"2007"
Naruto Shippuden 2007
Naruto Shippuden
Naruto Shippuden

Naruto Shippuden

Aksion Anime Aventurë  2007 Shiko tani
Vlersimi:
Naruto Shippuden
TMDb: 8.7
25 min

Naruto Shippuden është vazhdimi i serialit të parë “Naruto me 220 episode”. Tani Naruto është rritur dhe është më i pjekur, ai është në kërkimin për të shpëtuar shokun e…

Status: Ended
HD December Boys (2007) 2007 6.5
December Boys (2007)
December Boys (2007)

December Boys (2007)

Dramë Romancë  2007 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
December Boys (2007)
HD
IMDb: 6.5
105 min

Katër jetimë të cilët janë rritur si miq të afërt, e gjejnë veten në konkurencë për vëmendje nga e njëjta familje.

Country: , ,
Genre: Dramë, Romancë
1408 (2007)
HD
IMDb: 6.8
104 min

Një njeri i specializuar në demaskimin e dukurive paranormale vendoset në dhomën 1408 ne hotelin Dolphin në Nju Jork. Menjëherë pasi vendoset ai përballet me një terror të pa imagjinueshëm.

Country:
HD Mr. Bean’s Holiday (2007) 2007 6.4
Mr. Bean’s Holiday (2007)
Mr. Bean’s Holiday (2007)

Mr. Bean’s Holiday (2007)

Familjar Komedi  2007 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Mr. Bean’s Holiday (2007)
HD
IMDb: 6.4
90 min

Mr. Bean fiton një udhëtim në Kanë ku padashur ai ndan një djalë të vogël nga babai tij dhe duhet t’i ndihmoj të bashkohen përsëri. Gjatë rrugës ai zbulon Francën…

Country: , ,
Genre: Familjar, Komedi
HD We Own the Night (2007) 2007 6.8
We Own the Night (2007)
We Own the Night (2007)

We Own the Night (2007)

Dramë Krim Thriller  2007 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
We Own the Night (2007)
HD
IMDb: 6.8
117 min

Një menaxher klubi në Nju Jork përpiqet të shpëtojë babain dhe vëllain e tij nga mafia ruse.

Country:
Genre: Dramë, Krim, Thriller
HD Death Proof (2007) 2007 7.0
Death Proof (2007)
Death Proof (2007)

Death Proof (2007)

Aksion Thriller  2007 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Death Proof (2007)
HD
IMDb: 7.0
113 min

Dy grupe të ndara femrash që argëtohen, vëzhgohen në kohë të ndryshme nga një dublant filmash i frikshëm dhe i çmendur i cili përdor makinën e tij “Prova e vdekjes”…

Country:
Genre: Aksion, Thriller
HD The Kingdom (2007) 2007 7.0
The Kingdom (2007)
The Kingdom (2007)

The Kingdom (2007)

Aksion Dramë Thriller  2007 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
The Kingdom (2007)
HD
IMDb: 7.0
110 min

Një skuadër agjentësh amerikanë dërgohet për të hetuar shpërthimin e një ndërtese amerikane në Lindjen e Mesme…

Stardust (2007)
HD
IMDb: 7.6
127 min

Në qytetin e Stormholdit, Tristani i premton Viktorias, dashurisë së tij, një yll nga bota magjike përtej Murit. Por nuk e dinte që aventurat e tij dhe dashuria e tij…

Country: ,
HD Persepolis (2007) 2007 8.0
Persepolis (2007)
Persepolis (2007)

Persepolis (2007)

Animuar Dramë  2007 Shiko tani
Vlersimi: 8.0
Persepolis (2007)
HD
IMDb: 8.0
96 min

Një vajzë iraniane e pjekur para moshës së saj dhe që nuk ka frikë të shprehet rritet gjatë Revolucionit Islamik.

Country: ,
Genre: Animuar, Dramë
HD Chak De! India (2007) 2007 8.2
Chak De! India (2007)
Chak De! India (2007)

Chak De! India (2007)

Dramë Familjar Hindi  2007 Shiko tani
Vlersimi: 8.2
Chak De! India (2007)
HD
IMDb: 8.2
153 min

Kabir Khan është trajneri i Ekipit Kombëtar të Hokejit Indian të femrave dhe ëndrra e tij është të bëjë që ekipi i vajzave të fitojë kupën e botës kundër të…

Country:
HD Love in the Time of Cholera (2007) 2007 6.4
Love in the Time of Cholera (2007)
Love in the Time of Cholera (2007)

Love in the Time of Cholera (2007)

Dramë Romancë  2007 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Love in the Time of Cholera (2007)
HD
IMDb: 6.4
139 min

Një rrëfim përjetësie. Një rrëfim për dashurinë që sfidon kohën, plakjen dhe vdekjen. Një rrëfim, ku pritja merr kuptim dhe jeta nuk njeh limite. Bazuar në romanin me të njëjtin…

Country: , ,
Genre: Dramë, Romancë
Enchanted (2007)
HD
IMDb: 7.0
107 min

Princesha Zhizell dëbohet nga mbretëria prej njerkës së ligë të të dashurit të saj. Më pas ajo transportohet në botën e vërtetë, në New York, ku takohet me një avokat…

Country:
HD [REC] (2007) 2007 7.4
[REC] (2007)
[REC] (2007)

[REC] (2007)

Horror Mister  2007 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
[REC] (2007)
HD
IMDb: 7.4
78 min

Një reportere televizive dhe një kameraman ndjekin punëtorët e zjarrfikësit në një ndërtesë të errët apartamentesh ku brenda me diçka të tmerrshme.

Country:
Genre: Horror, Mister
I Am Legend (2007)
HD
IMDb: 7.2
101 min

Pasi një virus shkatërroi qytetërimin dhe pjesën tjetër i ktheu ne monstra, i vetmi i mbijetuar në Nju Jork mundohet dëshpërimisht të gjejë një kurë!

Country:
HD Mr. Brooks (2007) 2007 7.3
Mr. Brooks (2007)
Mr. Brooks (2007)

Mr. Brooks (2007)

Dramë Krim Mister Thriller  2007 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Mr. Brooks (2007)
HD
IMDb: 7.3
120 min

Një thriller psikologjik rreth një burri, i cili kontrollohet nga dashuria për të vrarë dhe sakatuar njerëz.

Country:
HDhjJ Bridge to Terabithia (2007) 2007 7.1
Bridge to Terabithia (2007)
Bridge to Terabithia (2007)

Bridge to Terabithia (2007)

Aventurë Dramë Familjar  2007 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Bridge to Terabithia (2007)
HDhjJ
IMDb: 7.1
96 min

Jeta e një djaloshi ndryshon kur ai njihet me një vajzë në shkollë. Ata së bashku krijojnë një botë imagjinare ku kalojnë kohën e tyre të lirë në një shtëpi…

Country:
HD Ocean’s Thirteen (2007) 2007 6.9
Ocean’s Thirteen (2007)
Ocean’s Thirteen (2007)

Ocean’s Thirteen (2007)

Krim Thriller  2007 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Ocean’s Thirteen (2007)
HD
IMDb: 6.9
122 min

Danny Ocean mbledh djemtë për një heist të tretë, pasi pronari i kazinosë Willy Bank kryqëzon dyfish një nga njëmbëdhjetë origjinalet, Reuben Tishkoff.

Country:
Genre: Krim, Thriller
HD Mongol: The Rise of Genghis Khan (2007) 2007 7.2
Mongol: The Rise of Genghis Khan (2007)
Mongol: The Rise of Genghis Khan (2007)

Mongol: The Rise of Genghis Khan (2007)

Aksion Aventurë Histori Luftë  2007 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Mongol: The Rise of Genghis Khan (2007)
HD
IMDb: 7.2
126 min

Ky film tregon për jetën e hershme të Xhenxhis Kanit, i cili ishte një skllav para se të pushtonte gjysmën e botës, përfshirë dhe Rusinë në vitin 1206.

HD 30 Days of Night (2007) 2007 6.6
30 Days of Night (2007)
30 Days of Night (2007)

30 Days of Night (2007)

Horror Thriller  2007 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
30 Days of Night (2007)
HD
IMDb: 6.6
113 min

Në Barrou të Alaskës, dielli nuk del për 30 ditë të tëra në stinën e dimrit. Kur qyteti ul qepenat, shumica e njerëzve që vendosën të qëndrojnë, vriten në mënyrë…

Country: ,
Genre: Horror, Thriller
HD Fist of the North Star: Legend of Yuria (2007) 2007 6.7
Fist of the North Star: Legend of Yuria (2007)
Fist of the North Star: Legend of Yuria (2007)

Fist of the North Star: Legend of Yuria (2007)

Aksion Animuar  2007 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Fist of the North Star: Legend of Yuria (2007)
HD
IMDb: 6.7
65 min

Një film i shkurtër që flet për Julian, dashurinë e Kenshiros. Si nisi historia e saj dhe deri sa u kthye ne gjeneralin e fundit të Nantos.

Country:
Genre: Aksion, Animuar