"2013"

e re1

Attack on Titan 2013
Attack on Titan
Eps1
Attack on Titan

Attack on Titan

Aksion Animuar Aventurë  2013 Shiko tani
Vlersimi:
Attack on Titan
TMDb: 8.9
25 min

Pasi qyteti ku ai kishte lindur është shkatërruar dhe nëna e tij u vra, i riu Eren Yeager betohet se do marrë hak ndaj Titanëve gjigandë të cilët e kanë…

Status: Returning Series
The Originals 2013
The Originals
The Originals

The Originals

Dramë Fantazi Horror  2013 Shiko tani
Vlersimi:
The Originals
TMDb: 8.3
45,42 min

Një familje origjinale vampirësh mijëra vjeçarë të uritur për pushtet, kërkojnë të marrin përsëri në dorë qytetin që ata dikur ndërtuan dhe ti sundojnë të gjithë ata që ju kthyen…

Status: Ended
HD The Hobbit: The Desolation of Smaug 2013 7.8
The Hobbit: The Desolation of Smaug
The Hobbit: The Desolation of Smaug

The Hobbit: The Desolation of Smaug

Aksion Aventurë Fantazi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
The Hobbit: The Desolation of Smaug
HD
IMDb: 7.8
161 min

Xhuxhët, së bashku me Bilbo Begins dhe Gandalf Gri-në, vazhdojnë kërkimin e tyre për të rifituar Ereborin, atdheun e tyre, nga Smaug. Bilbo Begins zotëron një unazë misterioze dhe magjike.

Country: ,
HD The Fifth Estate 2013 6.2
The Fifth Estate
The Fifth Estate

The Fifth Estate

Biografi Dramë Krim  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
The Fifth Estate
HD
IMDb: 6.2
128 min

Një thriller dramatik i bazuar në ngjarje të vërteta që tregojnë misionin për të nxjerrë në pah mashtrime dhe korrupsione nëpërmjet internetit. Xhulian Asanzh (themelues i WikiLeaks) dhe organizata e…

Country: , ,
Genre: Biografi, Dramë, Krim
HD Ninja: Shadow of a Tear 2013 6.2
Ninja: Shadow of a Tear
Ninja: Shadow of a Tear

Ninja: Shadow of a Tear

Aksion Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Ninja: Shadow of a Tear
HD
IMDb: 6.2
95 min

Mjeshtri i Ninjutsu, Casey, kthehet për t’u hakmarrë, kur gruaja e tij shtatzënë vritet.

Country: ,
Genre: Aksion, Thriller
HD Fading Gigolo 2013 6.2
Fading Gigolo
Fading Gigolo

Fading Gigolo

Komedi Romancë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Fading Gigolo
HD
IMDb: 6.2
90 min

Fioravante vendos të bëhet Don Zhuan profesionist që të fitojë para për të ndihmuar mikun e tij të varfër, Murrein. Me Murrein që sillet si “menaxheri” i tij, dyshja, shumë…

Country:
Genre: Komedi, Romancë
HD The Keeper of Lost Causes 2013 7.2
The Keeper of Lost Causes
The Keeper of Lost Causes

The Keeper of Lost Causes

Dramë Krim Mister  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
The Keeper of Lost Causes
HD
IMDb: 7.2
96 min

Një oficer policie, Karl Mork është vënë në krye të një sektori të posaçëm të rasteve të mbyllura, i shoqëruar vetëm nga ndihmësi i tij, Asad. Ata të dy fillojnë…

Genre: Dramë, Krim, Mister
Vikings 2013
Vikings
Vikings

Vikings

Aksion Aventurë Dramë  2013 Shiko tani
Vlersimi:
Vikings
TMDb: 8.5
44 min

Bota e Vikingëve një botë brutale dhe misterioze, Ragnar Lothbrok, një luftëtar dhe fermer i thjeshtë i cili dëshiron të eksplorojë vende të reja dhe të sulmojë brigjet e largëta…

Status: Returning Series
HD The Young and Prodigious T.S. Spivet 2013 7.1
The Young and Prodigious T.S. Spivet
The Young and Prodigious T.S. Spivet

The Young and Prodigious T.S. Spivet

Aksion Aventurë Komedi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
The Young and Prodigious T.S. Spivet
HD
IMDb: 7.1
105 min

T.S Spivet është një djalosh i vogël dhe gjenial me një familje po aq të veçantë sa vetja. Me dëshirën për përmirësuar veten dhe zbulimet e tij shkencore, ai niset…

Country: ,
HD Lovelace 2013 6.2
Lovelace
Lovelace

Lovelace

Biografi Dramë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Lovelace
HD
IMDb: 6.2
93 min

(+18) Historia e Linda Lovelace, e cila është përdorur dhe abuzuar nga industria e pornografisë nën urdhërin e bashkëshortit të saj shtrëngues, para se të merrte kontrollin e jetës së…

Country:
Genre: Biografi, Dramë
HD The Family 2013 6.3
The Family
The Family

The Family

Komedi Krim Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
The Family
HD
IMDb: 6.3
111 min

Familja Manzoni, një fis i njohur mafiozësh, është zhvendosur në Normandi, Francë në kuadrin e programit për mbrojtjen e dëshmitarëve, ku përshtatja shpejt bëhet sfiduese dhe zakonet e tyre të…

Country: ,
Genre: Komedi, Krim, Thriller
HD Alan Partridge 2013 6.9
Alan Partridge
Alan Partridge

Alan Partridge

Aksion Komedi Krim  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Alan Partridge
HD
IMDb: 6.9
90 min

Kur stacioni i radios së DJ të famshëm Alan Partridge merret peng nga një koleg i tiji i cili sapo është pushuar nga puna. Alan e gjen veten duke punuar…

Country:
Genre: Aksion, Komedi, Krim
HD The Kings of Summer 2013 7.1
The Kings of Summer
The Kings of Summer

The Kings of Summer

Aventurë Dramë Komedi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
The Kings of Summer
HD
IMDb: 7.1
95 min

3 adoleshentë, bëjnë aktin e fundit të pavarësisë dhe vendosin të kalojnë sezonin e verës duke ndërtuar një shtëpi në pyll dhe duke jetuar larg familjes…

Country:
HD Sweetwater 2013 6.2
Sweetwater
Sweetwater

Sweetwater

Thriller Western  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Sweetwater
HD
IMDb: 6.2
95 min

Në fund të vitit 1800, një lider fanatik fetar, një Sherif tradhtar, dhe një ish-prostitutë, përplasen në një trekëndësh të gjakut, në fushat e thyera në territorin e Meksikës së…

Country:
Genre: Thriller, Western
HD Big Ass Spider! 2013 5.3
Big Ass Spider!
Big Ass Spider!

Big Ass Spider!

Aksion Aventurë Komedi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Big Ass Spider!
HD
IMDb: 5.3
80 min

Një merimangë aliene gjigande arratiset nga një laborator ushtarak dhe i vërsulet qytetit të Nju Jorkut. Kur një sulm i madh ushatarak dështon, është në duart e një grupi shkencëtarësh…

Country:
Rick and Morty 2013
Rick and Morty
Rick and Morty

Rick and Morty

Animuar Aventurë Komedi  2013 Shiko tani
Vlersimi:
Rick and Morty
TMDb: 9.2
22 min

Një shkencëtar dhe shpikës i çuditshëm, “gjeni” zhvendoset në shtëpinë e vajzës së tij dhe familjes së saj dhe fillon të ndikojë fuqimisht tek nipi i tij.

Status: Returning Series
HD Proxy 2013 5.7
Proxy
Proxy

Proxy

Dramë Horror Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Proxy
HD
IMDb: 5.7
120 min

Jeta e tre prindërve të cilët kanë ndarë humbjen e një fëmije. Motivet nuk janë ato që duken dhe shëndeti mendor është i paktë në këtë thriller.

Country:
HD The Invisible Woman 2013 6.1
The Invisible Woman
The Invisible Woman

The Invisible Woman

Biografi Dramë Histori  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
The Invisible Woman
HD
IMDb: 6.1
111 min

Në kulmin e karrierës së tij, Çarls Dikens njihet me një vajzë të re e cila kthehet në të dashurën e tij të fshehtë deri në fund të jetës së…

Country: