley (2006) 2006 7.5
The Wind That Shakes the Barley (2006)
The Wind That Shakes the Barley (2006)

The Wind That Shakes the Barley (2006)

Dramë Luftë  2006 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
The Wind That Shakes the Barley (2006)
HD
IMDb: 7.5
127 min

Gjatë Luftës Irlandeze për Pavarësi, dy vëllezër marrin pjesë në Luftën Guerrile kundër Forcave Britanike.

Genre: Dramë, Luftë