"2011"
HD De tu ventana a la mía (2011) 2011 6.3
De tu ventana a la mía (2011)
De tu ventana a la mía (2011)

De tu ventana a la mía (2011)

Dramë  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
De tu ventana a la mía (2011)
HD
IMDb: 6.3
98 min

Tre femra, tre epoka, një fat. Në vitin 1923, Violeta bie në dashuri me një të ri që përpiqet të arratiset në Francë. Në vitin 1941, Ines jeton në një…

Country:
Genre: Dramë
HD Tower Heist (2011) 2011 6.2
Tower Heist (2011)
Tower Heist (2011)

Tower Heist (2011)

Aksion Komedi Krim  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Tower Heist (2011)
HD
IMDb: 6.2
104 min

Kur një grup djemash që punojnë shumë zbulojnë se kanë rënë viktimë e një skeme mashtrimi nga një biznesmen i pasur, ata shpejtojnë që ti vjedhin atij rezidencën e tij…

Country:
Genre: Aksion, Komedi, Krim
HD Fast & Furious 5 A.K.A Fast Five (2011) 2011 7.3
Fast & Furious 5 A.K.A Fast Five (2011)
Fast & Furious 5 A.K.A Fast Five (2011)

Fast & Furious 5 A.K.A Fast Five (2011)

Aksion Aventurë Krim  2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Fast & Furious 5 A.K.A Fast Five (2011)
HD
IMDb: 7.3
130 min

Toreto dhe ekuipazhi i tij e gje­jnë akoma po ndiqen nga shteti. Ata do gjenden mes dy rrugëve të ndryshme, mes një bossi droge të pamëshir­shëm dhe një agjenti të…

Country: , ,
HD Ghost Rider: Spirit of Vengeance (2011) 2011 4.3
Ghost Rider: Spirit of Vengeance (2011)
Ghost Rider: Spirit of Vengeance (2011)

Ghost Rider: Spirit of Vengeance (2011)

Aksion Fantazi Thriller  2011 Shiko tani
Vlersimi: 4.3
Ghost Rider: Spirit of Vengeance (2011)
HD
IMDb: 4.3
96 min

Pasi Xhon Blejz fshihet në Europen Lindore, ai theërritet për të ndaluar djallin i cili do të marreë formën njerëzore…

HD A Princess for Christmas (2011) 2011 6.5
A Princess for Christmas (2011)
A Princess for Christmas (2011)

A Princess for Christmas (2011)

Dramë Familjar Komedi  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
A Princess for Christmas (2011)
HD
IMDb: 6.5
91 min

Pasi ftohet nga një i afërm, një grua e re udhëton me mbesën dhe nipin e saj në një kështjellë në Evropë për Krishtlindje, ku atje ajo padashur dashurohet me…

Country:
HD Violet & Daisy (2011) 2011 6.1
Violet & Daisy (2011)
Violet & Daisy (2011)

Violet & Daisy (2011)

Aksion Komedi Krim  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Violet & Daisy (2011)
HD
IMDb: 6.1
88 min

Dy adoleshente vrasëse pranojnë një punë të cilën e mendojnë të thjeshtë dhe të shpejtë, derisa një objektiv i papritur i nxjerr jashtë planit të tyre.

Country:
Genre: Aksion, Komedi, Krim
HD A Monster in Paris (2011) 2011 6.7
A Monster in Paris (2011)
A Monster in Paris (2011)

A Monster in Paris (2011)

Animuar Aventurë Komedi  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
A Monster in Paris (2011)
HD
IMDb: 6.7
90 min

Një film i animuar, ngjarjet e të cilit zhvillohen në Paris në vitet 1910 e që flet për një përbindësh që jeton në një kopësht dhe dashurinë e tij për…

Country:
Cars 2 (2011)
HD
IMDb: 6.1
106 min

Ylli i famshëm i garave Vetëtima dhe shoku i tij Materi shkojnë përtej oqeanit për të marrë pjesë në garat e Kampionatit Botëror. Por fitorja do jetë tepër e vështirë…

Country:
HD Martha Marcy May Marlene 2011 6.9
Martha Marcy May Marlene
Martha Marcy May Marlene

Martha Marcy May Marlene

Dramë Thriller  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Martha Marcy May Marlene
HD
IMDb: 6.9
102 min

E ndjekur nga kujtimet e dhimbshme dhe paranojat në rritje, një grua e dëmtuar lufton të ri-asimilohet me familjen e saj pasi iku nga një kult abuziv.

Country:
Footloose
HD
IMDb: 5.9
113 min

Adoleshenti i ardhur nga qyteti, Ren Makormak, zhvendoset në një rrethinë të vogël ku muzika dhe rrok dhe kërcimi janë të ndaluara, por shpirti i tij rebel e tund mirë…

Country:
Quick
HD
IMDb: 5.8
115 min

Një motorist i famshëm duhet të dorëzojë disa bomba me të dashurën e tij para se helmeta e saj të shpërthejë.

Country:
HD Valley of the Wolves: Palestine 2011 6.3
Valley of the Wolves: Palestine
Valley of the Wolves: Palestine

Valley of the Wolves: Palestine

Aksion  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Valley of the Wolves: Palestine
HD
IMDb: 6.3
105 min

Një pjesëtar i forcave speciale turke është në ndjekje të një ushtaraku izraelit përgjegjës për sulmet në Gaza…

Country:
Genre: Aksion
HD Once Upon a Time in Anatolia 2011 7.9
Once Upon a Time in Anatolia
Once Upon a Time in Anatolia

Once Upon a Time in Anatolia

Dramë Krim  2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.9
Once Upon a Time in Anatolia
HD
IMDb: 7.9
157 min

Një grup burrash u nisën në kërkim të një trupi të pajetë në stepat e Anadollit.

Genre: Dramë, Krim
HD The Help 2011 8.1
The Help
The Help

The Help

Dramë  2011 Shiko tani
Vlersimi: 8.1
The Help
HD
IMDb: 8.1
146 min

Skiteri, një autore aspirante gjatë lëvizjes për të drejtat civile të viteve 1960 vendos të shkruaj një libër ku jepen detaje nga pikëpamja e shërbyesve afrikano-amerikanë mbi familjet e bardha…

Country:
Genre: Dramë
HD My Grandfather’s People 2011 8.0
My Grandfather’s People
My Grandfather’s People

My Grandfather’s People

Dramë Familjar Histori Komedi  2011 Shiko tani
Vlersimi: 8.0
My Grandfather’s People
HD
IMDb: 8.0
126 min

Një film artistik që tregon historinë e gjyshit të producentit, i cili u detyrua të largohej nga Kreta në vitin 1920 gjatë shkëmbimit të popullsisë greko-turke.

Country:
HD Sleep Tight 2011 7.2
Sleep Tight
Sleep Tight

Sleep Tight

Horror Thriller  2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Sleep Tight
HD
IMDb: 7.2
102 min

Ju zgjoheni dita ditës në komoditetin dhe sigurinë e shtëpisë tuaj. Por sa e sigurt është me të vërtetë ajo?

Country:
Contagion
HD
IMDb: 6.7
106 min

Doktorët, zyrtarët qeveritarë dhe njerëzit e qytetit gjejnë veten në mes të një epidemie vdekjeprurëse e cila po përhapet me shpejtësi në mbarëbotën, ndërsa CDC punon për të gjetur një…

HD Sleepless Night (2011) 2011 6.7
Sleepless Night (2011)
Sleepless Night (2011)

Sleepless Night (2011)

Dramë Thriller  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Sleepless Night (2011)
HD
IMDb: 6.7
103 min

Një polici me lidhje me botën e krimit i zbulohet identiteti kur ai bashkë me kolegun e tij kapen duke vjedhur kokainë nga një shpërndarës droge të fuqishëm, duke e…

Ironclad (2011)
HD
IMDb: 6.1
121 min

Në Anglinë e shekullit të trembëdhjetë, një Kalorës Templari dhe disa nga burrat e Baronit, luftojnë për të mbrojtur Kalanë e Rochester kundër mbretit tiranik Xhonit.

HD The Adventures of Tintin (2011) 2011 7.3
The Adventures of Tintin (2011)
The Adventures of Tintin (2011)

The Adventures of Tintin (2011)

Aksion Animuar Aventurë Dublime  2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
The Adventures of Tintin (2011)
HD
IMDb: 7.3
107 min

Tintini dhe Kapiteni Hadok nisën për të gjetur një thesar të lashtë, por nuk do jetë aq e lehtë për ta pasi  dhe Rakami i kuq bashkë me ekuipazhin e…

Country: , ,