"2009"
HD Fast & Furious 2009 6.6
Fast & Furious
Fast & Furious

Fast & Furious

Aksion Thriller  2009 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Fast & Furious
HD
IMDb: 6.6
107 min

Brian O’Conner, një punjonjës i  FBI, bashkëpunon me Dominic Toretto për t’u hakmarrë ndaj një krimineli të rrezikshëm.

Country: ,
Genre: Aksion, Thriller
The Take 2009
The Take
The Take

The Take

Dramë Krim Thriller  2009 Shiko tani
Vlersimi:
The Take
TMDb: 7.8
60 min

Freddie Jackson lirohet nga burgu në 1984 pasi kishte vuajtur një dënim prej katër vitesh për grabitje me armë. Gruaja e tij Jackie, e cila po e priste jashtë me…

Status: Ended
Genre: Dramë, Krim, Thriller
The Vampire Diaries 2009
The Vampire Diaries
The Vampire Diaries

The Vampire Diaries

Fantazi Horror Romancë  2009 Shiko tani
Vlersimi:
The Vampire Diaries
TMDb: 8.1
43 min

Historia e dy vëllezërve vampirë të fiksuar me të njëjtën vajzë, e cila ka një ngjashmëri të mrekullueshme me vampiren e bukur e të pamëshirshme që ata e njohën dhe…

Status: Ka përfunduar.
HD The Treasure Hunter 2009 3.8
The Treasure Hunter
The Treasure Hunter

The Treasure Hunter

Aksion Aventurë Fantazi  2009 Shiko tani
Vlersimi: 3.8
The Treasure Hunter
HD
IMDb: 3.8
105 min

Një grup hajdutësh ndjekin një kalorës të ri, vajzën e mentorit të tij dhe një arkeolog të famshëm, të cilët posedojnë një hartë që çon drejt një thesari antik.

Country:
HD District 13: Ultimatum 2009 6.5
District 13: Ultimatum
District 13: Ultimatum

District 13: Ultimatum

Aksion Krim Thriller  2009 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
District 13: Ultimatum
HD
IMDb: 6.5
101 min

Damian dhe Leito rikthehen ne Zonen B13 me misionin per te sjelle paqe ne sektorin problematik i cili kontrollohet nga 5 kryetare bandash perpara se sherbimi sekret te marre masa…

Country:
Genre: Aksion, Krim, Thriller
HD Halloween II 2009 4.9
Halloween II
Halloween II

Halloween II

Horror  2009 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
Halloween II
HD
IMDb: 4.9
105 min

I sëmuri Michael Myers është lënë i lirë dhe është në qarkullim për të përmbushur synimin e tij për kasaphane. Këtë herë psikopati është në kërkim të motrës që ai…

Country:
Genre: Horror
HD The Time Traveler’s Wife 2009 7.1
The Time Traveler’s Wife
The Time Traveler’s Wife

The Time Traveler’s Wife

Dramë Fantazi Romancë  2009 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
The Time Traveler’s Wife
HD
IMDb: 7.1
107 min

Një dramë romantike për një bibliotekar nga Çikago me një anomali gjenetike që udhëton në kohë dhe vështirësitë që has me martesën e tij.

Country:
HD Enter the Void 2009 7.3
Enter the Void
Enter the Void

Enter the Void

Dramë Fantazi  2009 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Enter the Void
HD
IMDb: 7.3
161 min

Një shpërndarës amerikan droge që jeton në Tokio tradhtohet nga miku i tij më i mirë dhe vritet gjatë një marrëveshje droge. Shpirti i tij, duke parë pasojat e vdekjes…

Genre: Dramë, Fantazi
HD Now & Later 2009 5.1
Now & Later
Now & Later

Now & Later

Dramë  2009 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Now & Later
HD
IMDb: 5.1
99 min

[+18]Një bankier i poshtëruar përjeton një marrëdhënie të zjarrtë me një emigrante të jashtëligjshme e cila e bën ta shohë botën në një mënyrë krejt ndryshe.

Country:
Genre: Dramë
Star Trek
HD
IMDb: 7.9
127 min

Xhejms Taiberius Kërk përpiqet të ndjekë gjurmët e të atit. Zoti Spok e kontrollon me kujdes. Ndërkohë që një Romulian hakmarrës nga e ardhmja krijon vrima të zeza në përpjekje…

Country: ,
[Rec] 2
HD
IMDb: 6.5
85 min

Për të konstatuar situatën aktuale, një oficer i supozuar mjekësor dhe një ekip i GEO hyjnë brenda në ndërtesën e banuar dhe fatkeqe, tashmë të karantinuar.

Country:
Genre: Horror, Thriller
Carriers
HD
IMDb: 6.0
84 min

Ndërsa një virus vdekjeprurës përhapet globalisht, katër shokë kërkojnë një strehë për tu mbrojtur. Ndërsa shmangin të infektuarit, gjakrat ndizen midis njëri-tjetrit.

Country:
Sin Nombre
HD
IMDb: 7.6
96 min

Adoleshentja nga Hondurasi Sajra ribashkohet me të atin për të tentuar realizimin e ëndrrës për të shkuar në SHBA. Shkuarja në Meksikë është hapi i parë i këtij udhëtimi, pasi…

Country: ,
HD Van Wilder: Freshman Year 2009 5.3
Van Wilder: Freshman Year
Van Wilder: Freshman Year

Van Wilder: Freshman Year

Komedi  2009 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Van Wilder: Freshman Year
HD
IMDb: 5.3
98 min

Van Uilldër fillon vitin e parë të studimeve në Kolegjin Kollixh dhe i hyn një aventure për të liruar shkollën nga shtypja seksuale dhe moslejimi i festave , duke bërë…

Country:
Genre: Komedi
Race to Witch Mountain
HD
IMDb: 5.7
98 min

Xhek, shofer taksie, e gjen veten duke ndihmuar dy alienë në formën e fëmijëve të cilët po përpiqen të shpëtojnë Tokën dhe veten nga Sifon, një vrasës e rrezikshëm nga…

Country:
HD Inglourious Basterds 2009 8.3
Inglourious Basterds
Inglourious Basterds

Inglourious Basterds

Aksion Dramë Luftë  2009 Shiko tani
Vlersimi: 8.3
Inglourious Basterds
HD
IMDb: 8.3
153 min

Në Francën e pushtuar nga Nazistët gjatë Luftës së Dytë Botërore, një plan për të vravë liderin e Nazistëve nga një grup ushtarësh çifut të SHBA-së rastësis me planin hakmarrës…

Country: ,
Genre: Aksion, Dramë, Luftë
HD The Boondock Saints II: All Saints Day 2009 6.3
The Boondock Saints II: All Saints Day
The Boondock Saints II: All Saints Day

The Boondock Saints II: All Saints Day

Aksion Krim Thriller  2009 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
The Boondock Saints II: All Saints Day
HD
IMDb: 6.3
118 min

Të fajësuar pa të drejtë nga një kriminel për vrasjen e një prifti, vëllezërit MekManus duhet të dalin prej andej nga janë fshehur për të luftuar për drejtësi në Boston.

Country:
Genre: Aksion, Krim, Thriller
HD Hachi: A Dog’s Tale 2009 8.1
Hachi: A Dog’s Tale
Hachi: A Dog’s Tale

Hachi: A Dog’s Tale

Dramë Familjar  2009 Shiko tani
Vlersimi: 8.1
Hachi: A Dog’s Tale
HD
IMDb: 8.1
93 min

Historia e vërtetë e Hachit, qenit besnik i cili nuk ju nda kurrë të zoti dhe pas vdekjes së tij, ai priti në të njëjtin vend cdo ditë për vite…

Country: ,
Genre: Dramë, Familjar
Fighting
HD
IMDb: 5.6
105 min

Djaloshi nga qyteza Shon Mekartur ka ardhur në qytetin e Nju Jorkut pa asgjë. Mezi fiton bukën e gojës duke shitur mallra falso nëpër rrugë, por fati i tij ndryshon…

Country:
HD The Girl Who Kicked the Hornet’s Nest 2009 7.3
The Girl Who Kicked the Hornet’s Nest
The Girl Who Kicked the Hornet’s Nest

The Girl Who Kicked the Hornet’s Nest

Dramë Krim Thriller  2009 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
The Girl Who Kicked the Hornet’s Nest
HD
IMDb: 7.3
147 min

Lisbeth po rikuperohet në një spital dhe pritet të rikuperohet, që të shkojë në gjyq për tre vrasje. Mikael duhet të vërtetojë pafajësinë e saj, por Lisbeth duhet të jetë…

Genre: Dramë, Krim, Thriller