"2008"
HD Body of Lies (2008) 2008 7.1
Body of Lies (2008)
Body of Lies (2008)

Body of Lies (2008)

Aksion Dramë Thriller  2008 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Body of Lies (2008)
HD
IMDb: 7.1
128 min

Agjenti i CIA-s Roger Ferris zbulon një lider të madh e cila do ta çojë në një terrorist të dyshuar qe mund të jetë operativi nga Jordania, por ndërsa ai…

Country: ,
Far Cry (2008)
FULL HD
IMDb: 3.1
95 min

Një ish-ushtar i forcave speciale, tashmë një varkëtar punësohet nga një gazetar për të hetuar një bazë ushtarake sekrete në një ishull aty pranë.

Country: ,
HD Street Kings (2008) 2008 6.8
Street Kings (2008)
Street Kings (2008)

Street Kings (2008)

Aksion Dramë Krim  2008 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Street Kings (2008)
HD
IMDb: 6.8
109 min

Një polic i fshehtë, i zhgënjyer nga vrasja e gruas së tij, përfshihet në vrasjen e një oficeri dhe duhet të luftojë për të pastruar veten e tij.

Country:
Genre: Aksion, Dramë, Krim
Tinker Bell (2008)
HD
IMDb: 6.8
78 min

Hyni në botën e Trilit dhe katër miqve të saj më të mirë zanash…

Country:
Open Season 2 (2008)
FULL HD
IMDb: 5.6
76 min

Pasi u dashurua kokë e këmbë me Xhisielën, rruga e Elliot për në altar merr një devijim të lehtë kur Z. Weenie rrëmbehet nga një grup kafshësh shtëpiake të përkëdhelura…

Country: ,
HD Daylight Robbery (2008) 2008 6.0
Daylight Robbery (2008)
Daylight Robbery (2008)

Daylight Robbery (2008)

Aksion Dramë Thriller  2008 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Daylight Robbery (2008)
HD
IMDb: 6.0
99 min

Alex organizon një plan ambicioz për të vjedhur miliona nga paratë që grumbullohen në kasafortat nëntokësore të London Exchange Bank. Lucky, Matty, Terry, Chubby, Norman dhe Jay janë pjesë e…

Country:
Merlin
TMDb: 7.9
43 min

Merlin, një djalosh i vogël i pafajshëm, largohet nga një fshat i varfër i cili shpesh-herë cënohet nga banditët, ai shkon në Kamelot ku punësohet si shërbëtori i Princit legjendar…

Status: Ended
Crusoe
TMDb: 6.9
42,45 min

Bazuar në romanin e shkruar në 1719, pasi një anije përmbytet Robinson Kruzo gjendet krejt i vetëm në një ishull të vetmuar, me kushte rrethanor ai do krijojë ç’të mundet…

Status: Ka përfunduar.
Genre: Aventurë, Dramë
HD The Incredible Hulk (2008) 2008 6.7
The Incredible Hulk (2008)
The Incredible Hulk (2008)

The Incredible Hulk (2008)

Aksion Aventurë Sci-fi  2008 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
The Incredible Hulk (2008)
HD
IMDb: 6.7
112 min

Brus Bener, një shkencëtar në arrati nga qeveria e Sh.B.A-së, po kërkon një kurë që ta shërojë nga sëmundja që ai ka kur ai inatoset. Por, në të njëjtën kohë,…

Country:
HD Pride and Glory (2008) 2008 6.6
Pride and Glory (2008)
Pride and Glory (2008)

Pride and Glory (2008)

Dramë Krim Thriller  2008 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Pride and Glory (2008)
HD
IMDb: 6.6
130 min

Kodi moral i një familje është testuar kur Ray Tierney heton një rast që tregon skandalin e korrupsionit që përfshin vëllain e tij polic. Për Ray e vërteta është befasuese,…

Country: ,
Genre: Dramë, Krim, Thriller
HD Righteous Kill (2008) 2008 6.0
Righteous Kill (2008)
Righteous Kill (2008)

Righteous Kill (2008)

Aksion Dramë Krim Thriller  2008 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Righteous Kill (2008)
HD
IMDb: 6.0
101 min

Dy detektivë veteran në New York City punojnë ne një çeshtje për kapjen e disa kriminelëve që kishin kryer një seri vrasjesh dhe që kishin arritur t’i shpëtojnë drejtësisë.

Country:
HD Changeling (2008) 2008 7.7
Changeling (2008)
Changeling (2008)

Changeling (2008)

Dramë Krim Mister  2008 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Changeling (2008)
HD
IMDb: 7.7
141 min

Një nënë e pikëlluar, detyron policinë e Los Anxhelos për të gjetur fëmijën e saj të rrëmbyer, pasi ata i sjellin një fëmijë tjetër si të sajën. Megjithatë ajo refuzon…

Country:
Genre: Dramë, Krim, Mister
Breaking Bad 2008
Breaking Bad
Breaking Bad

Breaking Bad

Dramë Krim Thriller  2008 Shiko tani
Vlersimi:
Breaking Bad
TMDb: 9.5
45,47 min

Walter White, një mësues kimie nga New Mexico është diagnostikuar me kancer dhe mëson se ka vetëm 2 vite jetë. Papritur ai e gjen veten duke prodhuar sasi droge bashkë…

Status: Ended
Genre: Dramë, Krim, Thriller
HD Wanted (2008) 2008 6.7
Wanted (2008)
Wanted (2008)

Wanted (2008)

Aksion Krim Thriller  2008 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Wanted (2008)
HD
IMDb: 6.7
110 min

Një llogaritar mëson se ai është djali i një vrasësi profesionist, dhe ndante të njëjtat aftësi mbinjerëzore për të vrarë.

Country: ,
Genre: Aksion, Krim, Thriller
HD The Boy in the Striped Pyjamas (2008) 2008 7.8
The Boy in the Striped Pyjamas (2008)
The Boy in the Striped Pyjamas (2008)

The Boy in the Striped Pyjamas (2008)

Dramë Luftë  2008 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
The Boy in the Striped Pyjamas (2008)
HD
IMDb: 7.8
94 min

Pasi familja e tij zhvendoset nga shtëpia e tyre në Berlin në një shtëpi të re në Poloni, Bruno miqësohet me Shmuelin, një djalë që jeton në anën tjetër të…

Country: ,
Genre: Dramë, Luftë
HD The Wave (2008) 2008 7.6
The Wave (2008)
The Wave (2008)

The Wave (2008)

Dramë Thriller  2008 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
The Wave (2008)
HD
IMDb: 7.6
107 min

Rainerit i është dhënë detyra të mësojë nxënësit e tij për gjendjen autokratike gjatë një projekti një javor. I preferuar në mesin e fëmijëve, Raineir vendos t’i lërë studentët e…

Country: ,
Genre: Dramë, Thriller
ICHI (2008)
HD
IMDb: 6.6
120 min

Içi është një grua e verbër, e cila endet nëpër qytet me shamisenin e saj (kitarë japoneze me tre tela), por ajo ka aftësi shpate të jashtëzakonshme me të cilat…

Country:
North Face (2008)
HD
IMDb: 7.4
126 min

Bazuar në një histori të vërtetë, North Face është një dramë mbijetese në lidhje me një konkurs për të ngjitur fytyrën më të rrezikshme shkëmbore në Alpe. E vendosur në…

HD Quantum of Solace (2008) 2008 6.6
Quantum of Solace (2008)
Quantum of Solace (2008)

Quantum of Solace (2008)

Aksion Aventurë Krim Thriller  2008 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Quantum of Solace (2008)
HD
IMDb: 6.6
106 min

Agjenti 007 është i plagosur në krenarinë e tij, pasi është tradhtuar nga Vesper, gruaja që dashuronte. Misioni i tij i ri fillon me detyrën e re për Bondin që…

Country: ,
HD Bronson (2008) 2008 7.1
Bronson (2008)
Bronson (2008)

Bronson (2008)

Aksion Dramë Krim  2008 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Bronson (2008)
HD
IMDb: 7.1
92 min

Një i ri që u dënua me shtatë vjet burg për vjedhjen e një zyre postare, përfundon duke kaluar tre dekada në izolim. Gjatë kësaj kohe, personaliteti i tij zëvendësohet…

Genre: Aksion, Dramë, Krim